Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Vladimíre, ty budeš jeden z těch, co musí mít poslední slovo, což.

Jinak až budeš otevírat a regulovat mm300, tak určitě ocením podrobnou fotodokumentaci.

Deset minut a jsem uvnitř. Samozřejmě že jsou tam přestávky na cigáro......a nejhorsi Je at luneta.

post-41804-0-26153500-1565555768_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pecka, nevzdál jsi to. Vydrž!!!!!!! A vkládejt příspěvky když neuhlíš, nebo nebo nehnul, když vkládáš příspěvky. Bo dopadneš jako já....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak von se Vláďa asi vobčerstvuje, ale zase všechna čest, že do toho vlezl a nezkurvil půlku hodinek. Monoblok pouzdro není úplně jednoduchý rozebrat, aniž bys nadělal škodu. Smutný je, že tyhle šmuky maj, pokud se nepletu, safirovou vložku lunety, což u originálu nebudu (už radši) komentovat. Kolik todlencto stojí, 200$? To je zhruba půlka toho, co stojí jenom nová luneta na MM300 dneska?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedelej zagorku a fot... :-)

Úplně mrtvo tu je. S hrůzou, po reakcích do SZ mám strach něco vystavit. Tři frajeři, kteří všude byli, všechno umí a všechno ví mi dali najevo ať se vrátím odkud jsem přišel. ( z pí..) Nevěřil jsem kolik ,, suprovních,, kluků je tady na fóru. Ale zaplať pán bůh, jsou tu i normální chlapi co mají rádi pěkné hodinky a na nic si nehrajou. Tak tady jedna vzpomínka na MARINEMASTRY, které již nosí vážený člen tohoto fóra a hlavně je normální, bo je z Ostravy, kde není nic zadarmo jako v hanackých Aténách. A ty kámo se měj. A dík i ,, ádům,, jsou to prostě profíci.

post-41804-0-21717400-1565725501_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar! Možná vám bude připadat moje otázka hloupá, ale jak jsem zaznamenal, už se to zde řešilo dříve, a sice, že u MM 300m se občas strhne závit u korunky.

Mně se to podařilo kdysi na mých prvních potápkách Zodiac Marine Life 200m, kde jsem strnul závit dvakrát, později jsme si s bratrancem koupili oba dva Omegy Seamaster Professional 300m a on taky strhnul závit.

Proto už jsem trochu paranoidní co se týče dotahování korunek.

Nevím jak je závit spolehlivý u těch mých SLA021, ale aby tam nebyla škvírka mezi korunkou a pouzdrem, což asi nemá být kvůli vodotěsnosti, tak musím poměrně silně dotáhnout ten konec.

Hodinář u Hanáka v Brně mi vždy klade na srdce, ať nedotahuju moc, ať si hlavně hlídám začátek šroubování, když je korunka v hackingu a pak dotahuju, že tam je největší pravděpodobnost nějakého křivého najetí, zalomení, stržení atd. A vždycky od nich dostanu moje Omegy a Certiny po servise nebo po regulaci chodu s ne úplně dotáhnutou korunkou, že to tak mám taky dělat  :)  

Tak jsem se vás chtěl zeptat na vaše zkušenosti s korunkou u MM 300m, jestli ji opravdu dotahujete na sílu nebo nacháváte volnější.

Pokud by se strhnul závit, je to opravdu takový velký problém s opravou, když tam není tubus a závit je vytvořen přímo v monobloku jak se již zde o tom diskutovalo?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš členovi Alda / ATOM, ten má problematiku závitů + korunek MM300 v malíčku.

Na občas strženou korunku u MM300 jsem ještě nenarazil ale stát se to určitě může.

Korunky nedotahuju, jen došroubuju k pouzdru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...