Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jak to vypadá s vývojem mapovch podkladů pro navigaci off line?

ke stažení jsou zatím jen ty výřezy a nebo už se dá někde sehnat kompletní mapa čr?

Dík

 

offline navi na android jsou od doby co je android.komplet čr a evropa zdarma třeba : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapfactor.navigator&hl=cs

 

za peníze spousty dalších

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůbec nevím o čem mluvíš:suicide_anim:

 

Já nevím, jestli tě to vůbec zajímá nicméně jsem to tak pochopil takže http://www.cyanogenmod.com/about

Hodně jednoduše je to čistý Android bez nadstaveb - TouchWiz nebo HTC Sense - ty slouží pouze pro uniformitu zařízení a hlavně berou dost systémovejch zdrojů. Dobře je na tom napříkad Nexus, který má také čistého droida. Dále v té romce chybí většina programů, je jich tam asi "stránka", zbytek si člověk musí všechno doinstalovat a tudíž si také všecko vybere a nemá tam pak x programů které nepoužívá ale nemůže se jich zbavit, neb jsou systémové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, jestli tě to vůbec zajímá nicméně jsem to tak pochopil takže http://www.cyanogenmod.com/about

Hodně jednoduše je to čistý Android bez nadstaveb - TouchWiz nebo HTC Sense - ty slouží pouze pro uniformitu zařízení a hlavně berou dost systémovejch zdrojů. Dobře je na tom napříkad Nexus, který má také čistého droida. Dále v té romce chybí většina programů, je jich tam asi "stránka", zbytek si člověk musí všechno doinstalovat a tudíž si také všecko vybere a nemá tam pak x programů které nepoužívá ale nemůže se jich zbavit, neb jsou systémové.

 

kdybych měl dost odvahy,tak to na svém droidu udělám taky,ale nemám odvahu.Nic méně telefon,ve kterém bych měl jen to,co potřebuju,by byl ideální.Navíc by to ušetřilo docela hodně baterky,protože spousta programů se sama zapíná,aniž bych já o tom věděl a žádný program nepomohl a strašně mě to s..e.Ale toho rootu se bojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš za telefon? Já jsem měl celou dobu na chatu kamaráda, který je v tomto více než zkušený....takže pokud más SGS2 tak ti taky rád pomůžu..

 

Samsung galaxy W...Ono ani nejde tak o to,že bych to podle nějakého návodu nezvládl,ale spíš jsem hrozný smolař a při mém štěští mi to dokurví celý tel. a navíc ho budu asi měnit,tak bych nerad přišel o záruku,ikdyž ten root jde zase vrátit zpět,že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguji na mac os, kontakty a maily už mám jenom na gmailu. Na hudbu používám itunes, tam asi bude s androidem problém. Přemýšlel jsem o něčem jako SII nebo nexus. iPhone je sice fajn, ale dát za něj 15 tisíc a mít vlastně stejný telefon jako mám teď akorát rychlejší a s lepším displayem mi přijde jako úlet. Dotované ceny v USA mají smysl. U nás moc ne. Ale kašlu na to, za půl roku mi končí smlouva tak to do té doby ještě s mým starožitným 3G vydržím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,tak bych nerad přišel o záruku,ikdyž ten root jde zase vrátit zpět,že?

Ano, přes usb jig se dá vymazat čítač přehrátí FW a pak přes nahrátí origo FW se dostaneš na své. Taky bych si po týdnu nerušil záruku kdyby to bylo nevratné :)

Smůla nesmůla, prostě musiš všechno 4x překontrolovat a ono se to dá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na odborniky ...

je nejaky zasadni rozdil mezi

Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) a Android 3.2 (Honeycomb)???

 

Ma smysl koupit zarizeni se starsim operakem?

Jedna se o tablet (bohuzel mam specificke pozadavky).

 

 

Rozdil neni nijak zasadni, ale uz jen kvuli vyvoji ruznych aplikaci, bych bral neco, co umoznuje ICS, protoze ti nikdo nezaruci, ze budou v budoucnu vsechny aplikace pouzitelne i na Honeycomb. Na spoustu zarizeni lze ICS flashnout i neoficialne, treba na foru XDA je neoficialnich ROMek spousta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na odborniky ...

je nejaky zasadni rozdil mezi

Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) a Android 3.2 (Honeycomb)???

 

Ma smysl koupit zarizeni se starsim operakem?

Jedna se o tablet (bohuzel mam specificke pozadavky).

 

Žádný dramatický rozdíl co do funkčnosti není. Do nových verzí občas šoupnou nějakou "mega užitečnou" aplikaci, kterou pak nejde odinstalovat. V čem ale asi poznáš rozdíl, je svižnost systému - u svého tabletu jsem nedávno přecházel z ICS na JellyBean a celkem příjemné překvapení.

Zkus popátrat, jestli pro tebou vybraný tablet není nebo nebude dostupná ofiko aktualizace. Pokud ne, pořád je tu možnost neoficiálního updatu, ovšem za cenu jistého rizika.

Mimochodem - nač máš zálusk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak je na tom android s bezpečeností plaeb kartou? Myslím mimo google play, typicky třeba koupě letenky, nákup na amazonu a podobně. Nejde mi teď o telefon, ale tablet s ICS, pokud to dělá nějaký rozdíl. Nemám žádný antivir instalován, programy jsem do toho nedával odjinud než z Play. Co byste mi doporučili? Vím, že dřív nebo pozěji budu muset takhle platitt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak je na tom android s bezpečeností plaeb kartou? Myslím mimo google play, typicky třeba koupě letenky, nákup na amazonu a podobně. Nejde mi teď o telefon, ale tablet s ICS, pokud to dělá nějaký rozdíl. Nemám žádný antivir instalován, programy jsem do toho nedával odjinud než z Play. Co byste mi doporučili? Vím, že dřív nebo pozěji budu muset takhle platitt.

 

Co vim ja,tak android je nejvic pruchozi OS,nebo-li nejvic napadany system,ale i se rika,ze nejmin zabezpeceny,takze ja bych pres to neplatil nic,bal bych se toho.Na platby bych rekl,ze je nejlepsi uzavrenejsi system a na to se mi nejlip jevi Nokia s Windowsama a tak jsem o tom i cetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady.

 

 

Zadna hitparada, chci neco maleho s velkym rozlisenim a zatim se mi jevi jako dobra volba GalaxyTab P6800, ale je tam prave strarsi OS.

 

Pokud chceš 7" a rozlišení 1280x800 a zároveň nechceš starý Android, proč nekouknout po Nexusu? Upřímně - když jsem si zkoušel na krámě samsung tablety, dost mě zklamaly jejich poměrně pomalé reakce. NEbylo to sice nic nesnesitelného, ale například v porovnání s Transformerem TF300, kterého měli hned vedle, byly ty rozdíly poznat i během prostého přecházení mezi obrazovkami, což si řekněme, není nijak výkonově náročný úkon. Věřím tedy, že při prohlížení webu s více záložkami a podobně, ty rozdíly budou výraznější.

 

Nexus má čistý android bez všech možných touchwizů a podobných nadstaveb, nemělo by ho nic brzdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak je na tom android s bezpečeností plaeb kartou? Myslím mimo google play, typicky třeba koupě letenky, nákup na amazonu a podobně. Nejde mi teď o telefon, ale tablet s ICS, pokud to dělá nějaký rozdíl. Nemám žádný antivir instalován, programy jsem do toho nedával odjinud než z Play. Co byste mi doporučili? Vím, že dřív nebo pozěji budu muset takhle platitt.

 

Nevím, jestli to tak skutečně je, ale myslim si, že šance zneužití platební karty je uplně stejná při placení v google play jako kdekoliv jinde. Sice by měly být údaje o kartně uloženy u googlu a ne u tebe v zařízení, ale pro autentizaci uživatele se přenáší identifikační data, která při odchycení postačí pro zalogování se pod tvou identitou a následné veselé placení kartou.

 

Nicméně si myslím, že riziko zneužití je při platbě přes androidí zařízení řádově nižší, než při platbě ze stolního pc, na které je dobrými dušemi vyvíjeno škodlivého softwaru řádově více. Já bych se toho tedy nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš 7" a rozlišení 1280x800 a zároveň nechceš starý Android, proč nekouknout po Nexusu? Upřímně - když jsem si zkoušel na krámě samsung tablety, dost mě zklamaly jejich poměrně pomalé reakce. NEbylo to sice nic nesnesitelného, ale například v porovnání s Transformerem TF300, kterého měli hned vedle, byly ty rozdíly poznat i během prostého přecházení mezi obrazovkami, což si řekněme, není nijak výkonově náročný úkon. Věřím tedy, že při prohlížení webu s více záložkami a podobně, ty rozdíly budou výraznější.

 

Nexus má čistý android bez všech možných touchwizů a podobných nadstaveb, nemělo by ho nic brzdit.

No, porovnaval jsem "na zivo" GalaxyTab 2 P3110, 7" a zmineny Nexus a ten Asus ma pocitove mensi viditelnou uhlopricku (cca o 5mm) nez onen GalaxyTab. Navic mi prijde u toho P6800 ta sedmina palce navic jako bonus a pro me pouziti idelani rozmer. Uhlopricka 10.1 uz je moc velka.

Moc se v techto vecech neorientuju a nebavi me to vybirat, myslis tedy, ze ten P6800 neni dobra volba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...