Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Duke650 napsal:

Maximálně věrná reprodukce = co nejbližší originálu

Nikde netvrdím, že "jde docílit studiového zvuku bez kvalitní aparatury"

Psal jsi že ti je jedno, jestli máš aparaturu za x, xx nebo xxxxx, protože posloucháš hudbu a ne aparaturu, ale zároveň že požaduješ studiový zvuk.... no jak píšeme, u pivka jde debata vždycky lépe 🤙 Á koukám, že máme Tooma zpátky, jdu si dosypat brambůrky 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Toom

Brzdi. I o vztahu analog versus digitál se dá diskutovat rozumně. Ještě nějaké podobné "flame" vyjádření, a strávíš vánoce na highendforum.cz

Já osobně mám narvané vyšší stovky tisíc do obojího, a takto kategorického soudu bych se nedopustil. To o těch penězích píši záměrně, jako reakci na Tvůj pokus o vtip s Dualem a integrákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně Berte, chápu. Netrávím volný čas na fórech, pár minut dnes dnešní večer je vyjímka. Pro zajímavost třeba napiš, na co hraješ. V řádech 100k, už má analog obvykle jasně slyšitelnou převahu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, African napsal:

Psal jsi že ti je jedno, jestli máš aparaturu za x, xx nebo xxxxx, protože posloucháš hudbu a ne aparaturu, ale zároveň že požaduješ studiový zvuk.... no jak píšeme, u pivka jde debata vždycky lépe 🤙 Á koukám, že máme Tooma zpátky, jdu si dosypat brambůrky 😁

No to jsou ty slabiny psaného textu. Tím chci říct, že mezi cenovkou železa a kvalitou reprodukce není přímá úměra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Toom

Gramo Mofi Ultra, Gramo vlastní konstrukce, Páskáč Studer, kazeťák Revox,preamp Phono 2 od Audio Research, pak už řídící zesik (REF 5) a koncáky (REF 210) taktéž od AR. 2 sady repro. Jedna tvrdá, jedna měkká. Pokud chci dát nějakému šumu za uši, tak studio dolby CN 750 od Telefunken.

No, a digitál je o DACu. Meitner 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Bert napsal:

Ramínek i přenosek (mm mc) vícero. Kabelů též 🙂

Ok. Pak třebas to níže budiž tvůj nový gramec🙂 Ultimativní zabiják digitálu.  Hezký večer všem, a jak říkáme my muzikanti- nevadí, že to neladí, hlavněže to nemá rytmus🤘🤠

 

Rega RP10 | The Ear

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"V řádech 100k, už má analog obvykle jasně slyšitelnou převahu."

"Ultimativní zabiják digitálu."

No, aspoň si ta vyjádření o úžasnosti LP můžeme dát to správného kontextu, a hodit je za hlavu. Takových suverenních kovbojů už tu bylo. Často pak na těch ultimativních strojích za půl mega nepoznali hoboj od klarinetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Toom napsal:

Ok. Pak třebas to níže budiž tvůj nový gramec🙂 Ultimativní zabiják digitálu.  Hezký večer všem, a jak říkáme my muzikanti- nevadí, že to neladí, hlavněže to nemá rytmus🤘🤠

 

Rega RP10 | The Ear

Ne, toto není můj budoucí gramec. A už sem přestaň psát píčoviny. Pokud si chceš natrénovat marketingové sračky, hifi fóra budou pro tyto aktivity lepší půdou, nežli Chronomag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Bert napsal:

Ramínek i přenosek (mm mc) vícero. Kabelů též 🙂. Jo, a samozřejmě veeeliká a hooodně těžká pračka Gigawatt PC4. Na ouška Staxy. Konec chlubení se.

Mmm!! :) 

já si před Vánocemi udělal výlet do Polska a trochu vyladil sluchátkové kombo, protože repro v paneláku a se špatnou akustikou v pokoji, nemá moc smysl řešit. Teda, jako možná má. Nějaký repro mám, ale nemůžu si dovolit kvůli tomu předělat celý obývák. Takže si to nejvíc užívám na sluchátkách. 
 

 

IMG_9504.jpeg

IMG_9165.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmm!!  
já si před Vánocemi udělal výlet do Polska a trochu vyladil sluchátkové kombo, protože repro v paneláku a se špatnou akustikou v pokoji, nemá moc smysl řešit. Teda, jako možná má. Nějaký repro mám, ale nemůžu si dovolit kvůli tomu předělat celý obývák. Takže si to nejvíc užívám na sluchátkách. 
 
 
IMG_9504.thumb.jpeg.c4c2bab8526e41f73e5a03db8a9da07d.jpeg
IMG_9165.thumb.jpeg.53cab472cfca009702308d30630dc73c.jpeg
Ten silič ani neznám a o Meze jsem jenom četl. Tohle není žádný mainstreamm. Ale věci ze střední Evropy je třeba podporovat, to je mi blízké.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Hasňa napsal:

Ten silič ani neznám a o Meze jsem jenom četl. Tohle není žádný mainstreamm. Ale věci ze střední Evropy je třeba podporovat, to je mi blízké. emoji106.png

Lampa je polský Feliks Audio, Euforia Evo. Naprosto parádní kousek. Mrkni na reviews. Když jsem to testoval a zkoušel spolu s Aurisem a mainstream Mcintoshem, Feliks byl jednoznačně top. Mcintosh dělá dobrý věci k bednám.. ale sluchatkový zesilovač mě oslovil, bohužel jen designem…

Meze Empyrean jsou top poměr cena - výkon. Už jsem toho slyšel hodně. Od nějakých 15 000 až po 200k a Meze umí. Navíc jsou pohodlný, hezky vypadají a mají bezvadný přepravní kufr.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...