Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Právě jsem teď koukal na nové LHC v modré 43 mm (pravděpodobně) variantě na gume na letišti v Dublinu. upřímně jsem byl maličko zklamaný. Nevěřil jsem, že to někdy pripustim, ale nakonec se mi ty staré, které měli vystavené hned vedle, líbili asi vic. Něco jim chybelo...co už, počkám si, až bude tady v prodejním vlakne černá varianta :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dorazily z Anglie. Díky za tip na Jurawatches, s voucher kódem na 15 % dolů, který nabízejí při přihlášení, a vyplněnou záruční kartou od AD to nebyl vůbec špatnej deal. Ani s poštovným. De facto to z nich dělá přímou konkurenci nejen Tridentům, ale i potápkám třeba od Certiny. Přesvědčil jsem se, že u nás chodí opravdu za nesmysl. K objednávce jsem navíc dostal jako dárek i strojek na zkracování tahů s piny, takže už můžu nosit hodinky na ruce i bez tradiční návštěvy Koscomu. A musím přiznat, že z nich mám opravdu velkou radost. :)

 

post-31146-0-28881800-1551389426_thumb.jpg

 

Fotil jsem to mobilem a hodně zblízka, takže fotka dost zkresluje. Ale mám z nich pocit, že bych možná unosil i jednačtyřicítky. Někdy je budu muset vyzkoušet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm novým, hledám blbě nebo se prostě v modrý na gumě nabízejí pouze ve variantě 41mm (43mm pouze s kovovým náramkem) ???

 

 

Tak už tam jedny vidím, za necelých 34tis v Kanadě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v patek sem byl u Bechyneho se KONECNE kouknout na novy LHC, toto jsou jediny v CR :o

 

musim rict, ze jsou opravdu paradni, kvalita naprosto v topu. akorat cena 40.570,- :( ale na chronu jsou pod 30 takze to je parada...

 

Byl jsem ve stavu výběru něčeho levnjšího na "běžn rasování". Náhodou jsem nakoukl sem a...... o víkendu je objednal. Tak uvidíme. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem modrý 41 na tahu přes CH24.

 

V sobotu jsem vznesl dotaz ještě ten den mi odpověděli. (Ptal jsem se jesli bych mohl vzít na tahu a přikoupit k tomu tu modrou gumu, abych měl oboje. Měli skladem jen jedny na tahu, takže pešek a gumu si budu muset sehnat).

V neděli jsem je zaplatil.

Dnes mi přišlo že je převzala DHL a zítra že je prej převzou proti podpisu.

Ještě jsem se ani nekoukal co strhli, ale mělo by to být okolo 29 i s dopravou...

 

Jak přijdou, poreferuju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pode mě český AD nechtěj dávat takový slevy, protže vědí že by to za 30 t. stejně prodali max. 3 chronomagorům, ketrý je pak pustěj na fórum za 20 t. A pak už jen ty 3 ks budou kolovat dokola, dokud je všichni nezkusej a než bude novej model.

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...