Jump to content

STRELA


Recommended Posts

Guest tolja
Posted (edited)

Dneska jsem při brouzdání narazil na tuhle hrůzu. To se už všichni opravdu zbláznili?

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by tolja
Posted

Už jsem chtěl psát,že konec hodinové ručky je nakřivo a ona se do toho plete vteřinovka.

 

Posted

Hmm. Naozaj sú trochu zvláštne, ak by sa mal k tomu niekto "korektne" vyjadriť. Čo mne na nich najviac vadí je tento nešťastný spôsob dátumovky. Úplne mi stačí vidieť v okienku jedno číslo s aktuálnym dátumom. Keď je 29. tak si viem celkom svižne domyslieť, že včera asi bolo 28. a zajtra asi bude 30. No ale možno sa dá parafrázovať len jeden výrok, ktorý sme za mlada používali na ženy a o hodinkách by to znelo: "Neexistujú škaredé hodinky - len málo pijeme!"

 

 

Posted

Hm, koukám, že už ani nedávají na strojek označení, aby si neutrhli ostudu...

Posted

Co se týče mého vkusu, tak je téměř veškerá současná ruská produkce hroznej paskvil. Jediné co se dá snést tak stejně vychází ze starých modelů. Myslím, že ruská hodinařina se přeorientovala na výrobu jakýchsi nenositelných suvenýrů s osobitou východní tematikou, něco na způsob matrjošek, zatímco dříve se snažili držet světových trendů, a tak byly např. staré Strely designově srovnatelné s běžnou švýcarskou produkcí. A tahleta modernizace původních vzorů, to už je vrchol nevkusu. Rád bych věděl, kdo dostává za takovéhle výtvory zaplaceno, a hlavně, jestli to v Rusku někdo kupuje a nosí. Já bych to na ruku nedal.

Guest tolja
Posted
Co se týče mého vkusu, tak je téměř veškerá současná ruská produkce hroznej paskvil. Jediné co se dá snést tak stejně vychází ze starých modelů. Myslím, že ruská hodinařina se přeorientovala na výrobu jakýchsi nenositelných suvenýrů s osobitou východní tematikou, něco na způsob matrjošek, zatímco dříve se snažili držet světových trendů, a tak byly např. staré Strely designově srovnatelné s běžnou švýcarskou produkcí. A tahleta modernizace původních vzorů, to už je vrchol nevkusu. Rád bych věděl, kdo dostává za takovéhle výtvory zaplaceno, a hlavně, jestli to v Rusku někdo kupuje a nosí. Já bych to na ruku nedal.

 

Já jsem se domníval, že POLJOT INTERNATIONAL je německá značka, a že vzhled hodinek mají na starost němečtí soudruzi. Ledaže by odkazované hodinky byly neinspirovaný fejk s čínským Seagullem.

Posted

Kdyby jste viděli jaké hrůzy vyráběla Bižuterie pro SSSR tak pochopíte, že se jim to prostě líbí. Divím se že to není ještě horší a že takhle nevypadá celá produkce.

Guest tolja
Posted
..... Ledaže by odkazované hodinky byly neinspirovaný fejk s čínským Seagullem.

 

Blbost, ten plechovej můstek je opravdu poljot :yucky:

Posted
Já jsem se domníval, že POLJOT INTERNATIONAL je německá značka, a že vzhled hodinek mají na starost němečtí soudruzi. Ledaže by odkazované hodinky byly neinspirovaný fejk s čínským Seagullem.
Já jsem se zase domníval, že v čele firmy i designu stojí sovětský soudruh. Tak jak to je?

 

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...