Jump to content

Apple

decebal
 Share

Recommended Posts

Info pro pacienty:

.... jestli ještě někdo váhá nad koupí mých apple hraček v prodeji a čeká na lepší cenu, tak zítra ráno budu hodinky a 12pro dávat pryč, tak máte poslední možnost si je zajednat.

• 2 weeks later...

Nekde jsem to cetl loni, ze pokud to nekdo u nas spusti, tak jen pro modely z CZ distribuce.
Budu se rad mylit, pac tu jedny 3ky LTE v nerezu mam a pak by zacaly tak nejak davat vetsi smysl...

Edit: vzpomel jsem si kde, bylo to primo na webu T-Mobile, je to tam furt, no uvidime no, jestli se Apple/provider nejak ustrnou. Technicky to asi problem nebude.

Hodinky Apple Watch S3, S4 a S5 (jejich LTE/cellular verze) nahrání eSIM profilu zatím pro náš region nepodporují. V tomto případě je podpora podmíněna rozhodnutím výrobce hodinek a zároveň podporou některých dalších síťových funkcionalit na straně operátora. S těmito hodinkami se do české mobilní sítě nepřipojíte ani v případě, pokud si Apple Watch koupíte v zahraničí a použijete eSIM zahraničního operátora.

Edited by Seamaster

před 5 hodinami, Radek124 napsal:

Proč by neměli? Doufejme že se díky rozhoupou i ti zbývající dva troglodyti, když minimálně Vodafone to "na svých systémech" v zahraničí provozuje běžně.

No můj obchoďák od O2 se moc netvářil , že by se O2 mělo rozhoupat...tak uvidíme s čím příjde

Přátelé, potřebuji radu .)

Chtěl bych sem dát na prodej iPad pro 12,9" , 2.generace (2017), 512 GB s obalem a zabudovanou klávesnicí (Apple) + apple pencil 1. generace a netuším, jakou si dát cenu. Trochu jsem googlil, ale nepovedlo se mě pochopit cenovou politiku trhu :)

Co by jste prosím doporučili?

Díky.

Tom

před 50 minutami, Prorok napsal:

Přátelé, potřebuji radu .)

Chtěl bych sem dát na prodej iPad pro 12,9" , 2.generace (2017), 512 GB s obalem a zabudovanou klávesnicí (Apple) + apple pencil 1. generace a netuším, jakou si dát cenu. Trochu jsem googlil, ale nepovedlo se mě pochopit cenovou politiku trhu :)

Co by jste prosím doporučili?

Díky.

Tom

na iwant.cz si zkus zjistit cenu při online výkupu pro nějakou orientaci.

Apple Watch u T-Mobile. Pokud si chcete aktivovat mobilní připojení pro hodinky, které to umožňují, děje se tak v aplikaci Watch v iPhonu. Operátora kontaktovat nemusíte, vše se nastavi v apce. Potřeba jsou přihlašovací údaje do t-mobilu a 4 poslední vidíš puk2 (zjisti se sms na 4603) s textem PUK2. 

• 2 weeks later...

Je nova M1 v macbookoch spolahliva? Rozmyslam nad Macbookom Air, chcel by som aby aj M1 vydrzala tych 5-7 rokov co moje stare airko z 2014 :D  Vykon mi staci kancelarsky, ide mi o spolahlivost, vydrz...

Diky za odpovede 

A co by na procesoru mělo být nespolehlivé? U notebooků se serou primárně baterky a pohyblivé věci: ventilátory, kdysi hdd, panty a ohýbané kabely vedoucí k displeji - přičemž ventilátory u komplet pasivně chlazeného Air ze seznamu kurvítek vypadávají (samozřejmě za cenu časově limitovaného výkonu - lidi jsou odjakživa nesoudná hovada a při tepelném vytěžování těchdle plivníků nechápou proč jim jde baterka rychleji do kopru). Těch 5-7 roků nebude problém, pokud se zas do té doby neprojeví nějaká fatální konstrukční vada (jako dříve podsvícení, motýlkové klávesnice, bordel v LCD a podobně). U MBP bych si rozhodně počkal na letošní modely, které by na tom snad mohly být líp s portama. Jo - a jestli těch 5-7 let používals i Parallels pro příležitostný provoz x86/64 okenic, tak na to u ARMového M1 samozřejmě zapomeň.

90% som na nabijacke doma, cize pasivne chladenie a baterka by to mala zvladat. Jedine sa bojim tej M1 kedze je to relativne nova, casom neoverena vec. Ale mas pravdu malo by to fungovat :D :D 

Nahodou nemate niekto tip kde kupit macbook air za dobru cenu?

Když už je tu řeč o novém Air, je třeba si připlácet za větší paměť nebo stačí iCloud (200gb) a externí hdd. 
Teď mám air 128gb a k tomu 128gb SD kartu na filmy. Používám ho jen na “domácí žvýkání”

@moco Na iCloud se vychvajdni, bez vlastního NASu (a nebo ještě debilnějšího externího disku) je to drahá cesta do pekel. Ne náhodou se tihle kriplíci s ojebaným úložištěm povalují v inzerci a čekají až si je nějaký další naivka koupí... :thumbsdown_anim:

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

@moco Na iCloud se vychvajdni, bez vlastního NASu (a nebo ještě debilnějšího externího disku) je to drahá cesta do pekel. Ne náhodou se tihle kriplíci s ojebaným úložištěm povalují v inzerci a čekají až si je nějaký další naivka koupí... :thumbsdown_anim:

No ono i na ty externí disky je třeba dávat majzla, jak mnozí zjistili

Dnes Airtag v praxi. Nechal jsem ho v jednom z cestovních kufrů. Při nástupu do letadla poslední aktualizace před pár minutami docela daleko mimo letadlo. Ale pořad jsem si naivně říkal, že to je nesmysl a asi to nemá dost iPhonů v dosahu. 

Po přistání pořád aktualizace v Praze … a taky že ano. Kufr tam zůstal.