Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tak co, nesrazíme se zase? Mně osobně se to posledně v Jablonci moc líbilo, přeci jen to je o 100 m výš než Liberec a to tomu dodalo ten správný lokální punc :-)

Blíží se prosinec, mohlo by zas někdy padat ne? A tak jsem si myslel, že kdybychom vyhlásili termín chronomagáckýho srazu, že by nějaká ta snowsmršť mohla přijít. Třeba druhý týden v prosinci, 8.-10., co vy na to? Snowe, bude sníh? Pak by v kontrastu krbového ohně ve Zlatém lvu mohla zase přijít ta správná nálada...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak přijel bych, ale jen když bude kalamita, jinak se mi nebude ani chtít vyrážet :)

 

Bohužel tohle datum je na mě brzo, protože to budu pokrk v hovnech (zkouškové období), takže nebudu schopen se utrhnout :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Uvidime co se s tim bude dat delat, pokud by mi to vyslo taky bych mozna dorazil :) Jediny co vim, ze nepojedu s Tadou, na to se mam moc rad :lol2:

Měl bys zavolat do nějaký hospody v Jablonci a udělat rezervaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co, nesrazíme se zase? Mně osobně se to posledně v Jablonci moc líbilo, přeci jen to je o 100 m výš než Liberec a to tomu dodalo ten správný lokální punc :-)

Blíží se prosinec, mohlo by zas někdy padat ne? A tak jsem si myslel, že kdybychom vyhlásili termín chronomagáckýho srazu, že by nějaká ta snowsmršť mohla přijít. Třeba druhý týden v prosinci, 8.-10., co vy na to? Snowe, bude sníh? Pak by v kontrastu krbového ohně ve Zlatém lvu mohla zase přijít ta správná nálada...

 

 

Možná zas nějaká futeř bude, protože je jasný, že tu kalamitu minule udělali nahoře kvůli nám, aby sraz byl dobrodružnější a aby Tada mohl svou reportáží ze zpáteční cesty zase něco udělat pro své zviditelnění :D

 

Budu se těšit. Předběžně navrhuji středu 9., čtvrtek je horší.

Co na to Snow?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Protože chlastám...

 

To zvládneš, na VŠ jsem nedělal nic jiného  :D :( .

 

.......... Budu se těšit. Předběžně navrhuji středu 9., čtvrtek je horší.

Co na to Snow?

 

Středa může být. Doufám, že mě zase nezaskočí zdravotní stav, sníh mi by mi nevadil ba naopak. Jen houšť a větší vločky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdarec ve spolek..že bych se též konečně zúčastnil jednoho srázku...středa může být, předběžně si píšu :thumbsup_anim: ...Snowua rád opět uvidím:-)...

Upraveno uživatelem 7jerry7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Podle dohody zamluven 9.12. náš oblíbený salónek s krbem. Doufám, že se vám bude v Jablonci zase ve Lvu líbit :) . Salónek je pronajat od 17:30, myslím si, že bude uvolněn i dříve. Přijeďte, jak se vám to bude hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...