Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

vůbec nic - domnívám se že normální myslící bytost může mít názor na i na věc kterou nevlastní nebo nemá vyzkoušenou, ale to je jenom můj názor :D

 

Domníváš se správně - názor mít může.

Relevance tohoto názoru je druhá věc.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Domníváš se správně - názor mít může.

Relevance tohoto názoru je druhá věc.

 

nevím co máš na mysli pod pojmem relevance, ale když to postavím do obecné roviny Iphone = telefon, tak ten aparát není ničím vyjímečný - předesílám, že jsem ho nikdy nevlastnil, ale měl možnost několikrát vyzkoušet, protože to je trendy věc a má ho spousta mých známých = můj irelevantní :) závěr je, že mně ničím neohromil = zdůrazňuji NIČÍM x na druhou stranu jím ani neopovrhuji, je to prostě další článek v mobilní komunikaci - nic víc nic míň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím co máš na mysli pod pojmem relevance, ale když to postavím do obecné roviny Iphone = telefon, tak ten aparát není ničím vyjímečný - předesílám, že jsem ho nikdy nevlastnil, ale měl možnost několikrát vyzkoušet, protože to je trendy věc a má ho spousta mých známých = můj irelevantní :) závěr je, že mně ničím neohromil = zdůrazňuji NIČÍM x na druhou stranu jím ani neopovrhuji, je to prostě další článek v mobilní komunikaci - nic víc nic míň

 

Co to znamená "několikrát vyzkoušet"?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Co to znamená "několikrát vyzkoušet"?

 

pokud to chceš úplně přesně tak fakt nevím, ale řekněme 20 x 10minut ať máš klid - jen pro tvojí informaci nejsem mobilní nýmand - už v roce 1996 jsem běhal po poli a lovil signál v síti NMT :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decebale, to bude asi dlouhá debata... :D

 

Jen jeden poznatek, většinou mi k posouzen ívěci stačila krátká doba, buď mi můj názor vlastnictví a delší používání potvrdilo, nebo jsem začal hledat důvody, abych si nedostatky a svoji "blbost" při pořízení omluvil... Jen pro info, mám služební Nokii E51 a podle mě je to mr...ka roku. Ať hledám, jak hledám, nic dobrého na ní nevidím... A to se mi na první pohled tolik líbila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to chceš úplně přesně tak fakt nevím, ale řekněme 20 x 10minut ať máš klid - jen pro tvojí informaci nejsem mobilní nýmand - už v roce 1996 jsem běhal po poli a lovil signál v síti NMT :D

 

Bezva, já v roce 93. Pro tuto debatu to asi není podstatné.

20 x 10 minut? A tos pokaždé testoval nějakou jinou funkci, nebo co si s ním dělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decebale, to bude asi dlouhá debata... :D

 

Jen jeden poznatek, většinou mi k posouzen ívěci stačila krátká doba, buď mi můj názor vlastnictví a delší používání potvrdilo, nebo jsem začal hledat důvody, abych si nedostatky a svoji "blbost" při pořízení omluvil... Jen pro info, mám služební Nokii E51 a podle mě je to mr...ka roku. Ať hledám, jak hledám, nic dobrého na ní nevidím... A to se mi na první pohled tolik líbila.

 

A hlavně se Ti tam nevleze 1000 GB fotek, viď :) ?

 

třel jsem s tím o liščí ohon a čekal, že si zapalím cigáro - v tomhle směru to je na h...o

 

Nový systém to už umí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B.F.G to prirovnanie k primu, ktory uz okrem historie nema a nemal nic prevratne je neprimerane, ale je to tvoj nazor neberiem ti ho. To, ze nevies, ake technologie priniesol (nemusi sa rovnat vyvinul) na trh Apple neznamena, ze ich denno denne nepouzivas aj ty. Boli tu nejake dotykove telefony pred iP, ale az apple priniesol plnohodnotne ovladanie prstami, multitouch, gesta... a co taky WebKit? je z dielni apple a potom ho bezplatne uvolnili pre ostatnych. Doteraz je zakladom vacsiny prehliadacov v mobiloch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B.F.G to prirovnanie k primu, ktory uz okrem historie nema a nemal nic prevratne je neprimerane, ale je to tvoj nazor neberiem ti ho. To, ze nevies, ake technologie priniesol (nemusi sa rovnat vyvinul) na trh Apple neznamena, ze ich denno denne nepouzivas aj ty. Boli tu nejake dotykove telefony pred iP, ale az apple priniesol plnohodnotne ovladanie prstami, multitouch, gesta... a co taky WebKit? je z dielni apple a potom ho bezplatne uvolnili pre ostatnych. Doteraz je zakladom vacsiny prehliadacov v mobiloch.

 

Promiň ale já se bavím jen o HW.

 

A hlavně se Ti tam nevleze 1000 GB fotek, viď :) ?

 

 

Nový systém to už umí.

 

Hlavně je to zmatenej vergl, provedením hodnej čung ping a jinejm low cost čínskejm značkám :)

Upraveno uživatelem B.F.G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy som nechapal, preco tak vsetci srdcervuco obhajuju svoj iPhone, kym som si ho nekupil... Par krat som ho pouzil, nicim ma ale neohromil. No ked som uz vyskusal asi 40 telefonov, tak som si povedal,preco neskusit aj ten iphone, aspon budem trochu in :D A az potom som pochopil, o com to ti ludia hovorili. Znie to mozno trochu fanaticky, ale je to tak. Ten telefon, ako som uz stokrat spominal, na rozdiel od inych jednoducho FUNGUJE. Chytis a vies co mas robit, vsetko je jednoduche, intuitivne, rychle, stabilne co sa tyka systemu. Spracovanie tela ani nehovorim, oproti rozheganym predoslym mobilom je do nebe a dudy :)

K veci, flash : Par krat mi chybal pri strankach, ktore su robene vo flashi, ale nic zasadne. surfovanie na nete na tomto mobile je uzivatelsky super zvladnute. Ale par krat mi uz chybal flash.

tiez ma prekvapilo,ze SMS dorucenky jednoducho nema, su mozne ako tu uz pisali po jailbraku, co je osobne niesom ochotny robit.

kryt fotaku nema.

FM radio nema, existuju aplikacie na kupu internetovych radii, mnoho, aspon slovenskych, ma svoju app,ktoru si nainstalujes a pocuvas cez net. Neskusal som ale nikdy, radio na mobile nepocuvam.

Slot na pamatove karty nema, to mi az tak nevadi, ako to, ze vsetko musim robit cez Itunes na jednom pocitaci. Lebo ked si sycnhronizujes na inom, tak potes panbhuh ako hovorite :D Takze tak. Osobne kamosovi iP4 odporucam, ak mu tieto nedostatky neprekazaju natolko, ze by ho nemohol pouzivat.

Mam ten telefon cca tristvrte roka /co je u mna dost vela/ a stale ma neprestal bavit. AppStore, internet, hry, maily, vsetko je zvladnute na velmi vysokej urovni a vsetko funguje tak ako ma. z tohto pohladu je to podla mna zatial najlepsi telefon aky som mal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tak tu apple nepriniesol takmer nic. Len kapacitny displej, 32GB internej pamate, Retina displej s 321 dpi, uplne prekopany procesor,... take malickosti :D

 

To jo, a můžu si do něj dát větší paměťovku? Nebo pustit Vltavu? Néébooó vyměnit baterku? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

decebale ty si ďábel :D - TOHLE mi sem právě nějak vlezlo :) - tak kucí hrajte :oneeyed02: já jdu do péří

 

Misijní činnost :).

 

To jo, a můžu si do něj dát větší paměťovku? Nebo pustit Vltavu? Néébooó vyměnit baterku? :D

 

Vltavu si pustit můžeš. Na paměťovku máš Nokii. Baterku můžeš vyměnit za svíčku nebo louči.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... to mi az tak nevadi, ako to, ze vsetko musim robit cez Itunes na jednom pocitaci. Lebo ked si sycnhronizujes na inom, tak potes panbhuh ako hovorite :D

Jeden hint... kalendare, kontakty a tieto veci idu v pohode synchornizovat aj s tromi PC. Bez problemov.

Samozrejme, a to je pravda, ze uzivatelsky mi chyba synchronizacia, hlavne aplikacii, s viacerymi compami. Na druhej strane, chapem, preco to tak je a "musim" s tym zit ak chcem vyuzivat ostatne prednosti iPhonu, ktore mi vyhovuju. Alebo si mozem najst iny telefon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden hint... kalendare, kontakty a tieto veci idu v pohode synchornizovat aj s tromi PC. Bez problemov.

Samozrejme, a to je pravda, ze uzivatelsky mi chyba synchronizacia, hlavne aplikacii, s viacerymi compami. Na druhej strane, chapem, preco to tak je a "musim" s tym zit ak chcem vyuzivat ostatne prednosti iPhonu, ktore mi vyhovuju. Alebo si mozem najst iny telefon...

 

K jednemu iPhonu mozes autorizovat az 5 pocitacov. A snchronizovat mozes aj aplikacie... http://support.apple.com/kb/ht1386
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...