Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Proste programy objednavek, administrativa, párování zakázek, apod. na Macu nejde, stejne tak vsichni spickovy grafici a kreativci pracujou pouze na nich, protoze umí věcí, které by na PC šli těžko. Je to otazka účelu, asi neexistuje univerzální stroj a je to tak dobře.

To rozhodně, i když si nedokážu představit manažery applu jak provádějí ty věci o kterých píšeš na PC :D , takže nějak to asi půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodně, i když si nedokážu představit manažery applu jak provádějí ty věci o kterých píšeš na PC :D , takže nějak to asi půjde.

 

Chci tim jen rict, ze kazdej stroj má talent na neco jiného. Delam managera (reklama a marketing) mnoho let a delal jsem, jak na Macu tak na PC. Oboji ma svoje vyhody i nevyhody. Dulezite je k cemu ho budes vyuzivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci tim jen rict, ze kazdej stroj má talent na neco jiného. Delam managera (reklama a marketing) mnoho let a delal jsem, jak na Macu tak na PC. Oboji ma svoje vyhody i nevyhody. Dulezite je k cemu ho budes vyuzivat.

Ale jo, rozumím, ale logicky, u Applu asi musí na Applu dělat všechno, ne? už vidím jak tam vytahuju na schůzi VAIO, asi bych měl po služebním postupu :) .

edit:překlepy

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodně, i když si nedokážu představit manažery applu jak provádějí ty věci o kterých píšeš na PC :D , takže nějak to asi půjde.

 

Pouziji parallels? :-) Sam mam macbook i PCcko a i kdyz mam radeji maca, prijemneji se mi ovlada, na nektere veci proste pouzivam pocitac s windows.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouziji parallels? :-) Sam mam macbook i PCcko a i kdyz mam radeji maca, prijemneji se mi ovlada, na nektere veci proste pouzivam pocitac s windows.

To asi spousta lidí, už proto, že některé aplikace se prostě pro Maca nyvyvíjejí, protože se to třeba nevyplatí. Já taky furt uvažuju, že si pořídím kvůli leteckému simulátoru a podobným pitomostem PC, resp. že třeba koupím iMaca a na část disku si dám Okna. Už jsem to tak jednou měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mel u predminuleho, nepouzival jsem to a stvalo me ze to nedokaze sdilet soubory, z Mac OS se dostanes na soubory ve windows, ale obracene ne.. je to k nicemu. U predposledniho mam jen Mac OS X a veci co potrebuji vyresit na PCcku resim na PC, mam jedno v praci, druhe doma, tak mi to nevadi, u toho posledniho budou parallels, pry to je fajn reseni, alespon to rikaji 2 kamaradi co to pouzivaji, ale musis mit 3 a vic GB RAM.. to mam, navic 512 MB grafiku, nebude uzirat RAMku, tak myslim ze to bude bez problemu fungovat.

Upraveno uživatelem OldaA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Frantik: Já to řeším terminálem a všechno jde :) Apple programy na MacBooku, windows programy na Win2003 serveru. Ale chápu, že to není pro každého.

To 911: ses ptal na cenu. Jsem chudej. Dost chudej na to, abych si pořizoval zbytečnosti, když potřebuju vydat spoustu peněz jinde. Každou korunu obrátim dvakrát v ruce a přesto jsem si koupil Mac. Za těch pár korun se mi docela vyplatí, že z něj zvuk vylejzá a vlejzá do něj v optice, umí FW i s napájením na připojení pultu nebo zvukovky popřípadě videokamery, OS nemá latence. Jde připojit k FHD televizi rovnou v plném rozlišení... A spoustu dalšího. A iTunes používám kompletní, vyhovují mi.

To je to proč Mac. Nekoupil jsem si jenom operační systém, koupil jsem si službu. Zařízení, které mi slouží a dělá všechno co potřebuji ke své radosti. Za těch 24k, co stál, už se zatraceně vyplatil. Dříve ta cena byla horší, ale dneska to opravdu nehraje roli. Pokud bych chtěl NB s Win, aby uměl co běžně používám, musel bych sáhnout po něčem s business nebo corporate verze a pěkně bych se prohnul. Vím o čem mluvím, náš programátor chce něco, jako mám já, ale aby na tom běžely Win a nemělo to logo Apple, takže posledních 14 dní nedělám nic jiného, než sháním a valím oči na ceny...

 

 

jinak můj první byl PB520 s 12MB RAM a 240MB disku, Motorola 68040LC. Miloval jsem možnost připojit ho ke stolnímu Unisysu jako scsi disk bez nutnosti tahání programů a textů po disketách. A vyhození diskety do koše s následným klapnutím mechaniky a vyplivnutím diskety učarovalo kdekomu v okolí :) Ale ten byl ještě drahej jako prase... Skoro tak drahej jako ten "stolní" Unisys. To byla kostka s Novellovym serverem a bylo to krásně tichý, takže to mohlo bejt doma pod stolem... To byly časy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud iPhone neměl copy&paste a MMS, všichni Apple milovníci se mohli pominout vysvětlováním, jak ty funkce vlastně NIKDO nechce :)

Tak napriklad ja tie dve funkcie nepotrebujem a nepouzivam dodnes, napriek tomu ze ich mam. Sranda nie? :)

Dalo by sa argumentovat, napriklad, naco mi je MMS, ked mozem pohodlne poslat mail?

 

Opat, je to o tom, ze ak ten ktory produkt, nema funkciu, ktoru vazne clovek potrebuje, tak si to ten clovek asi nekupi, alebo sa mylim?

 

A ked napisem, ze tu funkciu, co produkt, ktory som si kupil s vedomim, ze ju nema, nepotrebujem, tak ju asi naozaj nepotrebujem. :) Nepotrebujem, aspon ja, presviedcat vsetkych naokolo, ze nieco nepotrebujem, ak to realne potrebujem :)

 

Mozme pouzivatelom Apple produktov aspon na chvilku trosku verit, prosim? Ze ak nieco napisu, tak to tak aj je?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Heleďte se vy zelináři a ovocnáři, mě se pořád nedaří rozchodit ífoun 3G coby modem, včera jsem apdejtoval na nejnovější software, pořád to nefunguje, nic moc jsem nezkoušel a nic mě nanapadá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heleďte se vy zelináři a ovocnáři, mě se pořád nedaří rozchodit ífoun 3G coby modem, včera jsem apdejtoval na nejnovější software, pořád to nefunguje, nic moc jsem nezkoušel a nic mě nanapadá :D

Já tam mám porád 3.1.2. a u toho to O2 bloklo, musím nejdřív nacucnout novej systém, pak to zkusím a dám vědět. Ale nevím kdy to bude, protože jsem línej jako prase a akutně to nepotřebuju :bag: .

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...