Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Letecké Primky s nečíslovaným dýnkem za 1300 je docela dobrý kup :-)

 

Z čeho usuzuješ, že jsou to letecký. Když tam není fotka dýnka ani strojku. Armovací kroužek a ručičky tomu sice nasvědčují, ale ciferník je pro strojek kal.66 a ten má jinou rozteč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z čeho usuzuješ, že jsou to letecký. Když tam není fotka dýnka ani strojku. Armovací kroužek a ručičky tomu sice nasvědčují, ale ciferník je pro strojek kal.66 a ten má jinou rozteč.

 

 

Protože jsem prodávajícímu napsal a fotku dýnka si nechal poslat. Dýnko je z leteckých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě zajímalo co tam je za strojek , že by 69 ?

 

Až tak do podrobností jsem nešel, koupit jsem je nechtěl. Jen mě zaujal ten armovák z leteckých, ten se blbě přehazuje, tak jsem se zeptal na dýnko. Třeba se pochlubí nový majitel, kterému gratuluji k výbornému obchodu.

Za sebe si tipnu že je tam jen vyměněný cifr a zbytek jsou letecké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to na Prostřední Bečvě v Beskydech a 18 let zpátky, takže přeju hodně štěstí při případným hledání :D . Ale jak píše stanik, co je v katalogu, nemusela být realita, s páskem z igenů asi PS2 do prodeje nešly, v katalogu tak ale jsou. Otázka je, jestli tu kovovou sponu dávali na PS2.1 po celou dobu a následně humberta atd. pak už byly s plastovou, nebo to byl jen uplnej začátek s kovovou a i další PS2.1 už měly taky plastovou. A taky by mě zajímalo, proč už Elton tyhle "rallye" řemínky nenabízí k renovacím, když to dřív dělal. Jestli šlo něco vyrobit dřív, musí to jít i teď, ne? Navíc tady někdo (myslím, že docent) ukazoval fotky těchto řemínků v několika barevných provedeních, ty by šly určitě nadračku...

 

Obojí už se tady řešilo. Ty rallye řemínky asi byly vyrobeny pro Elton renovace jen v určitém počtu pro program renovace a zřejmě došly. Třeba objednají další várku. A ty barevné - to byla jen nějaká malá série, která nikdy nešlě do masové výroby a distribuce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z čeho usuzuješ, že jsou to letecký. Když tam není fotka dýnka ani strojku. Armovací kroužek a ručičky tomu sice nasvědčují, ale ciferník je pro strojek kal.66 a ten má jinou rozteč.

 

Nevím přesně, na jaký typ strojku je tenhle cifr - mám doma jen tenhle cifr(v jiných barvách) a ani nevím, jak se mi tu vyskytl, ale má tu širokou rozteč jako třeba na kal. 96.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím přesně, na jaký typ strojku je tenhle cifr - mám doma jen tenhle cifr(v jiných barvách) a ani nevím, jak se mi tu vyskytl, ale má tu širokou rozteč jako třeba na kal. 96.

 

Nápadně mi to připomíná cifr na dětské sporty a tam je 66. Proto jsem to bral spíš jako úlet, než dobrý kauf. Vůbec by mě nenapadlo , že to je pozdro z leteckých :suicide_anim:

post-2585-053064600 1327874479.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápadně mi to připomíná cifr na dětské sporty a tam je 66. Proto jsem to bral spíš jako úlet, než dobrý kauf. Vůbec by mě nenapadlo , že to je pozdro z leteckých :suicide_anim:

 

 

Máš pravdu. Přesně je to tento cifr používaný v "juniorech" :

post-18570-064436300 1327877516.jpg

Upraveno uživatelem booker007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pratele, co si myslite o tomto?

accutrone - pomoc ;)

http://aukro.cz/prim-traktor-v-etuji-cerny-ciselnik-i2088490568.html

 

Černé traktory jsem nikdy neviděl a ani jsem je nedohledal v eltonské databázi. Dle mého názoru se jedná o bastl o čemž by svědčila i špatná kvalita tisku bílou barvou.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černé traktory jsem nikdy neviděl a ani jsem je nedohledal v eltonské databázi. Dle mého názoru se jedná o bastl o čemž by svědčila i špatná kvalita tisku bílou barvou.

 

To mně tedy dost překvapuje toto vyjádření, pokud vím, tak kolega financ uváděl v příspěvku 688, ve vlákně "Jaké Primky máte právě na ruce?", že v rámci renovace v Eltonu jsou nabízeny tyto varianty číselníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby tam byl kal.66, tak 1300 za pouzdro s dýnkem (podle fotky docela slušné), armovák a ručky z leteckých je dobrý obchod.

Kdo to koupil, přiznejte se :-)

 

 

To bude veliká tajenka.:smile_anim:

 

Kdo má jméNo a Nick začínající na H a končícíc na A .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mně tedy dost překvapuje toto vyjádření, pokud vím, tak kolega financ uváděl v příspěvku 688, ve vlákně "Jaké Primky máte právě na ruce?", že v rámci renovace v Eltonu jsou nabízeny tyto varianty číselníků.

 

Jestli si někdo v Eltonu objednal v rámci renovace do traktorů černý číselník, tak je to jeho volba a nic proti tomu.

To však nic nemění na tom, že se černé traktory nikdy nevyráběly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si někdo v Eltonu objednal v rámci renovace do traktorů černý číselník, tak je to jeho volba a nic proti tomu.

To však nic nemění na tom, že se černé traktory nikdy nevyráběly.

 

Tak potom mi ale přijde dost drsné to slovo "bastl" pokud jde o renovaci od výrobce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom mi ale přijde dost drsné to slovo "bastl" pokud jde o renovaci od výrobce...

 

Specifikaci renovace určuje zákázník, nikoliv Elton. Když si zákazník bude přát do traktorů fialový číselník, tak ho bude mít fialový. Je to jeho přání a nikdo mu to rozmlouvat nebude.

To samé je černý číselník do originálních Diplomatů o průměru 34mm. Tato verze se také nikdy nevyráběla a přesto to někteří zákazníci vyžadují. Proč ne když se jim to líbí, ale to nic nemění na tom, že je to v mých očích bastl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...