Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Nevim ale to se zdá zajímavá nabídka

http://www.ebay.de/i...=item1c2306a416

 

Ježíš ten prodejce je asi trochu vedle,doteď prodával kafemlejnky,NTB a OS.Někde na burze v Budějicích koupil za dva litry Igeny a teď má s toho vopar :) .

Píše že prodal i svuj foťák a tak fotku ukradl :D (tedy si ji pujčil) no a s tou cenou to dorazil...v EU sou všichni lakomci za orlíky nechtěli dát 3000 USD a posledně se prodaly letecký automaty na ebay jen za 125? .Budu muset nacpat svý zásoby PRIM na ebaj...:jawdrop: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim ale to se zdá zajímavá nabídka

http://www.ebay.de/i...=item1c2306a416

 

Prodejce buď neví, co prodává, nebo hodinky na fotce vydává za něco jiného, něž doopravdy jsou. V popisu aukce uvádí, že se jedná o Prim Sport Igen 38 ze stávající produkce(pak by to byla opravdu zajimavá koupě), na fotografii jsou ale původní Prim Sport 1 po renovaci v Eltonu, kde je cena kolem 10tis., takže za ně chce cca dvojnásobek jejich reálné ceny.

 

Edit: nebo možná opravdu prodává současný Igeny, popis na ně totiž sedí, do aukce dal ale špatnou fotku z netu, čemuž by napovídala fotka onoho fotografa. Pak by opravdu mohlo jít o zajímavou nabídku.

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce buď neví, co prodává, nebo hodinky na fotce vydává za něco jiného, něž doopravdy jsou. V popisu aukce uvádí, že se jedná o Prim Sport Igen 38 ze stávající produkce(pak by to byla opravdu zajimavá koupě), na fotografii jsou ale původní Prim Sport 1 po renovaci v Eltonu, kde je cena kolem 10tis., takže za ně chce cca dvojnásobek jejich reálné ceny.

 

Edit: nebo možná opravdu prodává současný Igeny, popis na ně totiž sedí, do aukce dal ale špatnou fotku z netu, čemuž by napovídala fotka onoho fotografa. Pak by opravdu mohlo jít o zajímavou nabídku.

 

 

 

Já si myslím totéž. Igen 38 s kalibrem 94 naznačuje, že se jedná o novou výrobu a to znamená původní cenu hodinek někde kolem 45 K. Jen dotyčný prodejce použil blbý foto.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes igeny na aukru cena kup ted 1650 Můj odkaz možna se někomu hodí na repas.

 

Tak jsem na tu aukci mrknul a prodávající mi dostal na lopatky:

 

post-5320-037285600 1327265077.jpg

 

Text k aukci:

 

 

Nabízím do aukce nár.hodinky Prim model Sport 1 vše v původním, nošeném, ale zachovalém stavu.Plně funkční.

(stav viz.foto ) Kožený pásek není v ceně hodinek.

:lol2: :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na tu aukci mrknul a prodávající mi dostal na lopatky:

 

post-5320-037285600 1327265077.jpg

 

Text k aukci:

 

 

Nabízím do aukce nár.hodinky Prim model Sport 1 vše v původním, nošeném, ale zachovalém stavu.Plně funkční.

(stav viz.foto ) Kožený pásek není v ceně hodinek.

:lol2: :lol2: :lol2:

 

pásek je hodně veselej:suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím totéž. Igen 38 s kalibrem 94 naznačuje, že se jedná o novou výrobu a to znamená původní cenu hodinek někde kolem 45 K. Jen dotyčný prodejce použil blbý foto.

 

 

 

 

Bude to tak,ale stejně to zazdil...jedině že jsou kibiho fotky tak dobrý,že prodávaj samy :).....mně to trochu zarazilo,proto ten muj popis...na ebay se lidi co chtěj něco prodat (750? je dost )

snaží o dobrá fota jinak hodinky poměrně neznámé produkce (a to Prim bohužel ve světě je) asi neprodá.Jenže kam se hrabe ebay na tohohle českého (možná) prodejce na aukru .

Kdo si přečte ten popis (přidávaný snad denně) nabyde dojmu,že prodávající opustil po deseti letech docházky do ZŠ,školu ve druhé třídě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jedna skládačka :suicide_anim: za 5555 Kč. http://aukro.cz/prim-96-vojenske-letecke-automat-hodinky-i2068375459.html

 

Text z aukce:

Prodám PRIM 96 - vojenské letecké automat náramkové hodinky.

 

Výborný kousek do sbírky, 100% stav, nikdy nenošené, originální pásek, originální krabička. Původně zakoupeny v roce 1980, LIMITOVANÁ SÉRIE!!!

 

Vojenské hodinky určené pro letectvo.

 

Bez těchto hodinek není Vaše sbírka PRIM kompletní.

 

post-12888-031549300 1327354635.jpg

post-12888-099047600 1327354638.jpg

post-12888-014741900 1327354643.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mne zajímalo, jak je poskládal. Protože cifr, armovák i ručky vypadají a dle mého i jsou původní. Pouzdro vypadá taky jako původní chromované, jen korunka není původní. Jen to poskládání z dílů se skoro vyrovná té ceně. Nechci dělat reklamu, ale kdybych měl doma číslovanej vrak, tak bych možná o té koupi uvažoval. :suicide_anim: Že se mu to vyplatí. :sad01_anim:

Krabička je samozřejmě kec, originál je jen tahle:

 

post-5320-082030500 1327355639.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to tak,ale stejně to zazdil...jedině že jsou kibiho fotky tak dobrý,že prodávaj samy :).....mně to trochu zarazilo,proto ten muj popis...na ebay se lidi co chtěj něco prodat (750? je dost )

snaží o dobrá fota jinak hodinky poměrně neznámé produkce (a to Prim bohužel ve světě je) asi neprodá.Jenže kam se hrabe ebay na tohohle českého (možná) prodejce na aukru .

Kdo si přečte ten popis (přidávaný snad denně) nabyde dojmu,že prodávající opustil po deseti letech docházky do ZŠ,školu ve druhé třídě.

 

To je opravdu sprosté, jak se na tom aukru prodává vyčůraně. Člověk tomu snad ani nevěří, že by někdo po shlédnutí inzerátu byl tak hloupej, že by to koupil. Bo tak za 30kč a hodit mu je na hlavu. Zprudka! Nakonec aby mu snad děkovali jak je hodnej, jak se dušuje.. Maskovat pravopisné chyby a sloh v takovém rozsahu také není sranda... evidentně to nedělá prvně. Fuj tajbl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mne zajímalo, jak je poskládal. Protože cifr, armovák i ručky vypadají a dle mého i jsou původní. Pouzdro vypadá taky jako původní chromované, jen korunka není původní. Jen to poskládání z dílů se skoro vyrovná té ceně. Nechci dělat reklamu, ale kdybych měl doma číslovanej vrak, tak bych možná o té koupi uvažoval. :suicide_anim: Že se mu to vyplatí. :sad01_anim:

Krabička je samozřejmě kec, originál je jen tahle:

 

post-5320-082030500 1327355639.jpg

 

 

Honzo mohl bych se tě zeptat, popřípadě i ostatních, na ten gumový řemínek u hodinek. Já mám jeden kousek doma, leč bohužel netuším zda se jedna o originál, který Elton vyráběl ke svým hodinkám nebo je to nějaká pozdější výroba buď přímo od Eltonu nebo napodobenina od jiného subjektu ? Díky za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní řemínek na PS2 byl ten gumový, kovotex Trenčín byl podle mého dokupovaný.

Tyhle jsou pozdější neoriginální výroba:

 

post-5320-049970700 1327407299.jpg

 

Originál, co se dával musí mít zespodu značení 18mm:

 

post-5320-053476600 1327407966.jpg

 

Dle mého je ve dvou variantách - současná produkce Eltonu v rámci programu renovace:

 

post-5320-042462300 1327407602.jpg

 

Má drobnější sponu:

 

post-5320-032741800 1327407737.jpg

 

A původní, co se ně dával přímo z výroby:

 

post-5320-004835000 1327407814.jpg

 

Je tvrdší a má robustnější sponu:

 

post-5320-036216700 1327407869.jpg

 

Edit: bordel v přílohách

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní řemínek na PS2 byl ten gumový, kovotex Trenčín byl podle mého dokupovaný.

Tyhle jsou pozdější neoriginální výroba:

 

 

Aha, takže ten s těmi vodorovnými drážkami je pozdější neoriginální výroba. Já ho mám doma a dodnes jsem nevěděl kam ho zařadit. Moc děkuji Honzo za kvalitní rozbor. Jsem zas o něco chytřejší Posted Image

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych se chtěl zeptat,jestli víčko na těch leteckých má být bez vyraženého nápisu,nebo s nápisem?Děkuji

 

Bez nápisu. Nechci :pokey: ,ale tohle všechno se tu probíralo už mnohokrát. Stačí pohledat ve vláknech o leteckých primkách a tam to všechno najdeš a ještě mnohem víc. Trochu iniciativy nikdy nezaškodí. :cheers:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rama

Nemám zatím osobní zkušenost s renovací, ale co jsem si v Eltonu zjišťoval, tak ten kaučukovej? řemínek s dírkami a nápisem 18 mm k renovaci momentálně nenabízejí. Není možné, že se v průběhu času změnila jen podoba spony na totožném řemínku? Accutron by to snad mohl vědět. Dávám fotku asi všech typů řemínků s dírkami a různými sponami na PS2 co se dají dohledat:

post-18172-088644600 1327434131.jpg

post-18172-070409300 1327434166.jpg

post-18172-029199600 1327434203.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...