Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi, jak ty nightshoty děláte? Já to zkoušel už tolikrát a pořád je to marný :wallbash:

lukin_ova Ty Omegy :speak_cool: Je tam krásně vidět ten čas 4s... ISO, vyvážení bílé, clona??? :helpsmilie:

 

Clona f/16, iso 400, vyvážení bíle na automat, čas 4s, priorita clony .... kompenzace expozice -2,5

 

Je to trochu alchymie. V mém případě i adrenalin .... Hodinky jsem prodal a v 13.30 hodin jsem měl schůzku s kupujícím na předání ... :suicide_anim: Řekl jsem si, ještě si je naposledy pořádně blejsknu. No a výsledek je výše ....

Chce to stativ, šero (nikoliv tmu) baterku (ideálně UV) pro nasvícení a pak jen cvakat a cvakat. Pak vybírat a ještě trochu upravit. Ideální je makro objektiv, ten hodně pomáhá. No a ještě fešnou modelku ... To je základ.

Kurnik, že já ty Omegy prodával, se mi teď stýská .... :crying_anim:

 

Edit: pravopis ...

Upraveno uživatelem lukin_ova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clona f/16, iso 400, vyvážení bíle na automat, čas 4s, priorita clony .... kompenzace expozice -2,5

Chce to stativ, šero (nikoliv tmu) baterku (ideálně UV) pro nasvícení a pak jen cvakat a cvakat. Pak vybírat a ještě trochu upravit. Ideální je makro objektiv, ten hodně pomáhá. No a ještě fešnou modelku ... To je základ.

Kurnik, že já ty Omegy prodával, se mi teď stýská .... :crying_anim:

 

Ta clona... já vždy clonil co nejmíň, šero mě taky nenapadlo, baterku nemám a s kompenzací expozice nejsem úplně kamarád :crying_anim:

Díky moc za tipy, budu trénovat, dovybavím se a třeba jednou :rolleyes:

Pustit do světa tak fešnou modelku, taky by se mi stýskalo, ale jsme přece magoři a modelky budou :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clona f/16, iso 400, vyvážení bíle na automat, čas 4s, priorita clony .... kompenzace expozice -2,5

 

Vyvážení bílé na automat? U kompaktu Sony HX9 to teda nefunguje. Asi proto, že to je kompakt :D . Ale pomůže mi vyvážení na zářivku, nějakou, sám nevím, je tam víc možností. Dlouho se mi nedařilo vyfotit správnou barvu Luminy, pořád moc do modra. Ale to je časté u hodně snímků tady. Tohle využiju a dám sem opravu snímku Certin (o kus výše). Tady není klasik 10:10 a je to nějak horší celkově, ale víc odpovídá barva, i když to ještě není ono.

 

post-3879-043738900 1333663772.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foceno mobajlem a upraveno v GIMPu takže v polních podmínkách spokojenost. Bohužel neni moc vidět ten šíleně masivní olivovej nato strap :)

EDIT: Kdo pozná, co pod tim leží za flintu? je to blbě vidět ale podle toho natahovacího kohoutku by to znalec zvládnout mohl...

Posted Image

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...