Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 hodinami, nooski napsal:

Polopodvodní lumi

Pěkné. Pro mě jsou tma a voda dva prubířské kameny focení hodinek, kterým se většinou vyhýbám i jednotlivě, protože neumím dobře osvětlit scénu. Ty to zvládáš naráz, klobouk dolů.

Být tam ještě vlnky, tak si asi cvrnknu do gatí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Vit napsal:

Pěkné. Pro mě jsou tma a voda dva prubířské kameny focení hodinek, kterým se většinou vyhýbám i jednotlivě, protože neumím dobře osvětlit scénu. Ty to zvládáš naráz, klobouk dolů.

Být tam ještě vlnky, tak si asi cvrnknu do gatí ...

Díky, vlnky mám ve svém vlákně a byla to docela fuška a lumi bych do té fotky dostal jen pomocí složení dvou fotek. Aby vlnka vypadala dobře, musí to být focené krátkým časem, takže potrebuju hromadu světla a lumi zaniká. Narážím i na limity mé staré a základní zrcadlovky, protože při vyšším ISU hodně zrní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kamil.Kzákladní stará zrcadlovka Nikon D3100 a tohle jsem fotil setovým objektivem 18-55 bez filtrů, který se s tím dával v kompletu v roce 2013, jako výběhový model za myslím neceých 10 000 Kč. Stativ + dálková kabelová spušť. Nasvícené je to světlem na kolo kvůli lumi a pak je celý záběr nasvícen displejem mobilu s bílou plochou. Hodinky leží v polívkovém talíři a vzadu je černá tvrdá čtvrtka. Toť vše, žádné umění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, já se pokoušel před nějakou dobou o pěknou fotku kapky, která se rozprskne o sklo a výsledek byl sice v jakž takž, ale i s bleskem ten můj foťák neudělal dostatečně ostrou fotku kapek a musel jsem vyhnat ISO hodně vysoko a výsledek byl zrnitý. No až bude čas, tak budu zkoušet a pochlubím se. Ještě jednou díky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...