Guest tolja Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 (edited) Dneska jsem při brouzdání narazil na tuhle hrůzu. To se už všichni opravdu zbláznili? Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited April 29, 2010 by tolja
Tibb Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 Kdysi mě mrzelo, že jsem trochu barvoslepej, teď se to ukázalo jako výhoda, ale že se výrobce vyřádil. Brr.
ricous Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 To je furt nějaká limitka 499 ks a pak už nevědí, jaký udělat...
polda.p Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 Dneska jsem při brouzdání narazil na tuhle hrůzu. Pojmenoval jsi to velmi správně......
Pavel K. Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 Zlatý starý Strely. Tohle bohužel odpovídá současnému ruskému vkusu. Brrr.
honza1 Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 Už jsem chtěl psát,že konec hodinové ručky je nakřivo a ona se do toho plete vteřinovka.
PM68 Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 Hmm. Naozaj sú trochu zvláštne, ak by sa mal k tomu niekto "korektne" vyjadriť. Čo mne na nich najviac vadí je tento nešťastný spôsob dátumovky. Úplne mi stačí vidieť v okienku jedno číslo s aktuálnym dátumom. Keď je 29. tak si viem celkom svižne domyslieť, že včera asi bolo 28. a zajtra asi bude 30. No ale možno sa dá parafrázovať len jeden výrok, ktorý sme za mlada používali na ženy a o hodinkách by to znelo: "Neexistujú škaredé hodinky - len málo pijeme!"
Josef01 Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 Hm, koukám, že už ani nedávají na strojek označení, aby si neutrhli ostudu...
ramon Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 Co se týče mého vkusu, tak je téměř veškerá současná ruská produkce hroznej paskvil. Jediné co se dá snést tak stejně vychází ze starých modelů. Myslím, že ruská hodinařina se přeorientovala na výrobu jakýchsi nenositelných suvenýrů s osobitou východní tematikou, něco na způsob matrjošek, zatímco dříve se snažili držet světových trendů, a tak byly např. staré Strely designově srovnatelné s běžnou švýcarskou produkcí. A tahleta modernizace původních vzorů, to už je vrchol nevkusu. Rád bych věděl, kdo dostává za takovéhle výtvory zaplaceno, a hlavně, jestli to v Rusku někdo kupuje a nosí. Já bych to na ruku nedal.
ramon Posted April 29, 2010 Report Posted April 29, 2010 Hm, koukám, že už ani nedávají na strojek označení, aby si neutrhli ostudu...Jojo, čím víc barev, tím lepší strojek
Henry Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 ...a když přivřu oči, připomínají vytlemeného smajlíka
Bert Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 Na co kouknu (detail) tak se mi nelíbí. Svým způsobem ultimativní hodinky.
Guest tolja Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 Co se týče mého vkusu, tak je téměř veškerá současná ruská produkce hroznej paskvil. Jediné co se dá snést tak stejně vychází ze starých modelů. Myslím, že ruská hodinařina se přeorientovala na výrobu jakýchsi nenositelných suvenýrů s osobitou východní tematikou, něco na způsob matrjošek, zatímco dříve se snažili držet světových trendů, a tak byly např. staré Strely designově srovnatelné s běžnou švýcarskou produkcí. A tahleta modernizace původních vzorů, to už je vrchol nevkusu. Rád bych věděl, kdo dostává za takovéhle výtvory zaplaceno, a hlavně, jestli to v Rusku někdo kupuje a nosí. Já bych to na ruku nedal. Já jsem se domníval, že POLJOT INTERNATIONAL je německá značka, a že vzhled hodinek mají na starost němečtí soudruzi. Ledaže by odkazované hodinky byly neinspirovaný fejk s čínským Seagullem.
prym Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 Kdyby jste viděli jaké hrůzy vyráběla Bižuterie pro SSSR tak pochopíte, že se jim to prostě líbí. Divím se že to není ještě horší a že takhle nevypadá celá produkce.
Guest tolja Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 ..... Ledaže by odkazované hodinky byly neinspirovaný fejk s čínským Seagullem. Blbost, ten plechovej můstek je opravdu poljot
ramon Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 Já jsem se domníval, že POLJOT INTERNATIONAL je německá značka, a že vzhled hodinek mají na starost němečtí soudruzi. Ledaže by odkazované hodinky byly neinspirovaný fejk s čínským Seagullem.Já jsem se zase domníval, že v čele firmy i designu stojí sovětský soudruh. Tak jak to je?
jankoxxx Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 nech to je ako chce, toto vyzera skor akoby to bolo z dielne MPM Prim!!! jednoznacne strela vedla..
Martíšek Posted June 8, 2010 Report Posted June 8, 2010 Hmmm, taky mě fascinuje v tom původním odkazu ta cena. Je vidět, že když jdeš poořád na východ tak dojdeš na západ...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now