Přejít na obsah

Prim Spartak Quartz


Doporučené příspěvky

Že by ten materiál těch větších stál o tolik peněz víc ? Nebo nafoukli i ten stroj? No, nic, mám také čínské hodinky, kde je průměr stroje 19,5 mm a průměr pouzdra 53 mm. A když se na to skrz průhledové dýnko podívám, vždycky smíchy s..u bobky. :clap: O to je ta cenová politika smutnější a když si uvědomíme, že 43 mm je dneska vlastně málo, měli bychom počkat na tu verzi 47 mm, tabude ale za 105.000 Kč... Ne, fakt mi moje stará hlavy ty ceny nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě se mi moc líbí informace z toho krásného certifikátu: hodinky jsou vodotěsné do 5 metrů běžné hloubky- WR 5 ATM :notworthy: Myslím, že za cenu těch hodinek bych uspořádal odbornou konferenci, kde bychom se usnesli, jak to s tou vodotěsností vlastně je, než bych to jako šéf vlastnoručně podepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tim WR je to zmatek a taky by me to zajimalo i kdyz ja v tom mam jasno.

Uz jsem videl napis na hodinkach WR 50M a vzadu na dynku zkouseno na 0,4MP(4ATM) coz jedno odporuje druhemu. Protoze v hloubce 50m je tlak hydrostaticky 0,5MPa ale jeste k nemu musime pripocitat tlak atmosfericky ktery pusobi na hladinu coz je 0,1MPa takze v souctu je to 0,6MPa. Takze pokud je na vicku udaj 0,4MPa=4ATM je to tlak v (v prirodnich podminkach) hloubce 30m. Nehlede na to ze jednotka ATM uz by se dnes nemela dle tabulky SI pouzivat.

Takze blbost nad blbost.

Upraveno uživatelem diver60
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mně do kebule neleze, přes patnáct litrů za obyčejný neharmonický quartzky s jmenovitým věnováním na dýnku a nejasnou WR :D - to musel někdo zabrat v lihu nebo z rodiny toho na dýnku jmenovaného jako vánoční dárek :D :D, nebo vlastně oba :D Nebo to primmanufacture1949 a ty ceny na webu tak zabírá ?? Tak já si tu sbírku ještě nechám, no...

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...v hloubce 50m je tlak hydrostaticky 0,5MPa ale jeste k nemu musime pripocitat tlak atmosfericky ktery pusobi na hladinu coz je 0,1MPa takze v souctu je to 0,6MPa. Takze pokud je na vicku udaj 0,4MPa=4ATM je to tlak v (v prirodnich podminkach) hloubce 30m.

 

Ale vevnitř v hodinkách je taky tlak 0,1 MPa, takže atmosférický tlak připočítávat nelze. Navzájem se ruší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze to je zanedbatelny... ono ten atmosfericky je promenlivy tech cca 0,1MPa je u hladiny more v Alpach to bude o trochu min ze jo... :smile_anim:

proto je na vicku napis "zkouseno 0,4MPa (4ATM)

Upraveno uživatelem diver60
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mně do kebule neleze, přes patnáct litrů za obyčejný neharmonický quartzky s jmenovitým věnováním na dýnku a nejasnou WR :D - to musel někdo zabrat v lihu nebo z rodiny toho na dýnku jmenovaného jako vánoční dárek :D :D, nebo vlastně oba :D Nebo to primmanufacture1949 a ty ceny na webu tak zabírá ?? Tak já si tu sbírku ještě nechám, no...

 

Nebo třeba nějakej magor mapuje vývoj Eltonu. A nebo si třeba říká že by v budoucnu do nich mohl nechat nějak výhodně osadit cal 98. A nebo třeba je jenom chtěl. Nenapadá Tě někdo? Jo, a to věnování z dýnka lze lehce odstranit .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k disposici jsou další :)

http://aukro.cz/item...spartak_43.html

 

 

A ze stejného zdroje jako ty předchozí. SG ISover je štědrý zaměstnavatel. Zajímalo by mě, kolik jich bylo rozdáno

Momentálně jsou na aukru dvoje

 

http://aukro.cz/item1408131120_prodam_hodinky_prim_spartak_43.html

http://aukro.cz/item1412990215_prodam_hodinky_prim_spartak_43.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, byt zamestnavatel a venovat svym zamestnancum a partnerum hodinky s venovanim a videt, jak je prodavaj na Aukru.........asi by mi z toho dobre nebylo. Zamestnance bych rovnou vyrazil Posted Image

 

Přesně tak, souhlasím Posted Image. Příště ať jim koupí raději např. stravenky.........

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dárek na prd. Pro 99% to jsou designem nevyužitelný hodinky. Kdyby byly aspoň mechanický.

Nejspíš si chtěl někdo z marketingu, personálního nebo vedení šáhnout na pořádný primky, vymyslel zakázku a ony vysněné primky dostal...

Jiný vysvětlení takovejhle "dar" snad nemůže mít. Nebo že by tam opravdu byl někdo tak blbě nostalgickej a dával by hodinky za pilnou práci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...