Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Chalupářské klohnění! Kulajda & Blbouny😁IMG_20240714_130733.thumb.jpg.e9d53374dc362d0e083f4eaf393a3909.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,
budu pořizovat nové nádobí do kuchyně. Zatím jsem vybral dle místních zkušeností hrnce od ZWILLING a pánve od WOLL. Narazil jsem ještě na nádobí od značka Swiss diamond. Nemá s touto značkou někdo zkušenosti? Nebo bude lepší zůstat u mé zvolené kombinace. Případně jestli znáte lepší, tak si nechám rád poradit.

Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Micey napsal:

Ve Varech nam velmi chutnalo zde, tapas, supr pizza, ideal na lehkej obed.

https://maps.app.goo.gl/ZzERmEu1XbtbCFs4A?g_st=ic

 Marianky jsou, jestli se za posledni rok neco nezmenilo, co se tyce jidla, uplne otresny:) Aspon v sirsim centru teda..

Díky Peto, to mám radost, ubytování mám přesně v centru Marianek :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to byl fakt bizar. Ja celkem nemam problem priplatit si za dobry jidlo, ale platit tri kila za kure s broskvi a hranolkama..:) Byla tam nejaka relativne rozumna s tankovou Plzni, todle myslim, ale nutno rezervovat, vecer jinak bez sance.. 

https://maps.app.goo.gl/qQop48mcb4D19Ywy9?g_st=ic

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Karlových Varech se nabízí podnik ve středomořském stylu Restaurace Le Marché.

V Mariánských Lázních na pizzu Restaurant Tabarin, dá se tam dobře zaparkovat, mají docela fajn posezení ve vnitrobloku, na kávu a dezert Kavárnu18g.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, orite napsal:

Zdravím,
budu pořizovat nové nádobí do kuchyně. Zatím jsem vybral dle místních zkušeností hrnce od ZWILLING a pánve od WOLL. Narazil jsem ještě na nádobí od značka Swiss diamond. Nemá s touto značkou někdo zkušenosti? Nebo bude lepší zůstat u mé zvolené kombinace. Případně jestli znáte lepší, tak si nechám rád poradit.

Díky moc :)

 

Mám zkušenosti jen se ZWILLING a klidně bych zůstal u nich.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte mlýnek na pepř 

Jsme dva vaří se občas, dost sladké, takže mlýnek bude makat minimálně, proto velká investice nemá cenu to raději koupím dobré víno 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Conrad napsal:

Poraďte mlýnek na pepř 

Jsme dva vaří se občas, dost sladké, takže mlýnek bude makat minimálně, proto velká investice nemá cenu to raději koupím dobré víno 

Bohate staci tento, mam jich doma nekolik. 😀https://www.ikea.com/cz/cs/p/ikea-365-ihaerdig-mlynek-na-koreni-cerna-10152875/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Conrad napsal:

Poraďte mlýnek na pepř 

Jsme dva vaří se občas, dost sladké, takže mlýnek bude makat minimálně, proto velká investice nemá cenu to raději koupím dobré víno 

Nebál bych se naštíviit jakoukoliv prodejnu Tescoma a vzít klidně cokoliv od nich, není v tom v podstatě žádný kvalitativní rozdíl. Jinak spoustu mlýnků různého designu jde najít v XXXLutz. Levně se dá taky pořídit Lamart, eventuelně bambusové mlýnky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík ta rady vzal jsem v Alze Tescoma grand chef a k tomu 100 gramů kampotského  černého  pepře

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 7. 2024 v 16:36, Conrad napsal:

Dík ta rady vzal jsem v Alze Tescoma grand chef a k tomu 100 gramů kampotského  černého  pepře

Dobře jsi udělal, stejnou kombinaci používám k naprosté spokojenosti. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...