Přejít na obsah

Univerzály do padesátky


Doporučené příspěvky

Navitimery... málokteré hodinky dokážou vyvolat tolik rozporuplných reakcí. Ale kam Tě srdce táhne bylo zřejmé asi hned na první straně, kde jsi psal, že Grand Seiko pro tebe nemají wow efekt. Mám to přesně naopak, (skoro) dokonalé a dokonale nenápadné hodinky, ve kterých jejich milovník nakonec objeví i ty neskutečný koule, i bez toho, aby to, co jsou,  prvoplánově řvaly do světa. Ale kdybychom byli všichni stejní, byla by to nuda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Noo, já než se rozhoupal, tak Tudory už nejsou a jedina možná náhrada jsou Datejusty, které bych vedel, ze jsou finální, ovšem cenove úplně mimo, takže čekám na Tudory a u čekání přemýšlím, jestli se nezbláznit a nějak neporidit Datejusty, ale takovou cenu dat za hodinky nechci…Takže čekám a snad nevymyslim nějakou icovinu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, Marfael napsal:

Noo, já než se rozhoupal, tak Tudory už nejsou a jedina možná náhrada jsou Datejusty, které bych vedel, ze jsou finální, ovšem cenove úplně mimo, takže čekám na Tudory a u čekání přemýšlím, jestli se nezbláznit a nějak neporidit Datejusty, ale takovou cenu dat za hodinky nechci…Takže čekám a snad nevymyslim nějakou icovinu. 

Na kolik vyjdou?

Ja to vzal hopem a už mám uloveno 😁

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco už potrebuju nosit, takže Rolex je jen takový dlouhodobý výhled.  
Libi se mi vroubkovaná luneta a Tudor je mi sympaticky, takže to teď vyresim modelem Style, koupím k nim jubilee tah a možná nechám dat kyklopa, protože ten cifr mi přijde docela prázdný…

Vyzkousim, jak me ta luneta bude bavit a případně třeba časem přijdou DJ:-). 

307474ED-0B66-4013-8051-66FCA747F3A0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát při každém pohledu na ně si možná budeš říkat, jestli bys na té ruce raději neměl DJ. Taky jsem si tím prošel, ale neodrazuju od toho, pokud nemáš co nosit. Na druhou stranu - zrovna tento model podle mě potom prodáš docela s velkou ztrátou, takže ti cestu k DJ může spíše ztížit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak mi bylo dobre, když jsem tady par let nebyl a hodinky me nezajímaly. 

Samozrejme, ze mate pravdu, ale dat 60 a 300 je docela rozdíl. 
Tudory se mi libi, pravda, hlavně kvůli te lunete a barvě cifru, ačkoliv paf z cifru nejsem, ale libi se mi. Jak píšete, bude to asi slepá/tratna ulička, zároveň ale asi nejblíž k tomu, abych něco nosil a vydrželo mi to, možná. 

S DJ se to srovnat neda a ty jsou pro me dokonale se vším, co mají. Ale dat 300 za hodinky, na to jsem ještě zřejmě nedospel, nicméně zároveň tuším, ze bude vše jen zbytecne zdržení k dane ceste…Ale třeba taky ne. 
Jedina teoretická kompromisní varianta je, vintage DJ, ale není tam ten efekt, jako u novějších modelu. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Tudory teda docela zklamání. Pěkný hodinky, jako asi jo, ale nic tam nebylo…
BB58 modre, seděly skvele, ale designové mi ciste potapky nic moc neříkají.

Navitimery, až na WR, skvele seděly, na živo mnohem hezčí než foto.

Superoceany, seděly skvele, ale jinak vlastně nic nezanechaly.

DJ jsem živě nevidel a radši možná ani nechci:-)  

Reseni, Navitimery, nebo náhlý rychly kup z bazaru, co me osloví.

Jsem už docela znechuceny, něco chci nosit, ale nějak mi chybí ten pocit, ze je musíš mít, až na ty DJ.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...