Přejít na obsah

Seiko MARINEMASTER


rafficek

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Mate nekdo zkusenost na SBDX001 se sponou, ktera nema tenhle zobacek? (oranzove zakrouzkovane na fotce)

IMG_5875.JPG.bea8f0396167b00db1c0c9e41f724368.JPG

Dostala se mi do ruky spona na SBDX001, ktera ho nema, takze to netlaci do tech 2 pacicek, ktety uvolnuji potapecskou extenzi.

Vite o tom nekdo neco?

IMG_9344.thumb.JPG.58093bdf2ac1b9b9e5245eeb79558943.JPGIMG_9343.thumb.JPG.324cd295e09980ca90e2c6660953c2e1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám na všech třech MM- 001 (2010), 009 (2003) i na SBBN015 (2014). Bez něj je extenze tak trochu k ničemu. Myslím si, že máš tu sponu zkrátka nějak upravovanou. A mám pocit , že si někdo (tušim doktor;) ) stěžoval, že ho tlačí, tak jestli ti ji někdo podobnej neupiloval

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, dr.sphinx napsal:

Nejen já :) Ale reagovat na kousání tímto zásahem je řešení hodné duševního titána :) 

 

Asi by to chtelo obe spony porovnat...

Je tam toho vic jinak? "Oddelani" zobacku prece nemuze zpusobit zadnej rozdil, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím, jestli rozumím - oddělání zobáčků spony způsobí právě to, že to při povolování extenze musíš zvedat prsty a ne vyklopením spony, viz první Sašův koment. Někdo to upiloval nebo vyměnil. Jestli se prodává samotná jen ta přezka nevím, ale trochu bych se bál, že ne.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...