Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Návštěvník salamio

Tak mě napadá kaskadérská myšlenka: co takhle poctít jablonecký sraz návštěvou z Prahy?

Jsem ze včerejška ještě trochu společensky unavený, tak mi třeba až zítra dojde, že je to pitomina.

Ale možná bych mohl vzít pár lidí z Prahy tam i zpět (a ožral bych se pak až doma). Kdyby teda nějací Pražáci měli zájem...

 

Kdybychom do toho šli, tak bych pak Skeletona nebo Huga poprosil o dodávku dostatečného množství sick bagů, ať má ta cesta zpět nějaký styl :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadá kaskadérská myšlenka: co takhle poctít jablonecký sraz návštěvou z Prahy?

Jsem ze včerejška ještě trochu společensky unavený, tak mi třeba až zítra dojde, že je to pitomina.

Ale možná bych mohl vzít pár lidí z Prahy tam i zpět (a ožral bych se pak až doma). Kdyby teda nějací Pražáci měli zájem...

 

Kdybychom do toho šli, tak bych pak Skeletona nebo Huga poprosil o dodávku dostatečného množství sick bagů, ať má ta cesta zpět nějaký styl :).

 

Hele, tak předběžně se hlásím k tvýmu nápadu. Teda za předpokladu, že se vožereš fakt až doma... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadá kaskadérská myšlenka: co takhle poctít jablonecký sraz návštěvou z Prahy?

Jsem ze včerejška ještě trochu společensky unavený, tak mi třeba až zítra dojde, že je to pitomina.

Ale možná bych mohl vzít pár lidí z Prahy tam i zpět (a ožral bych se pak až doma). Kdyby teda nějací Pražáci měli zájem...

 

Kdybychom do toho šli, tak bych pak Skeletona nebo Huga poprosil o dodávku dostatečného množství sick bagů, ať má ta cesta zpět nějaký styl :).

Bych se s dovolením pokusil přidat taky (zatím bez záruky), i když 1730 je pro mne bohužel nerealistický čas, bo pracuju v Praze a nerad za tmy jezdím 160 .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
Bych se s dovolením pokusil přidat taky (zatím bez záruky), i když 1730 je pro mne bohužel nerealistický čas, bo pracuju v Praze a nerad za tmy jezdím 160 .-)

Nerozumím :worried_anim:. Tak si sedneš dozadu a zavřeš oči. A 160 nepojedeme, proč bycoom měli? Pohoda piánko...

Takže máme dva zájemce, ještě se vejde jeden nebo max. dva (ale ot už by bylo možná trochu nepohodlné). Teď už jenom přesvědčit ženu, že musím ještě na jeden sraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslim, ze bych se pridal... Koneckoncu, v Jablonci jsem stravil 20 let zivota, tak proc se tam nezajet po delsi dobe podivat, zejo... :)

I kdyz, ze by se mi styskalo po snehu, to se rict neda.. :thumbsdown_anim:

 

Nicmene v prubehu pristiho tydne bych mel mit jasno v planu na zacatek prosince, tak se ev. pridam do horalske skvadry. :santa:

 

EDIT: Predem hlasim, ze bych jel urcite vlastnim autem, takze pro mne netreba bookovat misto. Naopak, pokud svou ucast potvrdim, nabidnu odvoz par dalsim prazskym zajemcum...

Upraveno uživatelem carpaccio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

 Pozor, aby nám to nepřerostlo přes hlavu. Salónek je dost malý, vejde se tam odhadem tak 14 lidí. Nás je v v Jablonci a v Liberci málo, nám to stačí. Musíme se počítat, prosím doplňujte se.

 

Vím o :

 

M916

Kupa54

vojt

7jerry7

Snow

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M916

Kupa54

vojt

7jerry7

Snow

salamio

 

To Kalifx & sery.vlk: když tak se taky napište.

 

Se napíšu, až budu vědět nasichr, že mi to v práci nepřekazí... Plánuju z Prahy jet po vlastní ose - Salámio, děkuju za nabídku .-)) , ale nevyužiju, zůstanu přes noc doma (10 km od Gablonze) a do Prahy se vrátím až nazítří ráno.

 

A proč, proboha ????????????? Ve Lvu je i větší salón, musíme se jen spočítat, abych zbytečně nezamluvil větší, pak bychom se tam báli.

Snowe, já jsem přes hospody zavostalej, co se u Lva točí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...