Přejít na obsah

Lžičky Rolex


Jerryl

Doporučené příspěvky

Pokračování o nákupu lžiček Rolex z tématu RUCE a ručičky :)

-----------------------------------------------------------------

Asi by se slušelo přidat toho pána od toho hrnku, který to celé netušíc začal:)

1. Indian2023

2. Jerryl

3. Gunman

4. @emef chceš?

Ještě technická. Nechci se z toho nijak vyzout, ale kdyby se našel někdo z účatníků kdo případně má účet ne ebay a je anglicky mluvící a objednal to, bylo by to super. Když ne, tak to nějak spáchám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Indian2023

2. Jerryl

3. Gunman

4. Michal400

5. OWG ?

6. emef ?

Zatím máme plno, pokud pánové @OWG a @emef potvrdí zájem. Nicméně pár otázek.

1. Má někdo z účastníku již ebay účet a je zkušený kupující?

2. Poslal jsem prodejci dotaz jestli ta cena je za celý ten set, ať nedojde k nějakémů omylu.

3. Jak to tedy vyhodnotíme z pohledu pravosti lžiček? Má někdo nějaké nápady?

PS: Dodatek k bodu 3. Co to čekuju, tak mi přijde, že jsou nějaké starší verze, které mají jinou, hlubší ražbu a jsou víc takové nedokonalé a pak jakoby byla novější série, kde už je to víc kusová výroba a valí se to jak Baťa cvičky. Ale z pátrání bych asi řekl, že to spíš fejk nebude. Nebo není tu někdo kdo chodí na pravidelné návštěvy butiků Rolex a nechal tam už dva baráky, že by se optal co o tom ví.

Upraveno uživatelem indian2023
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ně a o fejkách se nikde nepíše. Balení vypadá věrně, jako na jiných fotkách.

Můžeme taliánovi nabídnout zkušebně i nižší cenu, ale jinak bych do toho šel.

Pokud bych si mohl říct o město na lžičce, tak bych prosil Zermatt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si udělal registraci na Ebay a pokud se toho nikdo neujme, tak navrhuji toto:

Lžičky s poštou jsou za +- 3000 = 500/kus + zásilkovna k novému majiteli 100 + 50 za ochotu = celkem 650 za lžičku

Pokud souhlasíte a posbírá se nás 6, tak navrhuji peníze od každého vybrat předem platbou na účet, abych neriskoval vše sám.

Slibuji, že pokud mě ojebou a z toho Ebaye nic nepříjde, tak vám nic nevrátím :)

Když by to chtěl dělat někdo jinej, tak mu celou akci ochotně přenechám a rád si zaplatím 650 za svojí lžičku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru Zurich:D

@Jerryl s tvým modelem souhlasím. Ještě mě napadá varianta vykašlat se na Zásilkovnu a poslat to v bublince poštou. I když nevím co to vlastně stojí ta pošta a pak taky to slovo pošta je pro spoustu lidí červený hadr. Takže vlastně jak chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano v bulinkové obálce doporučeně poštou je také možné, ale na celkové ceně to nic nemění, protože to nebudu pro každého přepočítávat extra. Ona jenom návštěva pošty mi zvedá tlak do neměřitelných výšin. Pokud by se někdo ptal, kolik je za osobní vyzvednutí, tak také stejně! 

Počkáme ještě na vyjádření ostatních. Třeba mě té slasti být výkoným ředitelem ještě někdo zbaví 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však jsem to vlastně poslední větou poslal zase zpátky, chápu. Pošta je smrtelný hřích.

Dej si do podpisu junior manager of spoons:D. Jestli jsem to napsal blbě, tak nevím bo překladač. A až jich prodáš deset balení, tak tam můžeš mít senior:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Michal400 Zkušenosti s ebay vůbec nemám, kolik bys mu nabídl?

Ona ta jeho cena není úplně blbá, a když ho ukecám ze 100 na 90, tak ušetříme každý necelých 50 kč ale pak je to pro mě mnohem složitější to ukočírovat s platbama, které od vás vybírám dopředu. Abysme to moc nepřekombinovali.

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...