Přejít na obsah

První potápky do 30k.


Doporučené příspěvky

Udělal jsem účet u Wardu a dostal jsem 10% na první objednávku. Počkám ještě jestli bude nějaký Black Friday a nejspíš bych pořídil tyhle

https://www.christopherward.com/military-watches/c65-dartmouth-series-2/C65-41A3H3-S0BB0-RB.html

Většinou měli -15% na Black Friday, což by bylo nějakých 4000,- dolů. Mají i COSC strojek, což není něco, co bych nutně potřeboval, ale beru to jako výhodu. Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Wardi si sami trošku nasrali do hnízda jejich častýma a někdy dost nečitelnýma slevovýma akcema. Teď je ceníkovku nikdo nechce, ale imho i za tu ceníkovku jsou super. A čekání na tu správnou slevu se ti může dost protáhnout, protože pořád budeš čekat na další...a mezitím přijde zdražení :D Vem je, zahoď heslo od chronomagu a užívej spokojeného života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bende napsal:


A máš s tím zkušenosti kolik cca modelů mají? A cenově za půlku, jo?

Hele mívají nearly new za 50 %, jsou to hodinky, který jim byly vráceny v rámci 60 dní, kdy akceptují vrácení bez udání důvodu.

Najde se v tom výprodeji spousta zajímavých modelů, ale většinou je to 1 kus a bývají rychle pryč, nejde na to spoléhat, že se ti podaří koupit konkrétní model.

Pak v tom výprodeji mají i slevy (většinou 30%) na modely, které například doprodávají nebo které se blbě prodávají.

Pravidelně bývá ještě kupon na 100 liber, popřípadě sleva na konkrétní řadu 15%

Já když chci nějaký konkrétní model, tak většinou nečekám

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Roman-ZA napsal:

Ward mi dlhodobo nie je sympaticky kvoli ich cenovej politike. mi to pride ako keby predavali paradajky na trhu, rano za 1 EUR a vecer za 30 centov do leca. 

To je úplný nesmysl, většinu hodinek již prodávají víceméně za ceníkovku (respektive většina lidí využije platné slevové kupony na 100 liber či 10%). Dvakrát do roka je "výprodej skladů", ve kterém je již značně omezený sortiment a počet dostupných kusů.

I já jsem dřív vždy čekal na slevové akce, ale dnes už to nemá smysl, šance nejsou velké. 

Na druhou stranu ve slevových akcích nakupuji také, ale většinou jde o model, který jsem původně nechtěl nebo který už se  neprodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Bende napsal:

Udělal jsem účet u Wardu a dostal jsem 10% na první objednávku. Počkám ještě jestli bude nějaký Black Friday a nejspíš bych pořídil tyhle

https://www.christopherward.com/military-watches/c65-dartmouth-series-2/C65-41A3H3-S0BB0-RB.html

Většinou měli -15% na Black Friday, což by bylo nějakých 4000,- dolů. Mají i COSC strojek, což není něco, co bych nutně potřeboval, ale beru to jako výhodu. Co myslíte?

A nezapomeň přičíst clo a DPH, jestli se nemýlim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...