Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

To mi pripomenulo moju obľúbenú hlášku z Windows 7: ?Počítač nelze vypnout, protože se vypíná.?

 

Já jednou v životě viděl hlášku "Nemáte oprávnění vypnout tento počítač" (nebo na vypnutí tohoto počítače nemáte dostatečné oprávnění...tak cosi). Bylo to stolní PC - dostal jsem brutální záchvat smíchu a se slovy "Tak sleduj" jsem ho škubnul ze zásuvky. Už to nikdy neřek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Traja kamarati sa rozprávajú v krčme, komu sa podaril najhorší omyl v živote.

 

Fero hovorí: som sa vám minule pomýlil, ženu som oslovil menom bývalej frajerky, no to bola tichá domácnosť, týždeň som nežral teplé jedlo, ale potom sa ukľudnila, tak je už dobre.

Mišo hovorí: a to je trt. Minule prášim ženu a hovorím si v duchu, "boha lepšie jebeš jak tvoja sestra, dobre som sa veru oženiu". Nuž ale v duchu to veru nebolo, som to nahlas prehovoril, boha jaká bola zlá. Mesiac som nejebau, čo bola zdutá, teplé jedlo ani pomyslieť. Nuž ale potom jej poddalo, tak už je dobre.

Jožo na to: chlapi, minulú nedeľu sedíme celá rodina pri obede, a ja že si od ženy vypýtam soľ, a hovorím jej "celý život si mi dojebala, ty piča sprostá"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspíš, protože jinak by to spíš byla zvuková koule :)

v jednom záběru jsou mezi bubeníkama vidět stojánky s mikrofonem, kytaristé mají kabely, zpěváci mikrofony, bych řekl že to pouze z pódia nebude

 

a Foo Fighters na Twitteru napsali "Brzy nashledanou, Cesena", tak asi přijedou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...