Přejít na obsah

Co rikate na Beatu?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je tady nejaka zena, která by byla ochotna hodinky trochu zanalyzovat? vidím ze mužské mozky to nějak nepobraly.

Muže to byt i něčí manželka.nemusí to byt členka.

 

Ps: sorry za chyby. Pisu to z iPadu a v tuto noční dobu se mi to nechce opravovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady nejaka zena, která by byla ochotna hodinky trochu zanalyzovat? vidím ze mužské mozky to nějak nepobraly.

Muže to byt i něčí manželka.nemusí to byt členka.

 

Ps: sorry za chyby. Pisu to z iPadu a v tuto noční dobu se mi to nechce opravovat

 

 

hej je..tak zacnem

 

spojenie celebritneho mena a produktu o vyrobe ktoreho nema celebrita ani potuchy je vacsinou katastrofou..vit trebars parfemy vsetkych tych hereciek a pod.---zena, ktora sa v parfemoch vyzna si nikdy nekupi parfem od Britney Spears alebo Paris Hilton ..to jen na uvod, aby ste boli v obraze..tato paralela bude plati aj pri casomierach od Beatky. :smile_anim:

 

je podivuhodne, ze Prim siel do spoluprace s Beou znova

 

presne, podla mna najvacsim problemom bude cielova skupina..mlade pipky zo shopping centier si kupia hodinky od inych krajcirov- Boss, Armani, D and G---je ich dost, maju zvucnejsie mena ako Beata Paradajkova a na ich hodinkach je viac diamantikov alebo swarovskeho kamienkov..a su aj lacnejsie, teda prip. sponzora to potesi a mladu husicku tiez.

 

Zena, ktora sa v hodinkach vyzna neda 20 tisic za baterku a nejake meno krajcira.

 

Zena, ktora uz nema 20 a ma aj peniaze si tiez asi kupi nieco ine..tipujem mozno Omegy, ci Cartier

Ako tak citam, ziaden muz, ktory ma rad hodinky by svojej polovicke nieco take nekupil..co teda ostava

 

takze bud si to kupi nejaka zena, ktora je zamilovana do tvorby Beaty Paradajkovej /neviem, ake robi saty, ale ak take ako hodinky tak potes panbuh/

alebo hodinky skupi sama Beata a bude ich rozdavat svojim obchodnym partnerom..trocha drahy reklamny predmet.

 

a teraz k jednotlivym typom:

na cervenych je pekny remienok..ta farba asi ma pripominat "rajskou" omacku..mesta su povazovane za hlavne mesta mody, Praha je asi povinnou jazdou..inac hnus

 

tie zelene su zahadou..preco tie rocne obdobia? mena 4 hrdiniek zo Sexu v meste by mozno boli lepsie :D alebo 4 musketierov???

 

podciarknute zratane..krok vedla.....velmi velmi vedla ale ak chce byt Prim znackou pre snobov bez vkusu, tak prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptal bych se spíš dcer než manželek ;) ; ta cílová skupina bude imho pod 20 let a to hodně. Ve svém okolí ovšem neznám tatínka, který to dcerušce koupí.. :goof: )

btw: jako designerka je uvedena Lenka Súkupová..ne Beata... tak potom už vůbec nechápu jejich obchodní a prodejní strategii - .. s pochybnostmi o quartzu za dvacet.. :sad01_anim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellé, jen to lehce okomentuju.

- Beata není celebrita ani na poli návrhářek, máme tu dámy šikovnější, uznávanější a se zvučnějšími jmény. Navíc Beata není až tak od nás, ale od vás.

- Vzhledem k tomu, jak byla postavená reklamní kampaň na první hodinky, není ani tak relevantní otázka proč do toho šel Prim, ale otázka je, proč do toho šla znovu Beata, když na první várce provařila.

- Prim určitě chce být značkou pro snoby, na tom není až tak nic špatného, vzhledem k číslům ale zákazníci mají možná víc toho vkusu než designéři. Smutné.

- Hodinky mají být hodinkami, nejsou to designová váza ani extravagantní šaty. Souhlasím se šlápnutím vedle a bojím se toho, že jednou se stane, že Prim šlápne vedle, ale tam bude už propast (propadliště dějin).

 

edit:

Josuku, víš kde mají holky pod dvacet nějakou Beatu? Nepřeceňujte sílu toho jména. V kategorii do dvaceti let je spíš známá Agáta a její hadry na jejím e-shopu než nějaká paní Beata ve středním věku...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josuku, víš kde mají holky pod dvacet nějakou Beatu? Nepřeceňujte sílu toho jména. V kategorii do dvaceti let je spíš známá Agáta a její hadry na jejím e-shopu než nějaká paní Beata ve středním věku...

 

s Beatou to nemá nic, holce je 11 a takový typ hodinek by se jí asi líbil, navíc malá nápověda do školy (zde na roční období a na zeměpis) by mohla být i oceněna ;)

 

btw: jestli on už Prim při pohledu ze světa v té propasti není - že tady má ještě pár nostalgických příznivců na té situaci mnoho nemění... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem si uvědomil, že tady nemluvím k věci, proto jsem si znovu přečetl název témátu, kde stojí "Co říkáte na Beatu?"

 

Rychle jsem zapátral, vše nastudoval z http://www.super.cz/celebrity/beata-rajska

 

Omlouvám se a napravuji. Správná odpověď tudíž je: Beáta není můj typ.

 

Co se hodinek týká, tak jsem se do novodobých primek nezamiloval, mám rád ty předrevoluční, převzetí Eltonem jsem již dávno oplakal, jeho současné snažení a cenová politika mne tudíž nechává chladným.

 

A tak si tady ze všeho dělám čurynu, nebo jak se to řekne.

 

p.s. Snad již můj poslední příspěvek na toto téme. Sorry za ztrátu času při čtení mých příspěvků.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no 48 rocna zena nema co vystavovat holy pupok..nech by vyzerala akokolvek dobre..to vselico vysvetluje

 

Nesouhlasím.

Když vidím na ulici ty záplavy mladých holek s nadváhou navlečených do triček o dvě čísla menších, tak pohled na Beátu, byť jí táhne na 50, mě těší.

A i když má hodinky hnusný, tak sama má větší šmrc, než spousta holek o polovinu mladších.

 

Edit: proč by si nemohla vzít to, co jí sluší a v čem se cítí dobře? To má jen proto, že jí bude padesát, nosit usedlé věci? Zakážeme jí i dvojdílný plavky?

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasím.

Když vidím na ulici ty záplavy mladých holek s nadváhou navlečených do triček o dvě čísla menších, tak pohled na Beátu, byť jí táhne na 50, mě těší.

A i když má hodinky hnusný, tak sama má větší šmrc, než spousta holek o polovinu mladších.

 

Edit: proč by si nemohla vzít to, co jí sluší a v čem se cítí dobře? To má jen proto, že jí bude padesát, nosit usedlé věci? Zakážeme jí i dvojdílný plavky?

 

Moje řeč. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apríla bylo sice už včera, ale i tak si dovolím podívat se na hodinky PRIM Bea 41 Q úplně jiným pohledem než je na Chronomagu zvykem. A bude to takové seriozně nevážné. :happybday:

 

Přeci jenom asi všichni jsem tady více nebo méně ovlivnění svoji pravidelnou přítomností. Není možné, že pak něco přehlédneme?:mummy: :shutup:

 

Já začnu úplně z opačné strany a podíváme se, co vlastně Beata Rajská ve svém butiku nabízí. Třeba toto:

 

Posted Image

:eek:

 

Chlapci a chalani až přestane slintat a obnoví se prokrvení vašeho mozku?

 

? tak se znovu soustřeďte na text a zkuste se na to podívat trochu s nadhledem. V okamžiku, kdy si zákaznice pořídí tento model, tak nastává ideální doba pohlédnout se po ideálním doplňku.

 

A jaká shoda náhod, něco šikovného by tu bylo:

 

Posted Image

Vezměme jako fakt skutečnost, že běžná zákaznice takovéhoto butiku neřeší typ hodinové strojku (pokud nepatří vzácně k chronomagorům nebo nemá nějakého doma). A pochopitelně asi moc neřeší tu cenovku, to by jinak v tom butiku ani nebyla.

 

Ale i džentlmeni si mohou tuto kombinací stylové módy a hodinek užít. Jako krok č. 1 si musí pořídit ženu/přítelkyni, která takové věci ocení či přímo vyžaduje (samozřejmě bude nejlépe, když bude vypadat jako ta modelka na prvním snímku), dále musí pořídit ten stylový kostým (krok č.2). Pořízení doplňku v podobě hodinek (krok č. 3) žádný džentlmen své dámě, neodmítne, zvláště pokud bude vypadat jako ta slečna na snímku. Ostatně hodinky budou asi ta nejlacinější věc z bodů č.1 až 3.:guitar:

 

Pokud by chtěl nějaký džentlmen šetřit a pořizovat to v pořadí od nejlevnějšího po nejdražší (od č. 3 až po č.1) je nutné upozornit, že pořízení č.3 a č.2 bez existence č.1, by mohlo svádět k myšlence, že dotyčný je transvestita či dokonce transsexuál. :D :lol2:

 

A jen tak mimochodem ? v prezentaci jsou hodinky označeny jako unisex, tedy pro ženy i muže. Průměr mají 41 mm, v tom není problém, ale jakou barevnou kombinaci ciferníku a řemenu by asi preferovali muži? Cenu ani typ hodinového strojku nemá cenu znovu řešit, stejně jako detaily grafiky ciferníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale teď trochu o něco vážněji. Přestože na Chronomagu je Eltonu pravidelně předpovídán pád do hlubin zatracení a zapomnění, nějakým ?zázrakem? je tu stále s námi (na rozdíl od Sazky, jejíž pád zde nikdo nevěštil). Čím to asi bude?

 

Například v roce 2008 v Novém městě nad Metují vyrobili 3800 hodinek, z toho 1300 mechanických (zdroj). Na Chronomagu se to očividně všechno prodat nemohlo, Elton také nemá žádnou kamennou obchodní síť a přes poměrně neznámé webové stránky bez klasického on-line shopu je nemožné prodat 3000+ kusů hodinek. Jak to tedy dělají?

 

Já to nevím, ale podle čísel se zdá, že jejich obchodní zástupci našli svoji vlastní cestu, jak dělat to, co se dnes moderně pojmenovává ?Marketing & Sales?.

 

Kdo byl na přednášce Accurona na Staroměstské radnici, tak mohl zaslechnout pár vět o strategii Eltonu uvádět ve spolupráci s externími designéry nové modely, které už nebudou vůbec připomínat historické modely. Cílem je oslovit nové (a movité zákazníky), kteří na nějaké historické reminiscence moc nejsou. A podle všeho, hodinky řady Bea 41 Q jsou viditelnou součástí této strategie.

 

A protože o peníze jde v první řadě, je podle mého názoru více než jisté, že vývoj modelové řady Bea 41 Q Elton netáhl na vlastní triko a nečekal, jestli se náhodou najde náhodný kupec teprve poté, co hodinky představil na webových stránkách. Odhaduji, že už existuje menší či větší série, kterou odebral ?launch customer? (třeba právě ten módní butik), který si vezme na starost distribuci ?koncovým uživatelům? z cílové skupiny zákazníků.

 

Pokud se na to podíváte čistě z hlediska výrobní produktivity ? Elton tímto projektem ?získal? designově unikátní pouzdro, na které bude snadno a rychle montovat ciferníky/ručičky a řemeny podle individuálních přání svých zákazníků (jak fyzických tak i právnických osob).

 

Tento koncept ostatně deklaruje ve své prezentaci a proto je potřeba oba existující modely (červený a bílý) chápat jako první členy z řady, se kterou se asi budeme v budoucnu setkávat častěji v celé řadě barevných kombinací. A to může být ten hlavní obchodní záměr výrobce pro dámské hodinky pro tzv. cílovou skupinu ?klientů z módních butiků?.

 

Jako už tradičně nejvíce diskutovanou otázkou není vlastní design, ale cenová politika Eltonu. Můžeme to tady komentovat, diskutovat a vyjadřovat nesouhlas, ale to jak asi tak jediné, co s tím naděláme. Pokud si uděláte cenovou mapu současné katalogové produkce Eltonu, tak překvapivě řada Bea 41Q patří k tomu nejlevnějšímu, co dnes nabízí. Podívejte se na řadu Arteu, kolik taky může stát quartz.

 

Jak jsem již napsal, my s tím nic nenaděláme a výrobce s tím také nic dělat nebude, dokud ho jeho strategie uživí. A zatím nic nesvědčí o opaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...