Přejít na obsah

Damasko-NIMG-Seiko


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

Já si toho kalendáře všiml až včera. Je perfektní.

 

Máš mít na FB Damasko v oblíbených a nic ti neuteče :) Nad Bismarckem jsem strávil hezkých pár hodin a stejně by to chtělo ještě domalovat kamufláž nástaveb, ale to by bylo už na mě strašně složité...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji :smile_anim:

 

Tohle fotila moje žena, dostala domácí úkol :D Fotku jsem lehkou úpravou potom zprznil já, ale jinak je to její práce :D Mě se to líbí, asi ji nechám fotit častěji :D

 

To je výborný, jak je tam vidět ženská ruka - přechod od cigaret, panáků a kafe ke knize :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaké je to měřítko ten Bismarck,já mám 1:700,už mám polovinu hotovou,akorát nemám Damasko :sad01_anim: ,ale i to se dá napravit :smile_anim:

 

Tohle je větší macek - 1:350 od firmy Tamiya. Kupovali jsme to společně se spolužákem před 17 lety - on si koupil Tirpitze ve stejném měřítku. Hodně jsme tenkrát ujížděli na německých bitevních lodích a knížku Moře v plamenech jsme znali nazpaměť :)

Pak se pochlub, až to dostavíš.

Jinak já teď taky nemám kromě kalendáře a klíčenky žádné Damasko, ale snad to nebude dlouho trvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je větší macek - 1:350 od firmy Tamiya. Kupovali jsme to společně se spolužákem před 17 lety - on si koupil Tirpitze ve stejném měřítku. Hodně jsme tenkrát ujížděli na německých bitevních lodích a knížku Moře v plamenech jsme znali nazpaměť :)

Pak se pochlub, až to dostavíš.

Jinak já teď taky nemám kromě kalendáře a klíčenky žádné Damasko, ale snad to nebude dlouho trvat.

 

já jsem to měřítko zvolil z hlediska úspory místa,ted už ale vím že to byla chyba,má totiž 280 dílů a tak titěrných,a s těma mojima levýma rukama to je blázinec,jinak mě baví cokoliv s souvislosti s WW II,proto mám aj takovou slabost pro hodinky typu B-uhr,Damasko mě ale zaujalo svoji technickou vyspělostí a v hodinařině to považuji za jedničku co se týče dostupnosti mých financí,jiné vyspělé značky můžu pouze obdivovat ale na tyhle se dá našetřit celkem rychle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíčenka dostává hezky zabrat a vidět už to na ní je. Pár vlasečnicových jemných škrábnutí a takový jakoby otěr v jednom místě. Viditelné je to spíše pod orčitými úhly.

Stejně mi to přijde, že materiál je jiný než u hodinek. Je více světlejší, ocelovější. Pouzdra hodinek jsou tmavší. Ale to budeš vědět spíš sám, jak se liší klíčenka od pouzder. Já myslel, že je to úplně stejné, ani jsem to nestudoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...