Přejít na obsah

Damasko-NIMG-Seiko


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

Čím dýl tohle vlákno sleduju, tím víc nabývám přesvědčení, že je na čase vyhodit foťák a vykašlat se na jakýkoli snahy něco zachytit :D.

 

Ja prave premejslim, ze je na case koupit fotak a zacit fotit a taky sklizet chvalu Posted Image Ale nevim, jestli nejsem naivní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foťák určitě kup. :smile_anim: Je fajn, když se někomu tvoje fotky líbí. Sice, já to dělám hlavně pro sebe páč mě to fakt moc baví, ale když ti to někdo pochválí, tak to člověka opravdu potěší a tak nějak pořád popohání vpřed.

No ten pohon je u tebe dost vidět, je vždycky rozdíl, když je vidět, jak moc tě to baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Super práve som dopozeral vlákno. Tie hodinky nemajú žiadnu chybu.Aj keby som jednu možno vypichol, lumi na číslach,ale čo si vychytal,tak to sú fotečky človeče si dobrý. Veľmi pekné ako tapeta na plochu.Hodinky som live nevidel, ale podľa toho čo vidím tu, tak vidno kvalitné spracovanie použitého materiálu hold germany.Skús prosím ťa nafotiť ak sa podarí verím že ano, nejaké zábery lumi v tme.

 

Ďakujem a hoďky nech slúžia čo najdlhšie a robia radosť :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hele, Aldo, u těch "nepozérskejch" fotek vezmeš foťák a vymejšlíš kompozice nebo si všímavej, máš oko, kompozice přichází samy a pak rychle mažeš pro foťák?

Některý ty tvoje nenucený věci mi přijdou, že ani nejdou vymyslet, že přicházej a odcházej. Někdo si jich všimne a zachytí je, někdo upaluje dál a ani nezaregistruje, že podobnou konstelaci právě viděl/prožil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...