Gustaf Odesláno 5. července 2024 Nahlásit Odesláno 5. července 2024 Oběd Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Gustaf Odesláno 5. července 2024 Nahlásit Odesláno 5. července 2024 Večeře Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Nick06 Odesláno 5. července 2024 Nahlásit Odesláno 5. července 2024 Vzpomínky Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
Jone Odesláno 6. července 2024 Nahlásit Odesláno 6. července 2024 V 5. 7. 2024 v 12:13, Gustaf napsal: Oběd Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. …Ty jsi dnes nesnídal?
Gustaf Odesláno 6. července 2024 Nahlásit Odesláno 6. července 2024 Před hodinou, Jone napsal: …Ty jsi dnes nesnídal? Snídal...ale už nestíhám fotit byl lahvac Moretti 1
Gustaf Odesláno 6. července 2024 Nahlásit Odesláno 6. července 2024 Tak teď aspoň takto Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Huty92 Odesláno 8. července 2024 Nahlásit Odesláno 8. července 2024 Ratar a Wardy. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
warann Odesláno 8. července 2024 Nahlásit Odesláno 8. července 2024 Kdyz se doma 3 dny seres s bazenem a pak si jdes navecer odfrknout k jezeru, co mas 500m od baraku . Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
Harwey Odesláno 9. července 2024 Nahlásit Odesláno 9. července 2024 Jedno tmave Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Huty92 Odesláno 10. července 2024 Nahlásit Odesláno 10. července 2024 Kdyz dneska bude ten fotbalek Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
warann Odesláno 10. července 2024 Nahlásit Odesláno 10. července 2024 Kyselac od Mordyre. Zprvu mi to prislo trochu nevyrazny, pozdeji uz v pohode. Ale treba od Klenota mi mangovej kyselac chutna prece jen trochu vic. Nicmene ten mi vlastne chutna z tohodle segmentu asi uplne nejvic. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Beet Odesláno 11. července 2024 Nahlásit Odesláno 11. července 2024 Přímo u zdroje. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Gustaf Odesláno 11. července 2024 Nahlásit Odesláno 11. července 2024 Jedna silnější třetinka Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Jeronimo Odesláno 13. července 2024 Nahlásit Odesláno 13. července 2024 Dnes to chtělo něco víc hořkého. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Gustaf Odesláno 14. července 2024 Nahlásit Odesláno 14. července 2024 Tak nějaký vzorky jsem si přivezl...jsem zvědavěj. Dobrý je, že tam nám ještě rodiče...tak jestli to bude stát za to, tak je zaurguju Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Gustaf Odesláno 14. července 2024 Nahlásit Odesláno 14. července 2024 K fotbalu... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
warann Odesláno 18. července 2024 Nahlásit Odesláno 18. července 2024 (upraveno) Neco pro @Gustaf objevil jsem toceny Tri sestry u nas na pisaku a jeste k tomu za 39kc Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Jinak jsou to umelci. Jeste toci “Sajdr” Upraveno 18. července 2024 uživatelem warann
Gustaf Odesláno 18. července 2024 Nahlásit Odesláno 18. července 2024 před 18 minutami, warann napsal: Neco pro @Gustaf objevil jsem toceny Tri sestry u nas na pisaku a jeste k tomu za 39kc Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Jinak jsou to umelci. Jeste toci “Sajdr” Super...3 ségry sem pil v hospodě v Černém dole Já teď jedu Itálii Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Jeronimo Odesláno 19. července 2024 Nahlásit Odesláno 19. července 2024 Mám to za kopcem. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
vzduch Odesláno 19. července 2024 Nahlásit Odesláno 19. července 2024 Právě teď, Jeronimo napsal: Mám to za kopcem. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Já taky. Jak to hodnotíš? Kde jsi to bral? Musíš pro to do Pozlovic?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se