Přejít na obsah

prim XV sjezd KSČ


Doporučené příspěvky

I kdybych je měl. tak bych je rozšlapal a rozlmátil kladivem. Nebo jinak. Mám je a prodám za 200:000 Kč.

 

Kdyby jsi náhodou neměl dost dobré kladivo, tak rád zapůjčím - mám doma několik pěknejch. :smile_anim:

A hlavně doufám, že mi pozveš, o tento pietní akt bych nerad přišel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám spoustu hodinek Prim Sport, a také nejsem zrovna nějaký sportovec ;)

Mám "Potápky" a nepotápím se.

Mám i Diplomaty, diplomat nejsem.

Mám také myslivecké, přitom na zvíře bych nevystřelil.

 

Naprosty souhlas. To by asi bylo taky "spravne" rozmlatit treba Tatru 603?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je máš v pěkném stavu, tak je od Tebe za 500 Kč koupím a natočím video, jak je drtím kladivem a následně půlím rozbruskou, třeba mi s tím někdo pomůže......

Mám totéž co biges a také nestřílím, nepotápím se a podobně. Ale v tomhle případě je to pouze o úhlu subjektivního pohledu, ten můj je z určitých důvodů velmi radikální.

Tatru 603 bych nikdy nerozbil, je příliš krásná. Ale hnusný bolševický hodinky za pár korun? proč ne? někdo by je rozmlátil, někdo by je jen vyhodil, další si je dá do sbírky. Vše tohle respektuji, já bych je ale s radostí rozmlátil :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je máš v pěkném stavu, tak je od Tebe za 500 Kč koupím a natočím video, jak je drtím kladivem a následně půlím rozbruskou, třeba mi s tím někdo pomůže......

Mám totéž co biges a také nestřílím, nepotápím se a podobně. Ale v tomhle případě je to pouze o úhlu subjektivního pohledu, ten můj je z určitých důvodů velmi radikální.

Tatru 603 bych nikdy nerozbil, je příliš krásná. Ale hnusný bolševický hodinky za pár korun? proč ne? někdo by je rozmlátil, někdo by je jen vyhodil, další si je dá do sbírky. Vše tohle respektuji, já bych je ale s radostí rozmlátil :clap:

 

Viz výše, já bych se rád zúčastnil a pomohl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až vaše (naše) sběratelská generace vymře a nastoupí ta nová, budou mít pro ně tyhle komoušský nádhery možná vyšší sběratelskou hodnotu než diplomaty.

Nebo klidně do těch hodinek mlaťte kladivem, ale mějte je přitom na ruce, ať s nimi, jako správní chronomagoři, sdílíte jejich bolest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...