Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

To by bylo docela pěkný jestli je to pravda a doktor se s ním sejde :) . To by mne zajímalo jak to dopadne. 

Třeba Ti sleví na 60 000,-  :hannibal:

Z  Aukra mi odpoledne napsali,  že ho budou prošetřovat, ale to může být taky jenom formalita, aby mi měli co říct Jirka. 

...i když byl smáznut z Aukra stále komunikuje...dneska přišlo :

Zpráva od: tonycarlos (0)

Obsah zprávy

Dobrý den přeji, slevu v případě rychlého vyřízení vám na hodinky slevu nastavím, pokud máte stále zájem kontaktujte mne. S pozdravem Hanzlík Kabát

.....tak nevím kolikmu napsat, aby to s ním třeba nešvihlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z  Aukra mi odpoledne napsali,  že ho budou prošetřovat, ale to může být taky jenom formalita, aby mi měli co říct Jirka. 

Tohle mi nějak uniklo.

Budou prošetřovat toho prodejce? Jak?? :)

A co jsi vlastně psal aukru?

Nesmysl tam byl jen ten, že šlo o prvorepublikové hodinky, ale taková informace má asi takovou váhu, jako třeba středověké hodinky. Nelze to brát vážně, tedy těžko v tom vidět pokus o podvod. Prodejce je nejspíš jednoduchý člověk, možná ani neví co přesně znamená prvorepublikový.

 

Já v takové aukci viděl jen grotesku. Jak se říká, každý má právo se zesměšnit.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jen teoretickou úvahu, nebo se spíš zeptám - co by se stalo, kdyby to někdo koupil a pak si chtěl stěžovat, že ho prodejce podvedl? Dalo by se argumentovat tak, že kupující věřil, že jde o prvorepublikové hodinky? Dá se v takových případech použít něco ve smyslu, že pokud někdo bere vážně evidentně nemožné a nesmyslné informace, že je to spíš jeho blbost? Jak tohle posuzovat?

 

Samozřejmě ta informace je lež, takže je to jednoznačně podvod, ale mně jde o to, jestli lze bezmyšlenkovitě věřit všemu a spoléhat na pravdivost každé informace, ať je jakákoliv?

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové odborníci,myslíte,že jsou tyto ručky 100% originální? Zdají se mi i nějak nové,na hodinky z roku 1978,jak se píše v inzerátu.

https://www.sbazar.cz/pbed/detail/21072564-prim-sport-2-zelene-rezervace-ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jsou to prim ručičky. A jsou i náležitě odřené od sundávání a nasazování. Ale jestli jsou původní z těchto hodinek, nebo z jiných, nebo třeba "uloženky", které se na hodinky dostaly někdy později, to už se nikdy nezjistí. Vzhledem ke stavu ostatních částí hodinek - je to důležité?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Karlosi.

Napsal jsem Aukru, že dané hodinky, vůči potenciálním zákazníkům mají, zavádějící popis a, že továrna za první republiky, ještě ani nestála a pak datum výroby hodinek.  

Je jasné, že kdyby je někdo koupil  a neověřil jsi to, byla by to jeho chyba a blbost. Ale když už jsem to tady četl a na Aukru jsem na ně několikrát narazil, říkal jsem si, že se na to nemůžu koukat. To víš jsem dobrák ale někdy i svině    :wine: Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,díky za info,ne,že bych pána nějak hlídal,ale vypozoroval jsem,že prodává u Accutrona,asi to lepší a na Sbazar dává to,s čím by ho asi Accutron vyhodil.Nikoho se nechci dotknout,je mě divný,že to co dává na Sbazar,nedá k němu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Karlosi.

Napsal jsem Aukru, že dané hodinky, vůči potenciálním zákazníkům mají, zavádějící popis a, že továrna za první republiky, ještě ani nestála a pak datum výroby hodinek.  

Je jasné, že kdyby je někdo koupil  a neověřil jsi to, byla by to jeho chyba a blbost. Ale když už jsem to tady četl a na Aukru jsem na ně několikrát narazil, říkal jsem si, že se na to nemůžu koukat. To víš jsem dobrák ale někdy i svině    :wine: Jirka

A proto,aby je nikdo nekoupil,13.1.byl odeslán mail na Aukro p.Hlůškové a 16.1. přišla odpověď,že aukce bude smazána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim Orlik 45LE na eBay ze San Franciska:

http://www.ebay.com/itm/222384909464?ul_noapp=true

 

Přemýšlím o nich, dovoz bez cla není problém, nechal bych je poslat ke kamarádovi co tam za pár týdnů pojede...   Zajímá mě ale názor vás zkušenějších na současnou cenu této limitky.  Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...