Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Současné itunes jsou bohužel tak zkriplované (nejdřív odstranění panelu s rozcestníkem, vloni vykastrování Appstore a zvuků), že je v tomhle stavu už skutečně nemá cenu spouštět. Evidentně jde o sprotý tlak na přesun záloh na iCloud, kde už vám samozřejmě nepostačí směšných 5GB a tak budete každý měsíc klopit předplatné...

Naštěstí dodnes funguje "korporátní" verze 12.6.3.6 , která aspoň poslední zmiňovanou funkčnost zachovává  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak treba ja zalohuju (a nejenom to) pres imazing

https://imazing.com/

 

edit: do zitra za 25dolacu univerzal licence :

https://shop.macworld.com/sales/imazing-2-universal-license-for-mac-windows-2

Upraveno uživatelem nekdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsi jdu pro drobnou radu/názor. Doteď jsem používal na hudbu Spotify, ale pořídil jsem AW stím, že snimi budu běhat a nebudu sebou tahat jabkophona, ale zádrhel je, že Spotify nemá offline aplikaci pro AW . Tímpadem hudba jen přes Apple music. Platit oboje služby je nesmysl. Ale pro kterou se rozhodnout, ve spotify mám moře hudby a libí se mi aplikace v telefonu(apple music se mi vzhledově nelíbí), ale nevýhodou je aplikace pro aw. Otázka zní přežít běhání s telefonem a nebo jít do applu music a zvykout si na ně. 

A teď "babo" raď .

Předem všem díky za reakci/názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně si ten telefon pro sichr vezmeš, protože z hodinek samotných se u nás v případě problému/nehody/úrazu nedovoláš.

Samostatnou kapitolou pak je, nakolik zdravé a frikulínsky nepostradatelné je rvát si do mozku kompresované tuc-tuc (+notifikace+příchozí telefonáty) zrovna při běhání a nebo kolojízdě, tedy v době kdy by sis tu hlavu měl spíš zdravě vyčistit a zároveň vnímat co se děje kolem. To už si u toho "sportování" můžeš rovnou zapálit cigáro...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já bez telefonu běhat chodim, když chci něco poslouchat, tak mám přehrávač a sluchátka, který má lepší kvalitu než telefon.

Občas tam poslouchám nějaký rozhovory, povídání, písnicky spíš vzácně.

 

Dělal bych všechno proto, abych nemusel mít telefon.

Je to fajn pocit nic neposlouchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E = Explicit, texty písní obsahují nekorektní výrazy, opakem je C = Clean, měly by byt odstraněny/nahrazeny. Zašedlé písně v iTunes jsou pouze ty, které nelze koupit samostatně, ale jen s celým albem.

Nejedná se o iTunes store, ale o Apple Music.. Část skladeb jde normálně přehrát, ty zašedlé ne. Proč tomu tak je? To má apple music neúplné databáte?

post-14379-0-14125500-1528039246_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zato s kompatibilitou MacOS 10.14 "Mojave" (který jinak vůbec nevypadá zle) se súdruzi ovocnáři letos moc nepředali. Zjevně zjistili že kšefty se moc nehejbou, když nové železo je už léta akorát o odebírání portů a komplikování upgradů, takže se přešlo na tradiční psychologický trik s "nepodporou zastaralého hardware" (např. iMac 2011, který dodnes hravě strčí do kapsy současné MBP)...  :thumbsdown_anim:

 

Co se iOS12 a optimalizací výkonu týče: to se nám to hezky slibuje, když verze 11 nebyla o ničem jiném než o mimořádně nepodařením zkriplování a zpomalení veškerého mobilního UI (nesynchronní načítání seznamů, trhané rolování atd.)  :furious:

 

Jinak vloni jsem si říkal jestli má někdo formátu Federighiho zapotřebí shazovat se na pódiu s animovanýma pipinama&hovínkama - no a vypadá to že letos už tu potupu neunesl a musela za něj zaskočit asertivní blondýna...  :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a proto to umi zachytit jazyk :))

ja jsem rad...snad to casem dospeje zase do toho stadia jako to bylo pred lionem...

a ne "hura nova verze kazdy rok"

alespon to snad bude zase k necemu dobre a ne jen "hezke"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, chci si nechat v práci pořídit pro organizaci času a psaní různých poznámek a úkolů iPad (máme na to SW, že to umí být propojený s našimi firemními účty). Přemýšlím, zda ušetřit a vzít ten nový základní iPad (už podporuje tužku), nebo vysolit 20 tisíc a vzít 10,5 palcový pro. Je ten laminovaný displej důvod k tak razantnímu příplatku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to potřebuješ fakt jen na poznámky, tak asi ne.

 

Nicméně: Pro umí klávesnici, tužka má lepší odezvu, laminace je na daleko lepší úrovni (líp se na to kouká), je tenčí, má vyšší výkon a hlavně úhlopříčka 10,5 je naprostej ideál. (měl jsem nebo mám všechny rozměry a kombinace, 10,5 je zdaleka nejlepší)

 

Nepředpokládám, že to budeš měnit každej rok, čili osobně bych vysolil těch 20k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...