Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

@Bells: S tim na odkazu zkušenosti nemam, ale pokud bys nakonec přeci jen zvažoval Olloclip, mrkni nejdřív tady ;)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/68183-jak-a-%C4%8D%C3%ADm-fotit-makro-hodinek/page-23&do=findComment&comment=1983204

 

Já už jsem si toho všimnul i s fotkama, ale pořád si říkám, že Zeiss by mohl být díky kvalitě ještě někde jinde. Přece jen všechny ty klipy i Olloclip je pořád čína a skla v tom kdo ví jaké nebudou, takže to má těžké limity i právě kvůli tomu. Zeiss by měl být jinde, ale za ty prachy bych fakt potřeboval nějdřív nějaké reference, nebo to zkusit, protože je to darda a v případě, že by to bylo oproti ostatním lepší jen o chlup, tak je to naprostá blbost. Samozřejmě vím, že největším limitem je pak už iphone samotný, není to foťák, to vím moc dobře, ale rád bych ho posunul focením co nejvýš a cokoliv tomu pomůže je jedině plus.

Vlastně by možná bylo nejlepší se zase odnaučit pořád fotit jen ip a začít používat foťák, ale na to už jsem prostě líný, to klidně přiznám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě úplně nebere, nikdy jsem to neudělal a ani neudělám, vracet něco jen proto, že jsem si to rozmyslel je podle mě na prd. Když se to rozbije, nebo tak, je to OK, lae vracet něco jen proto, že už to vlastně nechci, to ne.

Inu asi zkusím nějaké konexe, jestli by šel někde prubnout nějaký rozbalený kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky me to cca 2x tydne pozlobi a podle servisu by to mohla zpusobovat nejaka aplikace treti strany. Jedine tedy zkusit zalohu a pak telefon obnovit, jakoze novy kus a par dni zkusit pouzivat bez apek a uvidis...

 

Jojo. Stejnej pravej palec podruhy a levej mi nesel. Nechtelo ho to udelat. A furt blby

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Povidláček: Se čtečkou by žádná aplikace třetí strany ve stand-by stavu bez jailbreaku určitě kolidovat neměla, rozhodně se ale vyplatí mít "naučených" víc prstů (minimálně ukazováčky a palce - nikdy nevíš kdy se kam škrábneš a nebo máš dotyčný prst zaprasený) - a pokud pak u některého zlobí, nechat ho "naučit" znova.

Že ploška nereaguje na mokrou a nebo hodně zpocenou ruku je normální (detekce podezřele velkého svodu na kondenzátoru) - stačí buď uspat/otřít/probudit a nebo se pokusit naklovat kód na displeji.

Další důvod proč to chce občas zadat kód souvisí s loňskou aférou FBI a rizikem násilného odemčení při výslechu: Pokud je iOS více než určitou dobu (tuším že jde o 11 hodin) ve stand-by, je po probuzení vyžadováno zadání 4-6 místného kódu - stejně jako kdyby bylo zařízení kompletně vypnuto/zapnuto a nebo resetováno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Keynote za námi... Desítka super, dva konfigy kapacit taky fajn upgrade, překvápko po únicích posledních dnů žádné... no a cena! Tisíc doláčů za základ iPX, takže 256GB počítam v českých někde kolem 33k. Vidim to tak, že nad tim budu brblat, chvilku lamentovat, počkam až opadne první (druhá a pak i třetí vlna), vošaham si velikost na krámě a... pod stromeček si provedu upgrade z 6S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Povidláček: Se čtečkou by žádná aplikace třetí strany ve stand-by stavu bez jailbreaku určitě kolidovat neměla, rozhodně se ale vyplatí mít "naučených" víc prstů (minimálně ukazováčky a palce - nikdy nevíš kdy se kam škrábneš a nebo máš dotyčný prst zaprasený) - a pokud pak u některého zlobí, nechat ho "naučit" znova.

Že ploška nereaguje na mokrou a nebo hodně zpocenou ruku je normální (detekce podezřele velkého svodu na kondenzátoru) - stačí buď uspat/otřít/probudit a nebo se pokusit naklovat kód na displeji.

Další důvod proč to chce občas zadat kód souvisí s loňskou aférou FBI a rizikem násilného odemčení při výslechu: Pokud je iOS více než určitou dobu (tuším že jde o 11 hodin) ve stand-by, je po probuzení vyžadováno zadání 4-6 místného kódu - stejně jako kdyby bylo zařízení kompletně vypnuto/zapnuto a nebo resetováno. 

 

Díky, zajímavý postřehy, to jsem nevěděl. No, každopádně teď se to zase nějak umoudřilo a funguje to skoro perfektně (jen občas napodruhý). Pro sichr jsem ještě naskenoval ten ukazovák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...