Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

My včera nevařili ani nepekli, přesto byla celá rodina z výletu nadšená. Běžné jídlo, ale prostředí 3 Michelinských *

Chronomagor si ráčí povšimnout sladění džusu s víkendovým časoměřičem ;) Edit, raději jsem to zvětšil..

 

ty voe, tak to je parada. to muselo chutnat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Moc jsem toho nekoupil, jen na chuť.:D Uherská klobása skvělá, šunková klobása s nivou taky výborná. Tý libový tlačence říkají šunková mozaika a nemá chybu, jitrnice moc dobré, sekaná je z těch lepších a trvanlivý salám jak má být. Celkově jednička s hvězdičkou.

post-147-080474100 1286911288.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc jsem toho nekoupil, jen na chuť.:D Uherská klobása skvělá, šunková klobása s nivou taky výborná. Tý libový tlačence říkají šunková mozaika a nemá chybu, jitrnice moc dobré, sekaná je z těch lepších a trvanlivý salám jak má být. Celkově jednička s hvězdičkou.

 

Až bude web přenášet i vůně...

bude zdravější tohle vlákno zamknout - už tak je to o hubu :oneeyed02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc jsem toho nekoupil, jen na chuť.:D Uherská klobása skvělá, šunková klobása s nivou taky výborná. Tý libový tlačence říkají šunková mozaika a nemá chybu, jitrnice moc dobré, sekaná je z těch lepších a trvanlivý salám jak má být. Celkově jednička s hvězdičkou.

 

Malá tečka před spaním? Ať nezmastíš peřiny :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc jsem toho nekoupil, jen na chuť.:D Uherská klobása skvělá, šunková klobása s nivou taky výborná. Tý libový tlačence říkají šunková mozaika a nemá chybu, jitrnice moc dobré, sekaná je z těch lepších a trvanlivý salám jak má být. Celkově jednička s hvězdičkou.

 

Promiň, ale nemohl jsem jinak... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já před chvílí dožvejkal poslední žvejkačku. Tím myslím takovou malou klobásku, koupil jsem si jich v sobotu asi metr, pár jsem jich sežvejkal v autě a ostatní tak nějak průběžně až doteď. Nebezpečně se nám tady přemnožujou takové boudy s uzeninami. A tím myslím uzeniny, ne barvenou soju. Klobásy daňčí, koňské, kančí, jehněčí párky, no samá dobrota. Taky to na místě ohřívají, opékají, já toho musím nechat nebo si poslintám klávesnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je v ty tabulce na jaky urovni? :D

 

No je to Habanero. Já nevím, kolik to má grádů, ale je to něco jako ládovat pomletý žiletky. Pro padavky je Tabasco dole a teď pojeď vočima nahoru.... :suicide_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...