Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

Je pravda, že ten náběh na závit není precizní jako třeba u Omegy a Tudoru (Rolex nemohu posoudit) na druhou stranu, když má někdo v rukách na*ráno, nepomůže ani svěcená voda. Je potřeba býti opatrnější, ale nemyslím si, že by to byla nějaká tragedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vis ze jednotky ? To se tim vsichni pochlubi na netu myslis ? Nicmene, je mi jedno kolik. Je to proste v tehle cenove kategorii odflaknute. Nekomu to vadi, nekomu ne, ja to vidim tak.

Ty zavity... nekoho staci prezit vsechny, nekomu ubyvaji, nekdo je strhne vsechny, nekomu drzi na poslednim, tot zkusenosti i z tohoto fora.

Se zavitem rolexek by tohle vubec neporovnaval.

Tvl, hlavně, ze máš svoji pravdu.....až díky tobě jsem prozřel a zjistil, co za předraženou srač.u jsem si už potřetí pořídil.

Jdu psát inzerát, ze je vyměním za láhev rumu, protože kdo by si přece kupoval takové hodinky ...

Tím jsem za sebe vyjádřil vše k danému tématu. Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že ten náběh na závit není precizní jako třeba u Omegy a Tudoru (Rolex nemohu posoudit) na druhou stranu, když má někdo v rukách na*ráno, nepomůže ani svěcená voda. Je potřeba býti opatrnější, ale nemyslím si, že by to byla nějaká tragedie.

Nekdo ma nasrano, nekdo nema, to je fuk. Tenhle dil ma byt jednoduse vymenitelny. Tak jako u jinych znacek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, hlavně, ze máš svoji pravdu.....až díky tobě jsem prozřel a zjistil, co za předraženou srač.u jsem si už potřetí pořídil.

Jdu psát inzerát, ze je vyměním za láhev rumu, protože kdo by si přece kupoval takové hodinky ...

Tím jsem za sebe vyjádřil vše k danému tématu. Howgh

To me mrzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tyvole, tomuhle rikam adekvatni reakce. Ales ma pravdu v tom, ze je to slabina designu, ja s nim nesouhlasim s tim, jak velkej problem to je. Ale nikdo tady nenapsal podobny pindy jako Ty...

Tvl, hlavně, ze máš svoji pravdu.....až díky tobě jsem prozřel a zjistil, co za předraženou srač.u jsem si už potřetí pořídil.
Jdu psát inzerát, ze je vyměním za láhev rumu, protože kdo by si přece kupoval takové hodinky ...
Tím jsem za sebe vyjádřil vše k danému tématu. Howgh

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto cejtim z tebe náznak ironie, ale tak třeba to, že je každá nožka pouzdra jinak tlustá, neni slabina, ale funkční vlastnost. To samý nefungující strojek, případně olezlý indexy a ručky..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No tyvole, tomuhle rikam adekvatni reakce. Ales ma pravdu v tom, ze je to slabina designu, ja s nim nesouhlasim s tim, jak velkej problem to je. Ale nikdo tady nenapsal podobny pindy jako Ty...

Ano uznávám, nechal jsem se unést. Mě by jenom zajímalo, jestli na nich našel vůbec něco pozitivního. Protože co jsem si všimnul, tak většinou jsou to jenom sama negativa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...