Přejít na obsah

Co na těch roládách máte??


Libunda

Doporučené příspěvky

Z mých pozorování musím říct, že na západě nosí Rolex skoro všichni. Od studentů, většinou ekonomie nebo byznysu, kteří většinou nosí Submariner; přes číšníky (ve švýcarsku měl jeden číšník Suby Bicolor, v Bruselu měla servírka (ale už v letech) Suby no-date v oceli); přes běžné státní zaměstnance třeba na radnici, manažery až po top management. Když vidíte na ulici Rolex, vlastně ani nevím co to o člověku vypovídá. Nosí je fakt každý, kdo chce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už víte, proč ROLEX... O jaké jiné značce by se tady tak špekulovalo, než o ROLEXU?

Profláknutá masovka, která každému chrmgorovi prostě nedá spát a musí ji vyzkoušet..

Buť propadneš nebo ne..To už je osud..:)

 

Je ROLEX a JINÉ značky. Jiné rozdělení není..Tak to prostě je..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Z mých pozorování musím říct, že na západě nosí Rolex skoro všichni. Od studentů, většinou ekonomie nebo byznysu, kteří většinou nosí Submariner; přes číšníky (ve švýcarsku měl jeden číšník Suby Bicolor, v Bruselu měla servírka (ale už v letech) Suby no-date v oceli); přes běžné státní zaměstnance třeba na radnici, manažery až po top management. Když vidíte na ulici Rolex, vlastně ani nevím co to o člověku vypovídá. Nosí je fakt každý, kdo chce

 

jsou to vlastně takový švýcarský SEIKO 5 :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S timhle naopak nesouhlasim. Venku (pokud myslis zahranici) tyhle hodinky nosi normalni pracujici lide. Vedouci pobocky posty obsluhujici zzakazniky za prepazkou, kravatak vracejici se z obeda na firmu, zenska v metru navecer cestou z nakupu. Takovych a jim podobnych jsem videl mraky. Na zapesti meli nenapadne obycejne ocelove (nebo obcas bicolor u damskych modelu) nenapadne hodinky Rolex, kterych bych si tezko vsiml, pokud bych nebyl chronomagor.

 

v zahranici jsou trosku jiny platy, to je maly detail:-) Tady normalne pracujici clovek nema sanci, maximalne za rok nasetrit a byt chronomagor bez zavazku:-)

Upraveno uživatelem lastam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako si nekoupí zákazník Mercedes, který se mu nelíbí jenom proto, že je spolehlivý a dobře ho reprezentuje, tak si lidi IMHO nekoupí Rolex.

Prostě si nedokážu představit, že si dávám na ruku každý boží den kus železa, který se mi nelíbí jenom proto, že si z toho ostatní sednou na p...l.

 

Nevím v čem to je, protože mě se Rolex hodinky nelíbí, ale nějaké estetické kouzlo v nich být musí.

Ani pózer největší neutratí ty prachy ze něco, co se mu nelíbí. Takže můj závěr je, že jsem ještě nedozrál a nekokážu docenit krásu věcí, které miliony lidí

na světě okouzlují tak, že jsou ochotni vysázet takovej majlant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Tak jako si nekoupí zákazník Mercedes, který se mu nelíbí jenom proto, že je spolehlivý a dobře ho reprezentuje, tak si lidi IMHO nekoupí Rolex.

Prostě si nedokážu představit, že si dávám na ruku každý boží den kus železa, který se mi nelíbí jenom proto, že si z toho ostatní sednou na p...l.

 

Nevím v čem to je, protože mě se Rolex hodinky nelíbí, ale nějaké estetické kouzlo v nich být musí.

Ani pózer největší neutratí ty prachy ze něco, co se mu nelíbí. Takže můj závěr je, že jsem ještě nedozrál a nekokážu docenit krásu věcí, které miliony lidí

na světě okouzlují tak, že jsou ochotni vysázet takovej majlant.

 

to jaxi nedává smysl - pozér si nekupuje věci pro sebe, ale pro okolí - není nutné aby se mu daná věc líbila Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

ale nad tím jsem taky přemýšlel a z toho co znám z výjezdu do auslandu a z Česka by sem řekl, že je to velice přesné přirovnání

 

ale no jasně - já jsem to taky nemyslel jako vtip - je tady spousta souputníků, kteým prošlo rukama spousta luxusních značek a když si vezmou do ruky Ananty tak řeknou, že tak precizní hodinky ještě neviděli, na druhou stranu nemají problém říct, že to pro ně nemá koule - to se nedá než respektovat a pousmát se

 

*pak se tu jenom tiše pošklebuju jak si ve vedlejším vlákně pravdivě mažou med kolem huby u GS na baterku - ha ha

 

**jsou mraky hodinek, ale jenom některý mají všechno - rolex je rozhodně mezi nimi, ale trochu z toho cítím, že 80% úspěchu dělá jenom jméno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jaxi nedává smysl - pozér si nekupuje věci pro sebe, ale pro okolí - není nutné aby se mu daná věc líbila

 

 

IMHO nemáš pravdu. Jsou dvě růžová trička stejného střihu a materiálu (na nikoho tady nenarážím :D ). Obě vyrobená v Turecku či Číně.

Jedno je např. s.Oliver a druhé Lacoste/Tommy Hilfiger či tak něco. Pozerovi se líbí obě, má růžovou rád, ale IN je Lacoste, tak co na tom, že stojí 2-3x tolik.

To "líbí" myslím nelze vynechat. Pokud by ty trika byly šedivý, tak by je pozer nekoupil, i kdyby šedivá zrovna letěla, bo má rád růžovou.

 

P.S. Případná podobnost se skutečnými žijícími osobami je zcela náhodná. Nebylo záměrem autora tohoto příspěvku hovořit o kontrétních osobnostech. :rolleyes:

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

IMHO nemáš pravdu. Jsou dvě růžová trička stejného střihu a materiálu (na nikoho tady nenarážím :D ). Obě vyrobená v Turecku či Číně.

Jedno je např. s.Oliver a druhé Lacoste/Tommy Hilfiger či tak něco. Pozerovi se líbí obě, má růžovou rád, ale IN je Lacoste, tak co na tom, že stojí 2-3x tolik.

To "líbí" myslím nelze vynechat. Pokud by ty trika byly šedivý, tak by je pozer nekoupil, i kdyby šedivá zrovna letěla, bo má rád růžovou.

 

P.S. Případná podobnost se skutečnými žijícími osobami je zcela náhodná. Nebylo záměrem autora tohoto příspěvku hovořit o kontrétních osobnostech. :rolleyes:

 

zbytečný elaborát - potvrdil jsi pouze to co jsem napsal = je důležité aby se to líbilo okolí Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jaxi nedává smysl - pozér si nekupuje věci pro sebe, ale pro okolí - není nutné aby se mu daná věc líbila

 

 

Reagoval jsem na tvé tvrzení, že není nutné, aby se mu daná věc líbila, ale ty si vždy jedeš svou. Takže máš naprostou pravdu,pro tebe zbytečný elaborát. :D

 

P.S. Čemu nerozumíš na tomto tvrzení ? To "líbí" myslím nelze vynechat. Pokud by ty trika byly šedivý, tak by je pozer nekoupil, i kdyby šedivá zrovna letěla, bo má rád růžovou.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reagoval jsem na tvé tvrzení, že není nutné, aby se mu daná věc líbila, ale ty si vždy jedeš svou. Takže máš naprostou pravdu,pro tebe zbytečný elaborát. :D

 

P.S. Čemu nerozumíš na tomto tvrzení ? To "líbí" myslím nelze vynechat. Pokud by ty trika byly šedivý, tak by je pozer nekoupil, i kdyby šedivá zrovna letěla, bo má rád růžovou.

 

Potvrzuji, že to "líbí" opravdu nelze vynechat. Věta by pak zněla: "Pozerovi se obě, má růžovou rád, ale IN je Lacoste, tak co na tom, že stojí 2-3x tolik."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Reagoval jsem na tvé tvrzení, že není nutné, aby se mu daná věc líbila, ale ty si vždy jedeš svou. Takže máš naprostou pravdu,pro tebe zbytečný elaborát. :D

 

P.S. Čemu nerozumíš na tomto tvrzení ? To "líbí" myslím nelze vynechat. Pokud by ty trika byly šedivý, tak by je pozer nekoupil, i kdyby šedivá zrovna letěla, bo má rád růžovou.

 

bavíme se o hodinkách a o jedné značce = JEDNA ZNAČKA X JEDEN UNIVERZÁLNÍ A LÉTY NEMĚNNÝ DESIGN - pokud do toho chceš montovat rolex look od jiných značek tak je to skutečně jedno, protože look je stejný ať je na tom napsáno cokoli - to jsou ty značky pro pozéry bez prostředků Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bavíme se o hodinkách o jedné značce = JEDNA ZNAČKA X JEDEN UNIVERZÁLNÍ A LÉTY NEMĚNNÝ DESIGN - pokud do toho chceš montovat rolex look od jiných značek tak je to skutzečně jedno, protože look je stejný ať je na tom napsáno cokoli - to jsou ty značky pro pozéry bez prostředků

 

Ale to já nechci a ani nedělám. Jen tvrdím, bo si to myslím, že není pravda to co tvrdíš Ty, tj. že " pozér si nekupuje věci pro sebe, ale pro okolí - není nutné aby se mu daná věc líbila "

Tvrdím, že je nutné, aby se pozerovi jím kupovaná věc líbila.

Pokud mnou uvedený příklad se dvěma stejně vypadajícími tričky chápeš jako montování "rolex look" do diskuze, tak fakt zbytečná diskuze. Já o voze, ty o koze.

Nebo naopak, ale to je fuk. :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ale to já nechci a ani nedělám. Jen tvrdím, bo si to myslím, že není pravda to co tvrdíš Ty, tj. že " pozér si nekupuje věci pro sebe, ale pro okolí - není nutné aby se mu daná věc líbila "

Tvrdím, že je nutné, aby se pozerovi jím kupovaná věc líbila.

Pokud mnou uvedený příklad se dvěma stejně vypadajícími tričky chápeš jako montování "rolex look" do diskuze, tak fakt zbytečná diskuze. Já o voze, ty o koze.

Nebo naopak, ale to je fuk. :)

 

to je v pořádku, že máme každý odlišný názor nebo ne ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych odpověděl za sebe na úvodní otázku...nemám na nich skoro nic. Z. to napsal naprosto výstižně. Za sebe můžu dodat, že třeba yachtmastery, co má sibirnaya jsou fakt hezké a dovedu si je na ruce představit...ale i na nich mi třeba vadí kyklop. A bez toho to zase nejsou úplně rolády... :huh: Prostě se mi líbí od Rolexu pár modelů, ale AP, JLC, nemluvě třeba o Breguet, Urwerk, Lange, PP - to je pro mě daleko větší sen. Uznávám, že to nepořídím za 150k. Ale i v těchhle cenových končinách mám na ruce raději třeba IWC nebo Béčka. Ale někomu rolády vyhovují, jdou k němu, naplňují ho...a tomu to 100% přeji. Vlastně každému, kdo našel definitivní hodinky...nebo aspoň definitivní značku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pořádku, že máme každý odlišný názor nebo ne ?

 

Za mě určitě je. Pokud však někdo tvrdí o mém odlišném názoru že : "to jaxi nedává smysl", tak mám pouze potřebu snažit se svůj odlišný názor vysvětlit. Ale jak říkám, je to fuk.

Za ten rok a něco tady už jsem pochopil, že my dva se shodnem nej výjíměčně. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Za mě určitě je. Pokud však někdo tvrdí o mém odlišném názoru že : "to jaxi nedává smysl", tak mám pouze potřebu snažit se svůj odlišný názor vysvětlit. Ale jak říkám, je to fuk.

Za ten rok a něco tady už jsem pochopil, že my dva se shodnem nej výjíměčně. :D

 

a to je také v pořádku ..... nejsem natahovací na klíček a rozhodně nekývu jak je potřeba x na druhou stranu to je handicap ;) Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...