Jump to content

Longines Hydro Conquest Automatic

Recommended Posts

Na keramický chrona se taky těším, a ještě k tomu v modrý, no super! Jen teda ty priority bys měl trochu přeskládat... To jako že tady máme kvůli koupelně čekat až do Vánoc?! :bangin:

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Patnáct stránek vlákna a žádná rozbalovačka?    Zdravím vespolek     Manuál má pouze 672 stran...     Protože se stávám čím dál více hodinkově promiskuitním, tah jsem hned při nákupu sundal a nah

Tak to dobře dopadlo,v nejhoršim bys nahodil nějakej řemen,taky jim sluší.

Jojo, kdo neviděl, neuvěří. Protože tyhle hodinky si svou plnou krásu schovávají jen pro majitele. Fotí se velice obtížně a nikdy to není úplně jako v reálu.  

No hold nemáte ty správné přednosti😛A měl by jsi vědět,ze se doma musí poslouchat.Kdysi maminky,teď manželky🙂

Já snad začnu litovat, že jsem je kdysi prodal... Ale pak si vzpomenu, jak jsem bojoval s korunkou při jejím zašroubovávání nebo s otevíráním spony a je to hned krapet lepší :D 

Siwi, to jsou vse vymluvy, nebo jsi mel blby kus. U me korunka i spona v cajku
bd0b8a296b4b36ab858ec4b4f17d4293.jpg

U me korunka cajk, ale se sponou taky dost bojuju… ale i tak je mam rad! ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mám je dva roky... A spona už jde celkem v pohodě. :D S korunkou nebojuju. Díky delší rezervě je stačí dát na ruku jednou za tři dny a v podstatě se u mě nezastaví.

No a k té sponě.Konečně jsem spokojen.Pevná,masivní a perfektně splňuje co má.Korunku jsem chytl jen jednou špatně.Ale to byla má chyba.Prostě jsem spokojen🙂

před 8 minutami, mlsoun1 napsal:

@Radiusto tě musí těšit,nééé?

JJ, těší a Hydroconquesty se mi stále líbí. Tak já sem zase něco za 12 let napíšu :D

Tak pro oživení. Jak jste na tom s přesností hodinek? Měříte to někdo? Já po půl roce používání: 287 měření a průměr mám +2,15 sek za den. Ale dvakrát se mi je podařilo zmagnetizovat, takže pár dnů šly do mínusu. V poslední době při nošení cca 14 hodin denně jsem na tom +3 sek. Za mě tedy s přesností spokojenost.