Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Ano, podpásovka to je, ale od těch prodejců. Já jen reaguji na to, co tam vidím a co vidí i všichni ostatní.

Můj názor je, že jste si tam cizí prodejce neměl pouštět. Čím víc lidí se něčeho účastní, tím víc jdou do háje původní myšlenky.

Vaše myšlenka byla krásná a čistá. Je pryč.

přesně tak a nechápu po některých exemplárních inzerátech Liborův údiv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nechám inzerovat na svých stránkách nějaké lidi, kteří na ty stránky chodí, nemohu odpovídat za úroveň inzerce. Mohu to hlídat, promazávat, ale nemohu být všude. Podívejte se jak to občas vypadá v inzerci tady. A to má Chronomag  hbité moderátory. Jsem rád že zmíněné stránky fungují a rozhodně si nemyslím, že by to byl ráj aukrohajzlíků. Pořád tam mohu najít něco zajímavého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, omlouvám se pokud je to ot , ale mám doma v šuplíku 2X Prim Quartz s řemínkem mají snahu jít druhé jsou mrtvola. Chtěl bych je darovat popřípadě osobně Ostrava a okolí.Pokud je to moc mimo vlákno Prim v inzerci tak po prosím o shovívavost moderátorů a smazání. Více přes SZ Škarohlid

post-44864-0-54319600-1486407016_thumb.jpg

post-44864-0-25418900-1486407037_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám radost, nedávno jsem inzeroval za 2000 luxusní, opravdu nádherný černý Eleganty z 60. let a nějakej zakomplexovanej hňup mně, samozřejmě anonymně, napsal, že je to komunistickej šunt zadarmo drahý. Toho teď určitě trefil šlak.

Bed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha - takže to vypadá, že je to 94 bez datového ústrojí(94 nodate). Vlastně až když jsi mi to tady napsal, tak mi došlo, že o něm vím, jen jsem to nějak vypustil z hlavy. Díky. :cheers:

Ne, to co popisuješ je 93, tohle je 98 bez data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...