Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Mám pro Vás, doufám, zajímavý poznatek. Jelikož jsem experimentoval s výměnama ruček atd, tak jsem měl plonguer ručky od Harolda na vzduchu a porovnával jejich svítivost s ručkama v hodinkách. Hodinkám i ručkám se dostalo stejného kvalitního denního světla a pak jsem šel do tmy pofotit, abych věděl, které ručky jak nakombinovat, aby stačily svým svitem ciferníku z Frankenmonster.

Jak můžete vidět, tak ručky od Harolda svítí jako ciferník z FM a ručky z obyč. Monster se nechytají(na zmenšené verzi pro fórum to není tak patrné jako na originálu). Takže jsem zadal zakázku a chtěl ručky vyměnit(z technického hlediska ale hodinová ručka od Harolda nepasuje na ciferník z FM, takže jsem nechal nainstalovat hodinovou z Monster). No a výsledek je vidět na fotce v pravo. Sklo zežere neskutečně mnoho světla ať už přicházejícího či i odcházejícího. Ručka od Harolda svítí jako ručky z Monster. Pro mě teda překvapení.

No překvapení...to mě jenom utvrzuje v mém přesvědčení, že každé procento propustnosti světla skla je důležitá a né jak se strhla nedávno diskuse hardlex/safír, že ten rozdíl v propustnosti nikdo nepozná.

post-11518-010582600 1345746755.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...