Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Návštěvník Matiniela

Barevné modely beru jako útok proti Lumiím. A co se iOS7 týče, tak design ala omalovánky se mi teda vůbec nelíbí.

 

Lépe bych to nenapsal. Navíc Applu se nepovedle nic utajit, takže co dnes představili se vědělo asi už měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple to s tou cenou 5C trošku přehnal ne? Na levnější iPhone jsem se těsil, ale nějak se nekoná. 

 

taky nějak nechápu tu cenu, pořád marně přemyšlím kde je levny iphone? nebo jak to myslel apple s levným iphonem, který měl být konkurentem pro android telefony v ketegorii 10 až 12 tisíc.

 

Cena je úplně mimo. Dát +- 15 000 Kč za plastový telefon je docela šílenost. Jsem zvědavý na prodeje.

takždy druhý telefon je plastak a nikdo kvůli tomu neremcá i v této cenové relaci. třeba Galaxy S4 nebo Galaxy S4mini . Takže bych to nijak nedramatizoval, ze se to opovazil udelat i apple, ale víc mi vadi to co sem psal . kde je ten levny iphone, který mel byt

 

Dát 15 litrů za jakejkoli telefon je zhovadilost :-D

jj svata pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc jsem nepochopil, proč se vůbec Apple namáhal s 5C. Byla to snad jen mediální bouřka? Když porovnám 5 a 5C tak rozdíl je jen v aku.

 

Jsem zvědav na prodeje, jestli se tahle strategie Applu vyplatí.

 

Jinak mě osobně Apple stále vytáčí jejich vlastním konektorem. Celý svět se dohodl na microUSB je jablka musí mít svůj 8-pin. Trochu se divím, že jim to EU nezakázala jako neekologické řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...