Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

To zas neblbni, nemůže jít rare originál pod cenu novodobých remake.

 

Jednou se remake s dokladama a krabičkou prodal na aukru za 55tis., jenže polovina lidí si myslela, že to byly původní orlíky v nos stavu v kompletním balení a od toho mylně odvíjí cenu původního modelu. Ta je ale zcela někde jinde, jak nás aukce ujistila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se remake s dokladama a krabičkou prodal na aukru za 55tis., jenže polovina lidí si myslela, že to byly původní orlíky v nos stavu v kompletním balení a od toho mylně odvíjí cenu původního modelu. Ta je ale zcela někde jinde, jak nás aukce ujistila.

 

Remake s mimostředkou byl jeden, byla to limitka o 55ks a tehdejší prodejní cena (rok 2004) byla 55kKč.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem to o nějaký ten příspěvek níže.

Prostě je to věc kterou tady fyzicky 80% členů neměla v ruce a jsou to navíc zřejmě nejopěvovanější české původní hodinky, kterých je příznaných u sběratelů cca 2O kusů.

Spolu s poštem přiznaných kusů a tím, že jsou navíc i hezké to takhle muselo s cenou dopadnout, ale to jsem také psal v příspěvku o několik stran zpět ještě dlouho před skončením aukce když byla cena na 5 kulích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z...2 - takže asi jo. Ale přes těch 7K šli dva a ještě jeden přes 5,5K.

 

Taky jsem si zkusil prihodit ovsem cena pro me prijatelna byla kolem 3,5k (ten cifr nebyl az tak v kondici tak jsem rad ze to nakonec nevyslo) ...jako vzdy to zeneko prebil... :smile_anim: takze cekam dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě to prskni do 42 vláken a můžeš je rovnou prodávat :sad01_anim:

 

Neznáte někdo odpověď je to už skoro všude :gora:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslíš ,že by jsme mu měli odpovědět tolikrát ,kolikrát se na to ptá? Já to dnes otevřel a koukám co je tady nových příspěvků a po deseti minutách jsem zjistil, že jde o jeden a ten samý , jen devítinásobný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...