Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

No, to se máš, že v hodinářství, kam chodíš, mají všechny kousky, co tě rajcujou. Možná to tak i bude, jestli máš blizko třeba k Wempemu. Bohužel tahle možnost je u nás odepřena hromadě lidí z menších měst nebo venkova ( a v případě některých značek z ČR obecně). Jinak aby bylo jasno, já se proti vzorečku vymezoval, nezastával jsem se ho a uz vůnec nemám ambice nějakej vytvářet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som to pisal ano zuzuje sa

aaa uz vidim, par stranok mi uniklo... diky! mas to super, vyborne su tieto nove!  :smile_anim:

akurat zda sa mi, alebo ako, ze by bola luneta a guma nejako kusok do fialova na rozdiel od cifernika?  :eek:

tuto to vidim... 

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají dobře na pánovi. Guma ke košili a saku vládne. :) Koukám, že spona je furt stejná... Jinak netušíte někdo, jestli se náhodou keramiky v budoucnu neobjeví i v 39mm verzi? Asi půjdu do starý cerze, i hliník má něco do sebe, ale červík pořád vrtá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Spíš špatně koukáš BECHYNĚ nabízí všechny 3 barevné varianty jak ve velikosti 41 tak 43 a všechny varianty jak na gumě tak na tahu za stejnou cenu.

 

ja tam byl v patek a ty modry na gume jsou jediny co maji fyzicky...

 

jj Jozko, spravne! ja je kluci nekoupil jenom jsem se byl na ne podivat a vyfotit je vam ;)

 

ja si je koupim az tady budou v bazaru za dvaciaše a to jeste budu smlouvat na 18 :D

Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...