Přejít na obsah

Teraristicke okenko


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 861
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem úplně zapomněl nameldovat nákup! Je to klidná samička, žere úplně v pohodě a má i docela pěkný bydlení. Každej tejden dostává v extra krmící bedně myšku a už se stihla i jednou svléknout. Zatím je to takovej malej cvrček. Holky chtěj ještě jednu....aby měla každá svou vlastní oběť na mazlení. Jsem rád, že to baví celou rodinu. Dokonce se o to i samy starají! V což jsem skoro nedoufal, i když to byla podmínka pro pořízení. Hlavně aby jim to vydrželo. Konec hlášení.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nemáte někdo tip na prodej cvrčků na kusy v Praze 10 a okolí? 

Mám jednoho sklípkana a tu krabičku ze zverimexu nestíhám ukrmit, cvrčci mi pak hynou nebo bych je přes léto musel pouštět na zahradu..

Případně někdo, kdo řeší podobný problém a podělil by se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo tip na prodej cvrčků na kusy v Praze 10 a okolí?

Mám jednoho sklípkana a tu krabičku ze zverimexu nestíhám ukrmit, cvrčci mi pak hynou nebo bych je přes léto musel pouštět na zahradu..

Případně někdo, kdo řeší podobný problém a podělil by se..

Lepší najít spíš nějakého chovatele co má i chov cvrcku a občas od něj něco vzít.

 

Sklipkan za chvíli vyroste a bude žrát sarancata a ty už se na kusy koupit dají :-)

Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie si sám. Ja to vždy prečítam ako teroristické okienko. Tak zas oni svojim spôsobom teroristi sú, určite aspoň pre časť okolia :). Aj tak ale obdivujem bláznov, čo majú doma hady. Ja z nich mám veľký rešpekt. A hady to vedia. Boa konštruktér mojej bývalej na mňa útočil, len čo som sa objavil v miestnosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

našel by se tady nějaký akvarista? Mám akvárium cca měsíc a půl a dnes ráno jsem našel jednu mrtvou rybku (tetra růžová) a dvě další taky nevypadají dobře. Ještě včera jsem nepozoroval žádné známky nemoci. Je to 60l akvarium, počet rybek 24 (teď už 23) - 8x tetra růžová, 10x neonka obyčejná, 2x čichavec zakrslý a 4x otíci. Odkaluji a cca 1/3 vody měním 1x týdně. Voda nezapáchá. Akorát jsem v sobotu měnil filtr za nový, protože starý přestal fungovat... Co může být špatně? Může to být tou výměnou filtru. Mnohokrát díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...