Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Sráč jeden, tohohle prodejce mam nejaky cas na blacklistu.

Keca do popisu, zkresleny fotky, neorigo díly...

Jo, ale nebýval takovej. Udělal jsem s ním spoustu férových obchodů. Jak začal dělat ty schválně žlutý fotky a prodávat fejky, šlo to do řiti. Teď po těch okrových Igenech jsem s nakupováním u něj definitivně skončil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domácí výroba, když pohledáš, tak to tady někde najdeš...

Dík, to mě napadlo už když jsem viděl ty ručky.  Jen mě udivuje ta drzost prodávajících.  Je to jako kdyby prodávali auto s kastlí bavoráka, motorem porsche a vnitřkem od mercedesu. ..... šílenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zakoupil tyhle traktory. Za 250 si myslím velmi slušná cena. Co na ně říkáte? (Hodlám je nosit)

 

http://aukro.cz/show_item.php?item=3477614871

Vidím, že se někdo snažil "rozleštit" ciferník. Pokud bude stroj v pořádku, tak pro začátek ti udělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč drzost? Tahle přestavba je známá.

Drzost nebo rovnou podvod jsou parexo díly a žádná zmínka o nich.

Aha tak to sry.  Mě to prostě nepřijde fér prodávat bastl jako prim sport v automatu na portálu, kde je spousta lidí co o tom nemají ani páru.  Pak to budou chtít zrenovovat v Eltonu a ty je pošlou někam.  Ale zase je pravda, že kdo chce, může si o tom něco zjistit předem.  Takže vlastně se nic neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zakoupil tyhle traktory. Za 250 si myslím velmi slušná cena. Co na ně říkáte? (Hodlám je nosit)

 

http://aukro.cz/show_item.php?item=34776148

 

taky jsem je měl ve sledovačce, ale koukám, že jsem to propásnul. Zrovna jsem byl u hodináře s jinýma primkama :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to sry.  Mě to prostě nepřijde fér prodávat bastl jako prim sport v automatu na portálu, kde je spousta lidí co o tom nemají ani páru.  Pak to budou chtít zrenovovat v Eltonu a ty je pošlou někam.  Ale zase je pravda, že kdo chce, může si o tom něco zjistit předem.  Takže vlastně se nic neděje.

Myslím že by ti to v Eltonu na přání poskládali taky pokud ještě mají víka na automaty jako že asi ano protože pouzdro je prakticky shodné s leteckýma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, nedá mi to, ale zdá se mi dost "odvážné" takto hodnotit prodejce, který má při 2600 prodejích 100procent plus a ještě vše dává od koruny.

 

Já od něho koupil už hodně kousků a vždy maximální spokojenost!

Taky se již řešilo ve vlákně AUKRO-hodnocení prodejců: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/51752-aukro-hodnoceni-prodejcu/page-7 od příspěvku 135...

Prodejci se na Aukru točí zhruba po týdnu. Jinak máš pravdu, zboží je většinou slušné. Když jsem měl problém, byl okamžitě vyřešen. Možná došlo k nějaké nekalosti když jeden z prodejců nabízel Orlíky, ale už si nepamatuji nebo se pletu a nechce se mi to hledat. A kde nakupují? :cool02:  Pujčil jsem si letáček od Luďka Taliána.

post-17158-0-86115500-1377537075_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já popravdě reagoval na příspěvek 4767 a předchozí.

 

S tím prodejcem z Lipníka, ač Přerovák, zatím zkušenosti nemám..

Taky se již řešilo ve vlákně AUKRO-hodnocení prodejců: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/51752-aukro-hodnoceni-prodejcu/page-7 od příspěvku 135...

Prodejci se na Aukru točí zhruba po týdnu. Jinak máš pravdu, zboží je většinou slušné. Když jsem měl problém, byl okamžitě vyřešen. Možná došlo k nějaké nekalosti když jeden z prodejců nabízel Orlíky, ale už si nepamatuji nebo se pletu a nechce se mi to hledat. A kde nakupují? :cool02:  Pujčil jsem si letáček od Luďka Taliána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale nebýval takovej. Udělal jsem s ním spoustu férových obchodů. Jak začal dělat ty schválně žlutý fotky a prodávat fejky, šlo to do řiti. Teď po těch okrových Igenech jsem s nakupováním u něj definitivně skončil.

tak mám taky takový smíšený pocity - pohledově hodinky pěkný, protože je musel mít rozebraný - měnil sklo, dýnko je ještě v ochranné folii, takže to budí dojem nenošených hodinek, ale uvnitř humus, že se zpožďují o 2h. Tak nevím, no. Další použitý jsou strojkově v lepším stavu. Ale co, chtěl jsem je, mám je. Asi to k tomu patří. Vracet je nebudu, možná na to hraje, že má kusy, co někdo jiný ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho flame nebude, jak uz tu padlo, dotycny mival dobry zboží, ale posledni dobou se "pokazil". Fotky ma "dobre" udelany, ta zluta toho hodne schova, popisky nejsou zrovna korektni, o aftermarket dilech obvykle mlci, za sve zbozi dosahne obvykle lepsi cenu, nez je běžný.

2 Rada - Uz jsi zkousel dat negativ nekomu s 2600 hodnocenimi? Komu se zbozi nelibi, neprihazuje. Mam 3 prodejce na blacklistu a tenhle je mezi nima. Jsou prodejci, kteri se na nezkusenosti a neznalosti nováčků, snazi docela dobre vydelavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si přešlápl. Tak pardon, asi jsem disnumerik a myslel jsem, že se bavíme o prodejci Guderian10 a jeho Prim sport ala automat, které se naposled řešily:  http://aukro.cz/prim-sport-automatic-3-i3495628066.html ne o agemosovi1. (k němu už nemám co řict) V diskuzi kde se řeší více záležitosti, je asi lepší přímo citovat příspěvek na který se reaguje.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho flame nebude, jak uz tu padlo, dotycny mival dobry zboží, ale posledni dobou se "pokazil". Fotky ma "dobre" udelany, ta zluta toho hodne schova, popisky nejsou zrovna korektni, o aftermarket dilech obvykle mlci, za sve zbozi dosahne obvykle lepsi cenu, nez je běžný.

2 Rada - Uz jsi zkousel dat negativ nekomu s 2600 hodnocenimi? Komu se zbozi nelibi, neprihazuje. Mam 3 prodejce na blacklistu a tenhle je mezi nima. Jsou prodejci, kteri se na nezkusenosti a neznalosti nováčků, snazi docela dobre vydelavat.

Já jsem přesvědčen, že ty žluté fotky nejsou záměr.

 

Má špatně nastavený foťák na venkovní světlo a přitom to fotí pod žárovkou. Měl by si ji někde v menu foťáku zkusit nastavit.

 

Naopak si myslím, že si těmi horšími fotkami snižuje prodejní cenu, protože co jsem koupil, bylo vždy v reálu lepší, než na obrázcích.

 

Prostě pravý opak zde již také probíraného a propíraného prodejce N.....i

 

Jinak komunikace, rychlost zaslání, spolehlivost - vžy super..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem přesvědčen, že ty žluté fotky nejsou záměr.

 

Má špatně nastavený foťák na venkovní světlo a přitom to fotí pod žárovkou. Měl by si ji někde v menu foťáku zkusit nastavit.

 

Naopak si myslím, že si těmi horšími fotkami snižuje prodejní cenu, protože co jsem koupil, bylo vždy v reálu lepší, než na obrázcích.

 

Prostě pravý opak zde již také probíraného a propíraného prodejce N.....i

 

Jinak komunikace, rychlost zaslání, spolehlivost - vžy super..

Jsem přesvědčen, že žluté fotky jsou záměr. Dřív je nedělal, protože prodával hodinky v lepším stavu a nebylo potřeba mlžit.

O komunikaci a rychloti nemluvím, byly super vždycky.

Za prodej fejků palec dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...