Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Daftra: Neumíš správně číst, překrucuješ, odsuzuješ a prudíš, to je tvůj styl. Na každém fóru se najde někdo takový...  :whistling:

 

Myslíš vysí.ač ? Takovej je a ještě bude, kašli na to. Nemá cenu si kazit den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Jj, tyhle se moc nepovedly.... , s těmahle  asi do kalendáře neprorazíme :-))))

Pokud by to byl kalendář o nejméně povedené hodinky značky Prim, tak jsme na titulce:) Jediné, co je na těch hodinkách výborné, tak je ten stroj uvnitř. Chodí jako švýcary a to doslova:)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by to byl kalendář o nejméně povedené hodinky značky Prim, tak jsme na titulce:) Jediné, co je na těch hodinkách výborné, tak je ten stroj uvnitř. Chodí jako švýcary a to doslova:)

?Jediné,co je na těch hodinkách výborne,tak je ten stroj uvnitř.Chodí jako svýcary a to doslova?

To je doufam jen ironie :)

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla takzvaná divoká léta. U supersportů je stejný strojek s tím, že na dýnko nic nenapsali. Tady u těch Orlů to přiznávají a v prostředku mají i ptáka gravírovanýho:) Kolik se tenkrát udělalo hodinek nemám zdání. Je zajímavé, že číslo se dávalo jak na dýnko tak i na pouzdro. Já bych to odhadoval tak do 1000 kusů max. 

Upraveno uživatelem stenly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec sem to sladil k obrazu svému. Chtělo to jen vyměnit armovak a Festina kaučuk

Líbí se mně to Davide, ten armovák s tou bílou gumou hezky ladí. Dobrý tip. Ale narovnej ho přesně podle indexů. Bed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O dost lepší :D  Já si ty slova "první nejhnusnější a druhé nejhnusnější, divoká léta" půjčil od Berta kde to používal ve vlákně o variantách Orlíků. Celkem mě to zaujalo a je to takové vtipné pojmenování věci:) Jen doufám, že od něj nedostanu zjebáno, že jsem tady neuvedl citace :lol2:     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...