Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Noví členové jsou vítáni, nicméně hrabání příspěvků za každou cenu a ještě s tím, že se přiznám k tomu, že to dělám proto abych mohl do inzertní sekce mi příjde poněkud nedůstojné. Uznávám, že zvolená forma patří mezi ty příjemnější, ale tak jako tak jde jen o obcházení pravidel. Nechci tady polemizovat o jejich správnosti - myslím si o tom svoje, ale pokud se objevím na novém fóru tak bych se měl snažit ctít jeho pravildla. Je to přinejmenším nekorektní k těm členům, kteří pravidla neporušují.

Nech brouka zit... :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové (dámy určitě prominou), na toto téma bych se rád vyjádřil i já. Členem fóra jsem už hodně dlouho, ale těch příspěvků jsem také moc nenazbíral. Pravidlo 50 je sice krásná věc, ale i já patřím mezi ty co více čtou než píší. Také už bych asi nějaké další hodinky koupil (prodávat nemám co), ale díky 50-ce zůstala má peněženka ušetřená. Takže i já jsem teď ve fázi, kdy občas napíšu nějakou - možná přiblblou - poznámku k nějakému vláknu a budu doufat, že se k těm padesáti časem nějak doklepu. A i když už jsem se s několika málo členy viděl osobně kdysi na setkání v Brně, tak bych velice nerad otravoval někoho jiného, aby případný nákup hodinek řešil za mě, protože já už do sekce Prodám/Koupím nemůžu přispívat. Toto připadá nedůstojné zase mě. A tímto chci také poprosit ostatní členy, ať hned neházíte banem po někom, kdo si o hodinkách rád počte, ale když by si chtěl nějaké i koupit, tak prostě nemá jinou možnost než těch 50 příspěvků nějak napsat. Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Zdravím pánové (dámy určitě prominou), na toto téma bych se rád vyjádřil i já. Členem fóra jsem už hodně dlouho, ale těch příspěvků jsem také moc nenazbíral. Pravidlo 50 je sice krásná věc, ale i já patřím mezi ty co více čtou než píší. Také už bych asi nějaké další hodinky koupil (prodávat nemám co), ale díky 50-ce zůstala má peněženka ušetřená. Takže i já jsem teď ve fázi, kdy občas napíšu nějakou - možná přiblblou - poznámku k nějakému vláknu a budu doufat, že se k těm padesáti časem nějak doklepu. A i když už jsem se s několika málo členy viděl osobně kdysi na setkání v Brně, tak bych velice nerad otravoval někoho jiného, aby případný nákup hodinek řešil za mě, protože já už do sekce Prodám/Koupím nemůžu přispívat. Toto připadá nedůstojné zase mě. A tímto chci také poprosit ostatní členy, ať hned neházíte banem po někom, kdo si o hodinkách rád počte, ale když by si chtěl nějaké i koupit, tak prostě nemá jinou možnost než těch 50 příspěvků nějak napsat. Toť vše.

co se týká nakupovaní tak žádný problém přeci není - existují soukromé zprávy a emaily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Zprávy a e-maily samozřejmě existují, ale přece jen nejjednodušší a nejrychlejší způsob je zmáčknout tlačítko "odpověď".

s tím souhlasím,ale pokud mám o něco skutečně zájem tak bych si cestu určitě našel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ta cesta tady je. Ale potom už jen zbývá položit si otázku "Proč je sekce KOUPÍM omezena podmínkou 50-ti příspěvků?" V tom případě se mi nějak vytrácí smysl. Pokud se dobře pamatuji, tak když vznikalo nové fórum, tak toto bylo jednou z priorit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ano, ta cesta tady je. Ale potom už jen zbývá položit si otázku "Proč je sekce KOUPÍM omezena podmínkou 50-ti příspěvků?" V tom případě se mi nějak vytrácí smysl. Pokud se dobře pamatuji, tak když vznikalo nové fórum, tak toto bylo jednou z priorit.

na to nedokážu odpovědět - možná to je technický problém který souvisí se sekcí prodej - nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SZ právě řeším jeden nákup, prodávat sice mám co - absolutně 100% pravé PRIMky, žádný fake ;o), ale nespěchám, v klidu si počkám na 50 příspěvků. Jen jsem se chtěl ohradit proti banování někoho, kdo se snaží získat 50 příspěvků tím, že do fóra "HUMOR" posílá vtipy. Pokud si někteří členové myslí, že by se měli počítat jen nějaké určité příspěvky nějakého určitého obsahu a jen do nějakých určitých fór, tak je to podle mě nesmysl.

 

Pravidlo 50 chápu a respektuji, každé fórum má myslím něco podobného. Nevidím ale důvod, proč by někdo neměl respektovat moje právo připsat do fóra "HUMOR" nějaký ten vtip. Jako například:

 

Na konci mše se kněz ptá:

"Kolik z vás odpustilo svým nepřátelům?"

Ruku zvednou všichni, kromě jedné staré paní.

"Paní Jonesová, vy svým nepřátelům neodpustíte?"

"Já žádné nemám."

"To je velice neobvyklé, paní Jonesová. Kolik vám je?"

"98," odpoví stará paní.

"Paní Jonesová, mohla byste jít sem dopředu a povědět nám, jak někdo

může

žít 98 let a nemít na světě nepřítele?" Stará paní se s námahou zvedne,

přicupitá ke knězi, otočí se ke

shromáždění

a praví:

"Já ty kurvy přežila..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde vzit penize na poradnou sbirku hodinek.

 

Jestliže dlužíte bance 100 000 Kč, jste ve srabu.

Dlužíte-li bance 10 000 000 000, je ve srabu banka.

Ano, také existuje zákon absolutní hodnoty peněz. U miliardy a víc už je totiž jedno, zda ty peníze máte, nebo zda je dlužíte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timto bych tedy chtel jmenem vsech "newbies" prahnoucich po povinne padesatce podekovat za vsechna podpurna vyjadreni.

Mimochodem, opravdu nejsem na tomto foru jenom kvuli inzertni sekci. Jako laik zatim ovsem v jinych sekcich radsi spise slintam, nez diskutuji, prave proto, ze se snazim respektovat prava zavedenych clenu nebrodit se pri procitani vlaken kdejakym pitomym cintanim a pilne sbiram znalosti, abych se tak mohl v budoucnu stat poucenym prizpevatelem. Nicmene, jak vsichni jiste vite, prodejni sekce je zhusta navykova a kdyz uz tam clovek narazi na neco, po cem jeho srdce touzi, je prima odpoved (pro otazku, rezervaci, BERU HNED, atp.) prece jenom rychlejsi, pohodlnejsi a hlavne (co se napr. rezervaci tyce) jistejsi a prehlednejsi.

Nez se tedy, co se znalosti a tim padem i relevance tyce, dostanu do evolucni faze ktera je na nasledujicim, pro humorny nadech prilozenem obrazku na pozici 12, nechte me (momentalne odhaduju, ze jsem na evolutionwatch tak nekde kolem pul 4.) zatim mrskat se v sekci, kde snad moje predobratle prizpevky nebudou tak prekazet.

 

post-1770-1203623536.jpg

 

P.S. Koblihovi se za tento prizpevek omlouvam. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Jo a do te prodejni sekce vazne potrebuju, protoze potrebuju prodat tenhle unikatni precizni stroj!

 

Dochazi mi totiz krmeni!

 

P.S. Opet se omlouvam Koblihovi.

:rolleyes: už to není moc vtipné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych si napravil reputaci, pridam jeden link, za ktery me proste nemuzete zpeskovat, protoze ta stranka proste nema chybu.

Pro pochopeni nutno precist kratky popisek What is this? a zacit od zacatku kliknutim na Start me at the first hero.

Enjoy!

 

http://www.thesuperest.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na strance pod timto odkazem zato zaznamenavam velke mnozstvi chyb.

UPOZORNENI! JEN PRO SILNE NATURY!

Pro pripravu na sok, ktery vas tam ceka, mala ilustrace, o co jde.

post-1770-1203634134.jpg

 

Kompletni archiv hodinkove genocidy zde:

http://www.baraskit.se/random/archive/45/w...otorcycles.html

 

Mimochodem, racte si povsimnout, ze jsem z toho neudelal 17 ruznych prizpevku s 1 fotem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vědeckým výzkumem bylo zjištěno, že Prajzáci mají z každé věci trojnásobnou radost.

Poprvé - když ji ukradou,

podruhé - když zjistí, co to je

a potřetí - když zjistí, že to můžou na něco použít :D

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro jazykem anglickym vladnouci:

 

If lawyers are disbarred and clergymen defrocked, doesn't it follow that electricians can be delighted, musicians denoted, cowboys deranged, models deposed and dry cleaners depressed?

 

Laundry workers could decrease, eventually becoming depressed and depleted! Even more, bedmakers will be debunked, baseball players will be debased, landscapers will be deflowered, bulldozer operators will be degraded, software engineers will be detested, and even musical composers will eventually decompose.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladík je na plese a strašně se mu tam zalíbí krásná mladá slečna.

Začne přemýšlet, jak ji nejlíp oslovit, aby neudělal ostudu.

Otázka Kolik je hodin? je trapná, navíc ona nemá hodinky.

Jak se jmenuješ? To je hned na začátek vlezlý.

Půjdem si zatančit? Co by tak tančil, když to neumí.

Jak tam tak sedí,nehty okousaný, najednou vidí, jak se dívka zvedá a odchází k toaletám.

Tentokrát sebere všechnu odvahu a jde za ní.

Chvíli čeká přede dveřmi, když se najednou otevřou a vyjde z nich

ona.

Zhluboka se nadechne a zeptá se:

 

"Sralas?"

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladík je na plese a strašně se mu tam zalíbí krásná mladá slečna.

...

 

"Sralas?"

 

U tohohle jsem se tu uz nekde lamal smichy, strana 7, dole, New Milis...

 

A nejlepsi na rande je Kinder Surprise - Islam Edition

post-1770-1203678808.jpg

Upraveno uživatelem hufnor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...