Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Návštěvník salamio
Se napíšu, až budu vědět nasichr, že mi to v práci nepřekazí... Plánuju z Prahy jet po vlastní ose - Salámio, děkuju za nabídku .-)) , ale nevyužiju, zůstanu přes noc doma (10 km od Gablonze) a do Prahy se vrátím až nazítří ráno.

Sorry, nechtěl jsem na vás tlačit, chlapi. I když to tak někdy možná vypadá :worried_anim:.

Po hóóóóódně dlouhé době jsem narazil na něco, co mě trochu vyšinulo z mého obvyklého nihilismu a cynismu, když jsem před měsícem objevil chronomag. Takový euforický zájem o něco jsem už dlouho nezažil, proto to možná občas vypadá, že příliš tlačím na pilu. Ale snad mě to za chvíli přejde :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safra pánové asi to neklapne. Přichází čas klientských večírků a jeden z nich (a zrovna s tím nejdůležitějším) připadl na tento den. Takže se omlouvám, snad to vyjde příště, nebo prostě sednu do auta a dám s Liberečákama někdy alespoň to kafe. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, nechtěl jsem na vás tlačit, chlapi. I když to tak někdy možná vypadá :worried_anim:.

Po hóóóóódně dlouhé době jsem narazil na něco, co mě trochu vyšinulo z mého obvyklého nihilismu a cynismu, když jsem před měsícem objevil chronomag. Takový euforický zájem o něco jsem už dlouho nezažil, proto to možná občas vypadá, že příliš tlačím na pilu. Ale snad mě to za chvíli přejde :).

 

 

Doufám, že tě to hned tak nepřejde :lol2: , nadšenců není nikdy dost :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safra pánové asi to neklapne. Přichází čas klientských večírků a jeden z nich (a zrovna s tím nejdůležitějším) připadl na tento den. Takže se omlouvám, snad to vyjde příště, nebo prostě sednu do auta a dám s Liberečákama někdy alespoň to kafe. :)

Budeš vždy vítán ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle dohody zamluven 9.12. náš oblíbený salónek s krbem. Doufám, že se vám bude v Jablonci zase ve Lvu líbit :) . Salónek je pronajat od 17:30, myslím si, že bude uvolněn i dříve. Přijeďte, jak se vám to bude hodit.

 

M916

Kupa54

vojt

7jerry7

Snow

salamio

Horhe

 

Prosím, dejte vědět, pokud ještě někdo plánujete přijít, ať Snow ví, jak velký salón zabukovat. Díky...

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych se náhodou nedostavil, tak o nic nepřijdete ? nejsem žádná ozdoba salónů :) .

Ale zkusím to nějak vymyslet.

Hele, nesmíš zklamat, já tě náhodou klukům vylíčil po pražském srazu naopak jako lva salónů... ;)

 

Já asi pojedu, jen když se mi příhlásí aspoň jeden spolujezdec, jinak to patrně nemá cenu.

A nevymejšlej si, já taky jezdím do Prahy sám a vždycky to stojí za to :thumbsup_anim: i když, pravda, na liberecku se nenajde patrně tolik exotů, jak v matičce Praze :angel:

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
Hele, nesmíš zklamat, já tě náhodou klukům vylíčil po pražském srazu naopak jako lva salónů... ;)

A nevymejšlej si, já taky jezdím do Prahy sám a vždycky to stojí za to :thumbsup_anim: i když, pravda, na liberecku se nenajde patrně tolik exotů, jak v matičce Praze :angel:

Ty jsi byl na pražském srazu? Vzhledem k tomu, že jsem tady úplně nový, tak jsem si tam měl ze všech těch lidí najednou celkem guláš (navíc jsem asociál, takže si nepamatuju obličeje :guiltysmiley:).

 

Hele, kluci, ještě jedna otázka: jak moc se tak asi na průměrném jablonecko-libereckém srazu chlastá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi byl na pražském srazu? Vzhledem k tomu, že jsem tady úplně nový, tak jsem si tam měl ze všech těch lidí najednou celkem guláš (navíc jsem asociál, takže si nepamatuju obličeje :guiltysmiley: ).

Hele, kluci, ještě jedna otázka: jak moc se tak asi na průměrném jablonecko-libereckém srazu chlastá?

Já byl takovej ten tvůj váhově největší konkurent, když už tam Kibi nebyl :D jinak na našich srazech se nechlastá, naše srazy jsou pořád ještě o hodinkách, páč v těch horách jsme trošičku zamrzlý :crying_anim02: ale vždyť to znáš, ne? Vždyť patříš napůl mezi nás, nebo se mejlim? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si tam měl ze všech těch lidí najednou celkem guláš (navíc jsem asociál, takže si nepamatuju obličeje :guiltysmiley: ).

 

Hele, kluci, ještě jedna otázka: jak moc se tak asi na průměrném jablonecko-libereckém srazu chlastá?

 

třeba Tada posledně vychlastal asi tři čaje, přestože měl samosvor a zimáky :D , no a já na tom nebyl o moc líp s těma třema nealkama, tentokrát do doufám bude jiné, lepší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
Hale, já s tebou asi pojedu a chlastat budu i za tebe :thumbsup_anim:

No mě včera napadlo, že bych tam někde přespal, abych mohl taky chlastat. Jestli bych byl doma v jednu v noci a pak jel do práce, to už tam rovnou můžu zůstat a do práce jet z Jablonce. Co ty na to?

 

Vždyť patříš napůl mezi nás, nebo se mejlim? ;)

Jestli tím nás myslíš lid podještědský, tak se obávám, že se doopravdy mýlíš. Ale moc se mi tam u vás líbí (máme jeden oblíbený penzion v Kryštofáku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tím nás myslíš lid podještědský, tak se obávám, že se doopravdy mýlíš. Ale moc se mi tam u vás líbí (máme jeden oblíbený penzion v Kryštofáku).

Jojo, myslel jsem to tak, žes někdy v minulosti patřil do tohoto kraje, mám to už trochu pomotaný, spoustu lidí a krátká paměť; ale to ničemu nevadí, přijeďte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

BTW: neznáte nějaký penzion v Jablonci, kde by se dalo po srazu přespat? Ideální by byl přímo ten Lev, ale tam to je poněkud dražší.

 

BTW2: ještě k tomu chlastu, kdybych tam náhodou spal: i když, jak píšete, jsou vaše srazy stále ještě o hodinkách, byli byste tolerantní k drobným alkoholovým excesům? Třeba zpěv ruských písní, detailní zkoumání podlahy pod stolem, krátký osvěžující spánek v křesílku, zarputilá diskuse na jakékoli téma atp.? Doktorka mi už alkohol zakázala, ale řekl jsem si, že až po Vánocích, tak ještě musím stihnout vypít, co se dá. Ale jestli to jsou spíš doopravdové abstinentní večírky, tak si to můžu nechat na další týden, až pojedu poctít svou přítomností ostravský sraz :).

Upraveno uživatelem salamio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...