Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Chlapi,je tu někdo,kdo máte rád paštiky??? Nemyslím májku a tak...ale opravdovou,ňamózní paštiku???? Nemáte nějaký tip?????

Naposledy jsem jedl dobrou loni ve Francii - nejaka s orechy, ale vylozene mnamozni :) Koupena v nejakem obchodaku velkem asi jako nas Globus. Od te doby mi zadna, co jsem ochutnal tady tolik nechutnala. Totez plati o nakladanych zampionkach v rajske omacce. Bohuzel ty jsem u nas take jeste nikde nevidel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máme sezónu okurek tak si dáme něco z těch zelených věcí. Třeba oblíbenou pochutinu z Řecka- Tzatziki.

Receptů na to jsem viděl mnoho, zřejmě se to liší regionálně anebo si to různí patlalové upravují aby to bylo originálnější. Mě ale nejvíc chutná ten nejjednodušší. Množství přísad po mě nechtějte, dělám to jak mi to přijde pod ruku a podle chuti, ale aspoň přibližně na moji dávku:

Okurky, já používám přerostlé z fóliovníku, asi 3-4 kusy

Bílý jogurt půlkilový, kvalitní, žádný light nesmysl

Česnek, podle toho jak je silný a jak má kdo rád

Olivový olej, asi polévkovou lžíci

sůl, pepř dle vkusu každého soudruha

 

Okurky nastrouháme na hrubo, kvalitní salátovky klidně se slupkou, ty moje loupu protože jsou poněkud sado-maso. Necháme chvíli v misce odležet a pak v cedníku vymačkáme přebytečnou vodu aby z toho pak nebyla břečka. Rozmačkáme do toho česnek, vmícháme jogurt a přikápneme olej. Osolíme a opepříme dle chuti ale můj názor je že to moc není třeba. Viděl jsem prodávat jakousi směs koření na tzatziki a v některých receptech je kopr. Nevím jestli to tam řekové někde dávají ale já ne. Kopr má tu vlastnost že jakmile ho dáte do čehokoliv tak to pak má jedinou chuť a vůni- koprovou. Známý žvanil a nenažranec Petr Novotný to popisoval bez kopru a v nějaké Cestománii v televizi to tam bába taky dělala jen bez kopru.

No a tu věc hotovou dáme do ledničky a jíme kdykoliv a s čímkoliv.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hmm, Tzatziki, mňam!

 

A teď z jiného soudku, nemá někdo tip na hezký "čaj o páté" někde v Praze? (může to patřit do vlákna, nebo SZ, jeden skvělý tip na restauraci už odsud mám a dodnes se mi sbírají sliny :thumbsup_anim: )

 

(ideální by bylo něco ve stylu Café Paris apod. jdu hledat ve Zlatých stránkách, ale dám přednost osobní referenci od chronomagora :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
A teď z jiného soudku, nemá někdo tip na hezký "čaj o páté" někde v Praze? (může to patřit do vlákna, nebo SZ, jeden skvělý tip na restauraci už odsud mám a dodnes se mi sbírají sliny :thumbsup_anim: )

Která to byla?

 

Na čaj bych šel do Café Louvre, nebo se mi hodně líbila kavárna a čajovna v Mánesově ulici ve stylu šedesátých let, nepamatuji si, jak se jmenuje, je to kousek pod Amigos (bývalý Kojak). Pokusil jsem se to označit v mapě:

post-147-1254655721.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cafe Imperial, roh Na Poříčí a Zlatnické

 

 

I Kavárna Slavia je dobrá

 

Viktor, Kamil vřelé díky!

 

(Imperial byl včera, klasická kulajda, carpaccio z vepřové hlavy a řízek s kaší - partnerka se ve "Zdeňkovi" zhlédla (nikoliv účesem..:)))

Slávie je základ, nafackoval bych si.. Takže buď to, nebo podle mapy, případně hotel Paříž či Obecňák - (mám důležitou návštěvu)

 

Co se restaurace týká, minule to vyhrála La Degustation, není to na každodenní žvýkání, ale Zážitek.

 

Edit: odstranění opakovaného obrázku

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...