Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

ja som mal na ruke cierne modre aj sive....vybral som si modre aj ked som chcel povodne cierne...vo svetle kde som ich videl mi tie cierne prisli tak prazdne ten cifer nefral tak pekne odleskami ale videl som to len v predajni nie vonku co je rozdiel...tie sive sa mi vyhli velkym oblukom absolutne nic pre mna...samozrejme inym sa to moze pacit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm tak ty modry jsou fakt uzasny!

 

Jj ty sedivy jsou desny, kdyby aspon meli cernou lunetu jako Seiko SLA017 tak by ten sedy cifr mohl bejt zajimavej, ale ta seda luneta to zabila.

 

Me mrzi ze nenechali tu cervenou sipku na sekundovce, to se mi hodne libilo. No nic pockam az tady na bazosi budou za 20 a koupim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, ta guma se jim povedla. Můj favorit je kazdopadne černá. Pokaždé, když jsem měl modré hodinky (ehm, což bylo celkem 2x...), tak mě po nějakém čase přestaly bavit. Ale ta šedá je dost unikatni, nevybavuji si jiné potapky v takovém provedení. ale na slepo z netu bych si je objednat netroufnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi ma porazi zabudol som si doma telefon tak prikladam foto len z takeho smetiarskeho...ale pre ilustraciu hadam staci.

Cislo spony je L639154517W cislo gumy je L682154893 spona je zamenitelna s tou ktora je na original tahu a ai si este jednu doobjednam na tah pretoze je vyborna

post-21262-0-70153500-1549438086_thumb.jpg

post-21262-0-50941400-1549438094_thumb.jpg

post-21262-0-59998600-1549438120_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, ta guma se jim povedla. Můj favorit je kazdopadne černá. Pokaždé, když jsem měl modré hodinky (ehm, což bylo celkem 2x...), tak mě po nějakém čase přestaly bavit. Ale ta šedá je dost unikatni, nevybavuji si jiné potapky v takovém provedení. ale na slepo z netu bych si je objednat netroufnul.

 

Šedý potápky byly Certina DS Action Diver Titanium nebo Rado D-Star 200. Oboje už se nevyrábí.

 

certina-ds-action-diver-automatic-men_s-

rado-dstar-200-mens-watch-r15959103.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuz ja som to veru nevymyslel ani to neschvalujem?keby mi neurobili dobru cenu a neodpocitali velkost nohy a pocet vlasov tak by som do toho tiez nesiel 245? je naozaj hodne!Teraz cakam na dalsiu sponu ktoru si vymenim na tah;btw ked uz riesime tie ceny o co lepsie a zazracnejsie su doplnky na ine znacky ako omega breitling atd?videli ste pripadne kupovali ste niekto nejake doplnky pre tieto znacky?vyhadzovat velke prachy za drahe znacky aby sa dotycna znacka mohla prezentovat na velkych podujatiach ako velky casomerac a sponzor za nase dukaty?a cim su take vynimocne?napisom alebo snad modifikovanou ETOu pod kapotov?Mozete mi verit ze si mozem kupit drahsie hodinky ale treba mi ich?musim ich mat?co s tym ziskam?som fanda hodiniek ale zaroven mam hranicu a vlastny nazor; na ruke mam apple watch a hodinky polozene vedla pocitaca v praci a ked idem domov dam si ich na ruku;ludia co maju na drahe hodiny kaslu na to co maju ini na ruke a ti co na to nemaju riesia uplne ine problemy preto mne uplne staci ked sa pozeram na pekne hodinky a nemusia stat 5-10 a viac tisic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stačí když hodinky nechám servisovat. Celková oprava u top hodinek je u mého hodináře téměř za jednou tolik co ten samý servis méně známých značek, ale se stejným strojem ETA2824-2. Když jsem namítal že mi stejnou strojovnu servisoval před 2 měsíci za poloviční cenu tak mi bylo v podstatě sděleno že se servisuje značka ne strojek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne o tom hovorim a sam uznas co viac si dostal?alebo este inak?co viac musel pan hodinar urobit?odpoved je nam vsetkym jasna a preto mam nazor aky mam;ak si kupis BMW namiesto VW je to mielen vidiet ale aj citit a ked kupis Porsche si zasa dalej ale co viac dostanes ked si kupis nejaku drahu znacku hodiniek mi z hidinarskeho hladiska az take jasne nieje?ano mas inu znacku ano mas iny dizajn a ano urcite mas drahe materialy a sperkove prevedenie ale to sa potom bavime o sperku nie o hodinkach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to přesně tak. Dnes jsem četl na stránkách hodinářství Bechyne rozhovor s ředitelem Longines a že jsou už TOP 3. No a od top 3 se odvíjejí i ty ceny. Mně nevadí jednou za 5 let do hodinek vrazit prachy a ošetřit je. Vadí mi když např u Longín vyjde ten servis skoro o polovinu dráž než u Hamiltonu. Stejný strojek cena rozdílná a ta práce je úplně stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luneta si takto meni farby podla svetla.

To je neuvěřitelná fotka. Jako po výměně lunety :) Sluší jim to velmi i na té gumě, dobře si pořídil. Já jsem obecně pro černou, ale evidentně se ta modrá musí vidět na živo, je kouzelná.

Ještě k té šedé. Mě to nic neříká, zřejmě je to trendy-píp podobně teď frčí i u aut taková ta holubí šeď..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...