Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

Návštěvník pitrs182

Quest987- zkus flickr widget. Zkušenost s ním nemám, jen vím, že je.

911- já používám jako čtečku dlouhodobě iReader. Sem s ní naprosto spokojený :smile_anim:

Jinak dnes je v Marketu zajímavá akce. Sleva 90% na několik aplikací. Android má vyročí 10 miliard stažených aplikací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

https://agilebits.com/onepassword

 

onepassword je perfektni.

 

Akorát to chce nějakou extrení zálohu. Já ho používám na iPhone a o data už jsem dvakrát přišel.

 

BTW: včera jsem měl v ruce Samsung Galaxy S II v bílé barvě docela mne to nahlodalo, že bych místo nového iPhone pořídil Android. Jaké používáte aplikace na sledování finančních trhů. Na iPhone mám Bloomberg a naprosto mi to vyhovuje včetně toho jejich zpravodajství, je něco podobného na Androidu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete niekto o aplikácii, ktorá by robila to, čo klasický pripomienkovač na Nokii? Žiadna udalosť od-do-miesto a pod. - len aby to v určený čas zapípalo a ukázalo + odklad na 10-15 min.

Najlepšie tak, aby dve-tri nadchádzajúce pripomienky boli viditeľné aj na displeji (widget?)- obdoba aktívnej obrazovky na Nokii.

Snáď som to napísal zrozumiteľne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našla by se tu dobrá duše,která by mi pomohla dát do wordmate česko anglický anglicko český slovník? je to nad mé technické možnosti a náš počítačový si s tím nevěděl rady mordovali jsme to podle této stránky bez efektu

 

http://www.svetandro...do-kapsy-200903

 

díky za pomoc

HTC desire HD

conrad

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našla by se tu dobrá duše,která by mi pomohla dát do wordmate česko anglický anglicko český slovník? je to nad mé technické možnosti a náš počítačový si s tím nevěděl rady mordovali jsme to podle této stránky bez efektu

 

http://www.svetandro...do-kapsy-200903

 

díky za pomoc

HTC desire HD

conrad

 

Hieronymus je zázrak funguje to díky moc

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jedna z nejlepších games co jsem na mobilu viděl ARDefender. Škoda že mi to na Galaxy Ace nefachčí, kolega na SE ARC v pohodě, ajfoun v pohodě. Chce to prostě asi gigovej proc. Vytisknete si z jejich stránek papír s bodama a věží, nainstalujete, namíříte na papír a střílíte. Geniální.

Ještě to zkusim večer doma na tabletu, ale asi si spíš koupim novej telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že se v tématu Apple řeší Android :)

 

Po roce používání dvou telefonů se systémem Android (před tím iPhone 3G) na to kašlu a dnes dorazil iPhone 4S. Už po pár minutách práce vidím, že Android je prostě něco jako Windows. Každý výrobce se do toho s.re, HW je v řadě případů mizernej a SW jakbysmet. Můj syn je sice z Androida nadšený, ale nějak jsem nepochopil proč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že se v tématu Apple řeší Android :)

 

Po roce používání dvou telefonů se systémem Android (před tím iPhone 3G) na to kašlu a dnes dorazil iPhone 4S. Už po pár minutách práce vidím, že Android je prostě něco jako Windows. Každý výrobce se do toho s.re, HW je v řadě případů mizernej a SW jakbysmet. Můj syn je sice z Androida nadšený, ale nějak jsem nepochopil proč....

 

Tady jsi ale ve vlákně Android..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...