Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Ušní svrab je pěkný svinstvo... když se to vystihne na počátku, tak podle veta stačí vytírat pravidelně uši stolním olejem... no vzhledem k tomu, že nám to vůbec nepomohlo, tak jsme pak skoro měsíc všem třem vytírali nějakým roztokem s přídatkem síry - vždycky má takovou žlutooranžovou barvu, a kočkám se to vůbec nelíbilo... naše černá se u toho vždycky trochu počůrala, asi jí to fakt pálilo v tom uchu...ale už je to 3 roky, kočky to přetrpěly (my taky) a mají doteďka pokoj... ale tuhle mi někdo říkal, že úspěšně vyléčili ušní svrab jen nějakou kapkou za krk... nevím co to bylo, ale asi multifunkce - blechy, klíšťata, svrab atd...

 

jo a tohle znáte :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ušní svrab je pěkný svinstvo... když se to vystihne na počátku, tak podle veta stačí vytírat pravidelně uši stolním olejem... no vzhledem k tomu, že nám to vůbec nepomohlo, tak jsme pak skoro měsíc všem třem vytírali nějakým roztokem s přídatkem síry - vždycky má takovou žlutooranžovou barvu, a kočkám se to vůbec nelíbilo... naše černá se u toho vždycky trochu počůrala, asi jí to fakt pálilo v tom uchu...ale už je to 3 roky, kočky to přetrpěly (my taky) a mají doteďka pokoj... ale tuhle mi někdo říkal, že úspěšně vyléčili ušní svrab jen nějakou kapkou za krk... nevím co to bylo, ale asi multifunkce - blechy, klíšťata, svrab atd...

 

jo a tohle znáte :)

 

kocoura už pár let nemám, ale jako bych toho malýho hajzlíka zase viděl... :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simons cat je pro majitele koček něco jako desatero ;), z těch animáků je vidět, že ten člověk s kočkama skutečně žije. Myslím, že triko mě asi nemine ... A jinak jsem si všim, že Maggie je tak trochu "bezpáteřní" kočka :D .

post-35863-0-62377800-1407579937_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...