Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Ja som to pochopil. Len hovorim nebol to dobry priklad, porovnavat hodinky za 4k usd a hodinky za 2.2k usd.

 

Tudor spona je isto super, aj mne sa paci, ale nechaju si za to zaplatit, neda sa nic robit.

 

Casy ked sa dalo cakat od seika 150% hodinky za tretinove ceny su uz davno prec. Budme radi ze tie MM300 vobec vyrabaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne ziadna doxa nema inhouse.. usetris na strojku, ebnes do spony..alebo do high tech farby na lunetu :)

 

Proste porovnavajte porovnatelne a zistite ze za dobru sponu si treba priplatit, hotovo.

 

Mna by skor trapilo, preco davaju taku istu sponu na 7tisicove GS dajvre, ale mne ta spona funkcne nevadi, skor ide o ten pocit ze za tie prachy sa uz sudruh Jasanato mohol par weekendov potrapit.. a urcite mohla byt placatejsia..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-30673-0-31733000-1516467378_thumb.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harwey: ;)

 

To tady nejak chrape :)

post-30673-0-33720200-1516542834_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale ta je moc povedená!

Mas pravdu, ta Tvoje druha je super ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to bylo na mě, tak to nemůžu slíbit zcela jistě, protože jsou v předběžné rezervaci pro jednoho člena + další dva, kteří projevili zájem posléze. Nicméně minimálně bych Ti dal vědět, kam je posílám dále. Pokud jde o prodej, do toho se teď určitě nehrnu a čekám na léto, občas je provětrám a jsou skvělé, ale bez rukávu to bude to pravé!

 

Nahoď fotku s tím náramkem, to mě dost zajímá.

 

Jinak ať slouží ke spokojenosti, vím, že jsi kolem nich přešlapoval fakt dlouho, tak snad vydrží :) .

Určitě bez rukávu lepší. Jasne v pohodě! A když je prodával Ja tak se nikdo nehrnul

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...