Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Honzo, nebylo na nich nic extra, jen to,ze mi chybel tento model s cifrem ELTON a cekal jsem to horsi,nez byla skutecnost, jsem spokojeny. Vim ze jich mas plnou krabici od bot,jak ti obcas zavidi Strasak, me se tam budou krcit v koutku prvni a budou se moc bat a zebrat o kamaradky :newyear:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mu nic nezávidím, já mu to přeju, ale samotný cifr je třeba pro mne zajímavý společně s výrobním číslem. Takhle vlastně vznikne časem zajímavý bastlík. Kde se ale měnil cifr Elton za PS dosud nikdo neví.Třeba v tom časem bude jasno. Jaký je v tom stroj?  No, gratuluju, docela drahej cifr, ale už jsem viděl jednoho frajera dražit i dvojkovej cifr nějak přes sto tisíc :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://aukro.cz/prim-sport-elton-c-v-70-i3456657778.html

 

http://aukro.cz/vojenske-prim-sport-i-gen-i3448941508.html

 

Poskládat tyhle dvoje dohromady, tak jsou z toho Elton Sporty jak víno. A za docela příjemnou cenu.

Ještě ručky, ty se sem tam občas objeví :-)

 

attachicon.gifelton 1.jpg

 

attachicon.gifelton 2.jpg

No to si právě nemyslím. Vysoké číslo na dýnku tomu neodpovídá. Do takových hodinek podle mne už právě  patří lesklý cifr PS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, nebylo na nich nic extra, jen to,ze mi chybel tento model s cifrem ELTON a cekal jsem to horsi,nez byla skutecnost, jsem spokojeny. Vim ze jich mas plnou krabici od bot,jak ti obcas zavidi Strasak, me se tam budou krcit v koutku prvni a budou se moc bat a zebrat o kamaradky :newyear:

Jsou to černé Igeny s cifrem Elton. Ten tam dle mého nepatří a nikdy se to tak nevyrábělo, tak bych to vlastně kupoval jen kvůli cifru a to se mi zdálo trochu drahé. Jinak strašák má VŠEHO víc než já nebo minimálně stejně. A tobě každopádně gratuluji - velmi zachovalý kousek a raritní cifr!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...