Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Všetci sme vedeli, že ta aukcia nie je košer. Osobne neverím tomu príbehu o nezaplatení od kupujúceho. Mam svoj názor na ten cely cirkus a aktérov, ale radšej pomlčím. Každý si vie urobiť svoj názor zo všetkého, čo sa tu popísalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetci sme vedeli, že ta aukcia nie je košer. Osobne neverím tomu príbehu o nezaplatení od kupujúceho. Mam svoj názor na ten cely cirkus a aktérov, ale radšej pomlčím. Každý si vie urobiť svoj názor zo všetkého, čo sa tu popísalo.

 

Věděli jsme prd, to jsou jen dohady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravujem: Ja som vedel :)

 

Tak proč jsi nám to neřekl, když jsi to věděl? Já tohle prostě nechápu, je tu nějaká komunita, která by měla být trochu zárukou solidnosti (alespoň ve svém jádru) a pořád se tu řeší takové zákulisní intriky jako "já to vím, ale neřeknu" atd. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvetlenie:

Napísal som "všetci sme vedeli" a aby na mňa nezačal niekto útočiť, tak som to zmenil "Ja viem" Doslovne to netreba brat! Môj názor od začiatku bol, že sa mi to nezdá a hodinky budú do mesiaca na predaj. Bol by som rad, keby to skončilo ako moja konšpiračná teória.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvetlenie:

Napísal som "všetci sme vedeli" a aby na mňa nezačal niekto útočiť, tak som to zmenil "Ja viem" Doslovne to netreba brat! Môj názor od začiatku bol, že sa mi to nezdá a hodinky budú do mesiaca na predaj. Bol by som rad, keby to skončilo ako moja konšpiračná teória.

 

tak potom se potvrzuje, co jsem již napsal, věděli jsme prd, myslet si můžeme každý co chceme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všetci sme vedeli, že ta aukcia nie je košer. Osobne neverím tomu príbehu o nezaplatení od kupujúceho. Mam svoj názor na ten cely cirkus a aktérov, ale radšej pomlčím. Každý si vie urobiť svoj názor zo všetkého, čo sa tu popísalo.

 

opravujem: Ja som vedel :)

 

 

Vysvetlenie:

Napísal som "všetci sme vedeli" a aby na mňa nezačal niekto útočiť, tak som to zmenil "Ja viem" Doslovne to netreba brat! Môj názor od začiatku bol, že sa mi to nezdá a hodinky budú do mesiaca na predaj. Bol by som rad, keby to skončilo ako moja konšpiračná teória.

 

Tak radši nepodbízej své pocity a domněnky jako danou a jistou věc. Napiš mám pocit - myslím si nebo co, ale nepiš vím. Tím jen způsobíš zbytečně a nechtěně spoustu zlé krve a flame diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak radši nepodbízej své pocity a domněnky jako danou a jistou věc. Napiš mám pocit - myslím si nebo co, ale nepiš vím. Tím jen způsobíš zbytečně a nechtěně spoustu zlé krve a flame diskuze.

 

Beriem kritiku. ......zabudol som to dať do úvodzoviek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono uvést do inzerce nutnou potřebu peněz jaksi obecně nejde dohromady s dosažením očekávané ceny. Zdánlivě to vypadá jako odůvodnění prodeje, ale ve finále to je kontraproduktivní.

Že jsem v presu přece nemůžu přiznat. Takže buď je matylda nešika anebo jí nevyšla taktika ve hře na několik tahů.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ať jsme v pohodě Staniku....inzerce proběhla fér, kupující se snad pochlubí a žádní nastrčení nebyli - snad vás nezklamu :-(

:crying_anim:

 

 

 

 

 

No nakonec byla cena kolem 75 kulí přesná a HONZA MANTA i ostatní měli vlastně pravdu úplně ve všem

 

Byl tam minimálně jeden který si je měl vzít, ale VŠE JE JINAK,NEJSEM TADY zaregistrovaný MOC DLOUHO , ale toto se mi moc nelíbí:sad01_anim: a navíc ta dnešní inzerce s mizerným vysvětlerním a pohádkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezvyknem sa k takým debatám pripájať, ale tento predaj mi už nedal. Za dva roky mam iba cca. 330 príspevkov a to som tu každý deň.

Ak by tak súrne potrebovala peniaze na bývanie, tak by bola ochotná isť s cenou dole. Mne to skôr pripomína, že tu skúša praktiky z nejakého začiatočníckeho kurzu predaja. Nech si to vysvetlí každý ako chce.

Na aukre bolo dobre vidieť, že s cenou pod 80 000 nepôjde a dnešným inzerátom to aj dokázala. Neviem si ani predstaviť ,žeby sa hodinky vydražili za 50 000..........a domyslite si ako k tomu mohla zabrániť. Budem rad, ak sa mýlim, ale zatiaľ to tak nevyzerá. Každým jej krokom sa iba utvrdzujem v svojom názore. Ak sa naozaj budem mýliť, tak nemám problém ja jej ospravedlniť. To je vsjo, čo som chcel k tomu povedať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tak, když chce někdo bejt papežštější než papež. Každopádně tahle komedie Orlíkům obecně nepomohla spíš naopak. Třeba mě by teď zajímal teď názor toho cizince (Myckey či jak se jmenuje, na Orlíky založil i vlákno) co si teď po takové inzerci musí asi myslet. Jak si Češi zvyšují uměle cenu.. Na fórum ne, aukro. Týden republika nedýchá, Ray začíná večerní zprávy aktuální cenou.. bingo 100.000kč! Na fórum pár milostivých bonmotů, pak najednou honem kdo je chce za osm pětek honem k PC a plať!!

 

Můj pocit z tohoto prodeje je vrhacího typu, mluvím za sebe, nehodlám to patlat, cítím tam vůni čerta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm smutný příběh, ale že by dva zájemci jen tak ustoupili z prodeje je trochu přitažené za vlasy a spíš chtěl někdo Matyldě pomoci k pěnezům a nevyšlo to, takže reálnou cenu zřejmě vidíme u zájemce číslo 3....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvedu celý inzerát na pravou míru. V době prodeje na Aukru jsem o žádném bytě ještě netušila, nabídka přišla souběžně a já byla jen ráda, že se to tak vyšplhalo. Věřte si nebo nevěřte, ale celá aukce byla opravdu poctivá. Stejně se najde řada z vás, kteří si budou myslet opak, ale s tím nic neudělám. V pátek jsem měla platit zálohu na byt, celé jsem to musela posunout o týden, protože dotyčný výherce se nakonec ozval včera, že je každopádně chce, ale nemá celou hotovost, takže mi nezbývá než čekat a v případě, že mi je nezaplatí, tak je dát znova na Aukro. Druhý zájemce vůbec nekomunikuje - nevím proč, ale nikdo "nastrčený" to nebyl. Asi prostě už nemá zájem nebo nevím. S tím ale opravdu já nic nezmůžu. Tak to je celé story.

Upraveno uživatelem matylda2011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...